MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) (/temat-progressive-graf-spee-resurrected-hills-original-mix)



Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - RaNi/Works - 24.01.2013

[Obrazek: 75045291.jpg]
Tytuł: Resurrected Hills (Original Mix)
Artysta: Graf Spee
Album: Odd Creatures vs Pretty Lady (ulegnie chyba zmianie)
Trwanie: 6:20
Jakość: MP3 CBR 320kbps 48kHz Joint-Stereo
Ważenie: 14Mb

Tak się zapowiada mój pierwszy albumik czy tam epka.
Melo nie powala ale perka pracuje jak szwajcarski zegarek xd bit dobry do bouncowania głową xd koniec gadania. Wciskaj play ;)



RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Castiel - 24.01.2013

Basowi bym dał ciutwięcej brzmienia :).Resztta jest ok.Przyjemnie sie tego słucha.


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Matt'de Loure - 24.01.2013

Ciekawa propozycja, ale takiego Trance jak to wogóle jest to nie lubię, tak jak kolega wyżej wspomniał mocnejszego kopa bym dał bassowi :) Melo rzeczywiście nie powala a szkoda. Liczyłem na coś lepszego tak naprawdę :)
Pozdraiwam :)


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Afterthought - 24.01.2013

Jak juz koledzy wyzej napisali troszke bass slabiutki, ten saw taki suchawy ;P Podoba mi sie perkusja, na prawde przyjemna ;]
Co do klimatu nie mam zastrzezen ale jak dla mnie zbyt spokojnie ^^ Glosnosc poszczegolnych sciezek odpowiednia wiec i mix nie kuleje, kawal dobrej roboty, pozdrawiam ;]


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Alex fat - 24.01.2013

Bardzo fajne , tylko wydaje mi się ze trochę za sucho jest w ,mixe , z wlaszcza basy. Pozatym nozka chodzila , wciagnelo mnie. :) Pozdrawiam


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - RaNi/Works - 24.01.2013

No to poproszę was o jakiś kolab do stworzenia innej melodii oraz podlepszenia bassu...


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - cinekkk1 - 24.01.2013

Słabo czuć sub bass. Podoba mi się progres w utworze i wprowadzanie nowych elementów, trochę użyłeś tu ścieżek i fajnie się one łączą. Kompozycja trochę inna od typowej, brak tu mocnego dropa, ale wyszedł fajny, spokojny klimat.


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - Stiopa - 25.01.2013

Po dłuższym słuchaniu wydaje się trochę nudne. Ogólnie całość jest bardzo dobrze wykonana. /moim zdaniem bass tutaj jak najbardziej pasuje. Całość tworzy lekki sunący klimacik, a ostrzejszy dół, by niejako to zmienił, więc myślę, że jest ok.
Pozdrawiam.


RE: Graf Spee - Resurrected Hills (Original Mix) - lenor - 28.01.2013

Oryginalny dość pomysł, przyznaję :)
Przyjemny delikatny klimat, uszy nie krwawią :D jednak ja schowałbym nieco bardziej perkę za tego leada. Melodia troszkę komercyjna, nie bardzo trancowa. Aha no i jak koledzy wspominali przydałby się mocniejszy dół. Dodałby nieco mocy i energii. Ogólnie całkiem całkiem, pozdrawiam :)