MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Stiopa & LG- Open mind - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Stiopa & LG- Open mind (/temat-electronica-stiopa-lg-open-mind)



Stiopa & LG- Open mind - Stiopa - 24.01.2013

Siemano, to znowu ja z dawką oldschoolowej elektroniki. Jak zwykle w collabie z Luckiem, chociaż dawno z nim nic nie robiłem, postanowiłem pokończyć stare, wspólne projekty...
Zapraszam do słuchania i komentarzy!





Pozdrawiam.


RE: Stiopa & LG- Open mind - Castiel - 24.01.2013

Werbel w panoramie mózna by poprawić lekkojak dla mnie po prostu teraz robi chaos lekki w perkusji :) Motyw jest świetny Później w momencie 2:40 poprawił bym też przejście bo nie czuje mocy jak wchodzi drop.Tak po za tym fajnie sie słucha i dobry pomysł na track


RE: Stiopa & LG- Open mind - Stiopa - 24.01.2013

A gdzie plusiki? Werbel niestety musiał tak zostać, bo nie było miejsca, żeby go wcisnąć bardziej ,,na boku,, a drop no cóż to elektronic nie trzeba powera po brejku, więc nie kombinowałem :D


RE: Stiopa & LG- Open mind - hipotensja - 26.01.2013

Powiem Ci, że gdybyś dał o 10 bpm wolniej, to byłoby dużo przyjemniej. Melo ciekawe, melancholijne. Brakuje mi tutaj zabawy na perkusji, jakieś zamieszanie w hajhetach, werbel zdecydowanie zbyt płaski.
Nie jestem fanem tego typu oldschoolu, ale słucha się dobrze. Dobór brzmień przypomina mi Marka Bilińskiego :)
pozdro


RE: Stiopa & LG- Open mind - robert prime - 27.01.2013

Tak jak hipotensja wyżej napisał słucha się dobrze,nuta przyjemna ale powinno być wolniej,ciekawą melodie stworzyłeś tylko mogłoby być bardziej rozbudowana ;) niepodoba mi się werbel,może jeszcze poprawisz to ? pozdro


RE: Stiopa & LG- Open mind - AndreVegas - 2.02.2013

Za szybko troche,melodie bym poprawil troszeczke


RE: Stiopa & LG- Open mind - FL FAN - 4.02.2013

(24.01.2013, 11:02)Stiopa napisał(a): Siemano, to znowu ja z dawką oldschoolowej elektroniki. Jak zwykle w collabie z Luckiem, chociaż dawno z nim nic nie robiłem, postanowiłem pokończyć stare, wspólne projekty...
Zapraszam do słuchania i komentarzy!

Bardzo dobrze oddana klimatyka moich ulubionych brzmień, wymowna dynamika i wysmakowane electro. Świetnie dobrane dźwięki, efekty i doskonale zachowany balans pomiędzy wszystkimi elementami. Eleganckie wykonanie. Serdecznie Gratuluję i Pozdrawiam.


RE: Stiopa & LG- Open mind - Audionectic - 5.02.2013

Dodam od siebie ze nie pochodzi mi deko ta wariacja stereo :) Calosc wymaga porzadniejszego miksu ale slychac wlozona prace i tu plus.Miksujesz z utworami referencyjnymi?Sprobuj.Najlepiej miksuj rano,wypoczety,uprzednio "nastroj" sie utworami w podobnym klimacie.Nie miksuj zbyt glosno.Sluch sie bardzo szybko meczy.
Tyle wyczytalem jakis czas temu i mysle ze to bardzo dobre rady
Pzdr


RE: Stiopa & LG- Open mind - Stiopa - 5.02.2013

Dzieki za radę, właśnie tak robię, też ostatnio szlifuję sztukę mixowania, ciągle się uczę. Myślę,, że z czasem ogarnę to na tyle, że nie będzie do czego się czepiać :D