MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) (/temat-hardstyle-t-a-t-a-n-k-a-project-dj-s-life-gatos-remix)



T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Gatoke - 28.01.2013

Mój remix na konkurs Tatanki. Nie wygrałem go, więc przedstawiam wam co zrobiłem. :) Zacięcie na początku to wina renderowania filmu w AAE.




RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Herman - 28.01.2013

to jest świetne :D dzwieki mnie powaliły ;) technicznie ładniutko.


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Divine Frequency - 28.01.2013

Noo przyzwoita kosa :P Swietny kawalek


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Castiel - 28.01.2013

Dobry track fajnie się słucha :)


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - RaNi/Works - 28.01.2013

Cholera takim kawałkiem i nie wygrałeś? Omg ale niesrawiedliwieństwo.


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - The Timbrer - 28.01.2013

Kick na poczatku fajnie gra. Ciekawe dzwieki, ale moment 1:22 mi sie kompletnie nie podoba wchodzi tak dzwinie i nienaturalnie jakby wypadl z taktu. Break biedny. Tuz po wokalu powinien byc jakis FX bo az chce sie cos tam uslyszec. Melodia fajnie siadla. Kick fajnie sie pitchuje. Moment kolo 2:50 slaby jak na zakonczenie taktu moim zdaniem. 3:53 slychac ze kick muli. I slabe clapy suche troche moim zdaniem. 4:33 szkoda ze te dzwieki pluckowate nie sa glosniejsze bo fajna barwe maja. Generalnie utwor dobry. Jednak nie ma tegoczegos by wygrac. Slyszalem utwor jednego ze zwyciezcow i jest naprawde dobry. Tutaj jest pare niedoskonalosci drobnych alw slyszalnych. Ogolem na utwor daje 9/10. Byl pomysl potencjal nie do konca wykorzystany. Generalnie podoba mi sie konstrukcja tracka pomyslowa ale niestety track duzo traci na breaku moim zdaniem. Nie przyjmuj to jako hejt a dobre rady na przyszlosc.
@up sorry ale jak mozesz sie wypowiadac nad sprawiedliwoscia remix contestu gdy ocenia go typ ktory ma wieksza wiedza na temat muzyki niz wszyscy razem ludzie wzieci ktorzy wypowiedzieli sie w tym temacie. Utworow ktore wygraly byly az 5.


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Gatoke - 28.01.2013

(28.01.2013, 20:42)The Timbrer napisał(a): Kick na poczatku fajnie gra. Ciekawe dzwieki, ale moment 1:22 mi sie kompletnie nie podoba wchodzi tak dzwinie i nienaturalnie jakby wypadl z taktu. Break biedny. Tuz po wokalu powinien byc jakis FX bo az chce sie cos tam uslyszec. Melodia fajnie siadla. Kick fajnie sie pitchuje. Moment kolo 2:50 slaby jak na zakonczenie taktu moim zdaniem. 3:53 slychac ze kick muli. I slabe clapy suche troche moim zdaniem. 4:33 szkoda ze te dzwieki pluckowate nie sa glosniejsze bo fajna barwe maja. Generalnie utwor dobry. Jednak nie ma tegoczegos by wygrac. Slyszalem utwor jednego ze zwyciezcow i jest naprawde dobry. Tutaj jest pare niedoskonalosci drobnych alw slyszalnych. Ogolem na utwor daje 9/10. Byl pomysl potencjal nie do konca wykorzystany. Generalnie podoba mi sie konstrukcja tracka pomyslowa ale niestety track duzo traci na breaku moim zdaniem. Nie przyjmuj to jako hejt a dobre rady na przyszlosc.
@up sorry ale jak mozesz sie wypowiadac nad sprawiedliwoscia remix contestu gdy ocenia go typ ktory ma wieksza wiedza na temat muzyki niz wszyscy razem ludzie wzieci ktorzy wypowiedzieli sie w tym temacie. Utworow ktore wygraly byly az 5.

Nie traktuję tego jako hejt, bo właśnie na taki komentarz czekałem. Sądzę, że gdybym zgłośnił te "pluckowate" dźwięki, zaczęłyby ryć uszy. :)

Dzięki wszystkim za opinie. :)


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - The Timbrer - 28.01.2013

@up Wiesz wszystko z umiarem. Jest drobna granica miedzy ryciem bani a za cichym dzwiekiem. Nie mniej jednakw moim mniemaniu sa delikatnie za ciche. A jak ryja banie to znaczy tez nie znaczy ze sa za glosne tylko ktores czestotliwosci sie mocno wybijaja. Tez mozna na to zwrocic uwage. Ale to juz nie wazne bo utwor jest juz skonczony. Technicznie dobrze oprocz paru niuansow. Tu gdzies gra za cicho tu za sucho. Malo znaczace szczegoly ale gdy sie pozbiera takich pare to juz to delikatnie czuc. Jednak mozna to usprawiedliwic goniącym terminem i nie zawsze mozna na remix contest orzygotowac w 100% taki utwor jaki by sie chcialo. Wiem cos o tym i remix contescie This Is Hardcore na ktorego wyniki czekam ;)


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - eAttis - 29.01.2013

Dobrze wykonany track, ładnie zamiata... nie przepadam za takimi kickami i ogólnie tym stylem jumpowym... ale tan wałek ma klimat.


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - hipotensja - 29.01.2013

Nie przepadam za hadrstylem, także nie będę tu wchodził zanadto w szczegóły, ale jest to jeden z nielicznych kawałków tego gatunku, które słucham w całości ;] Aranżacja jest naprawdę dobra. Jest dynamika i kontrasty, co buduje ciekawy klimat, te plucki moim zdaniem plumkają na idealnym poziomie. Co do techniki, to nie stwierdzam amatorszczyzny, jest poziom i obcykanie w zagadnieniu.

The Timbrer napisał(a):@up sorry ale jak mozesz sie wypowiadac nad sprawiedliwoscia remix contestu gdy ocenia go typ ktory ma wieksza wiedza na temat muzyki niz wszyscy razem ludzie wzieci ktorzy wypowiedzieli sie w tym temacie.
Nie sądzę, aby ten typ miał wiedzę większą od wszystkich nas i aby pomogła mu ona wybrać zwyciężców. Raczej wybrał te kawałki, które mu się spodobały, a nie które miały 2 minutową frazę, zmiany metrum, oraz załącznik z rozpiską na pięciolinii ;]


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - The Timbrer - 29.01.2013

Sądzisz że jedna z największych HSowych gwiazd nie wybiera sprawiedliwie?
Po za tym zwycięskie utwory idą pod mixdown który będzie robiony właśnie przez niego.
Ale czego można się spodziewać po kimś kto swoją wypowiedź tak:
(29.01.2013, 14:29)hipotensja napisał(a): Nie przepadam za hadrstylem, także nie będę tu wchodził zanadto w szczegóły, ale jest to jeden z nielicznych kawałków tego gatunku, które słucham w całości ;]

Jeżeli nie przepadasz to jaką możesz mieć na temat tego gatunku wiedzę?
Już nie wspominajac o zdaniu w którym negujesz potrzebę wiedzy do wyboru odpowiednich kawałków które miały ten remix contest wygrać. Sorry ale przeciętny słuchacz nie jest w stanie rozpoznać technicznych niuansów które w HSie są bardzo ważne ale sorry zapomniałem że ty za HSem nie przepadasz ;]

Sorry za offtop


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - hipotensja - 29.01.2013

Nie mówię, że wybiera niesprawiedliwie, ale mówię, że wybiera kierując się subiektywnymi kryteriami, których nie znaMY.
Większość muzyków, to ludzie kreatywni o otwartych umysłach, którzy za nic mają szufladki i wiedzę o konkretnym gatunku.
Słucham muzyki nie segregując jej gatunkowo i bez względu na to, czy jest to hardstyle, trance, jazz, czy filmscore mam prawo do napisania co odczuwam słuchając danego utworu.
I nie wiem, czy jestem przeciętnym słuchaczem, ale potrafię rozpoznać niuanse techniczne. Ba, rozpoznaję też niuanse merytoryczne, których Ty nie zauważasz, a które są istotą muzyki.

Nie offtopuję więcej.


RE: T.A.T.A.N.K.A. Project - DJ's Life (Gatos Remix) - Wave - 19.02.2013

Na wstępie napiszę, że jest to udany utwór. Kick mi się podoba, ma moc. Jak już ktoś wyżej wspomniał break jest biedny, praktycznie sam voc i nic poza nim. Melodia dobrze ułożona. Lead troszkę zbyt cukierkowy, ale może być.