MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP ZOOn'r - Malo Animo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP ZOOn'r - Malo Animo (/temat-dubstep-zoon-r-malo-animo)



ZOOn'r - Malo Animo - ZOOn'r - 31.01.2013

Autor: ZOOn'r
Tytuł: Malo Animo
Jakość: 320kb/s
Link:

Witam :). Skończyłem przed chwilą swój najnowszy zgniatacz jelit. Mam nadzieję, że jest dobry, ale to Wy zadecydujcie ^^. Możliwe, że zostanie wydany. Zapraszam!


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Castiel - 31.01.2013

Choć jelit mi nie zgniótł ten kawałek to i tak profeska w wykonaniu :)Kolejna dobra produkcja od ciebie.


RE: ZOOn'r - Malo Animo - RaNi/Works - 31.01.2013

Trochę bez mocy... pomysł za to fajny... finalny fajny break z takim... przyśpieszeniem dziwny ten akordeon xD


RE: ZOOn'r - Malo Animo - hipotensja - 31.01.2013

Masz to ucho, brzmi pro.
Generalnie samo jebanie kikiem i snarem 2 razy głośniej od reszty. Ładnie dobrane dźwięki, niebanalne melodie, ale typowo zaaranżowane wszystko, bez jakichś odlotów poza sztywne ramy szuflady.

Tak, czy inaczej numer mi się podoba :P


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Yes I Am - 31.01.2013

Nudne i tylko tyle mogę powiedzieć ;)... Reszta przyjemnie


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Afterthought - 31.01.2013

Niewiem co sprawilo ze zawedrowalem dalej niz dzial trance ale nie zaluje ze wpadlem tutaj ;) Podoba mi sie traczek, to nie kolejny 'skrillex' czy inny 'knifeparty' tylko calkiem przyjemny dub, nawet sporo sie dzieje momentami ale czasem praktycznie nie czuc klimatu, mogles to nieco dopracowac ale tak czy tak, kawal dobrej roboty, pozdrawiam ;]


RE: ZOOn'r - Malo Animo - RDZK - 31.01.2013

(31.01.2013, 21:16)Helsveal napisał(a): to nie kolejny 'skrillex' czy inny 'knifeparty'

zostaw Knife Party -.-


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Afterthought - 31.01.2013

(31.01.2013, 22:14)RDZK napisał(a):
(31.01.2013, 21:16)Helsveal napisał(a): to nie kolejny 'skrillex' czy inny 'knifeparty'

zostaw Knife Party -.-

nie spinaj sie snook, nie mam nic do niego/nich ale ile mozna sluchac tych ostrych zdistowanych dzwiekow ?? :P


RE: ZOOn'r - Malo Animo - ZOOn'r - 31.01.2013

Rozumiem wszystkie komentarze :). Wszystkie zostaną wzięte pod moją uwagę i błędy w nich zawarte - poprawione ^^. Hels, ja dodam od siebie, że póki słuch na to pozwala (słuchać zdistowanych dźwięków). Ja słucham ostrych, łamiących karki dubstepów już grubo ponad 2 lata i powiem Ci szczerze, że mam lepszy słuch niż nie jeden mnich z Azji xD. To zależy po prostu od gustu, często nawet charakteru. Sam nawet dzielę dubstep na 3 działy: melodyjny, lekki i gniotący. Do melodyjnego zaliczam kawałek "Zedd - Shave It (501 Remix)", do lekkiego "Tristam - I Remember" no i ten gniotący (mój ulubiony dział), którego reprezentuje "Firestep - Humanoid" bądź "Firestep - Gigahertz". Może trochę wyszedłem poza temat, ale myślę, że dubstepowcy dzielą się właśnie na takie grupy często pod wpływem powtarzam gustu i charakteru. Pozdro :).


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Afterthought - 31.01.2013

Doskonale rozumiem, ja slucham glownie Trancu i u mnie dzieli sie to na 'pierdolny' czyli glebokie uderzenia, massywne bassy i przyprawiajace ciarki na ciele ostre leady, np. Alexandre Bergheau - Adduria, 'pierdziawy progressive' tego chyba nie musze wyjasniac ;P i 'klimatyczny vocal' czyli glebokie melodie z pieknymi vocalami ktore czesto wywoluja euforie lub lzy :) do tych dwoch ostatnich pasuje nutka 'Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Cate Kanell - Shelter Me' jest i pierdziawa i piekny vox Heart


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Astral Plane - 1.02.2013

(31.01.2013, 21:16)Helsveal napisał(a): Podoba mi sie traczek, to nie kolejny 'skrillex' czy inny 'knifeparty' tylko calkiem przyjemny dub


Nie no stary, ten track nie ma nic wspólnego z DUB'em :)

dub ≠ dubstep
dubstep ≠ skrillex


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Toofer - 6.02.2013

z tego co słyszę masz juhas warsztat ogarniety , wiec zacznij robić rzeczy który jeszcze nie było ;)


RE: ZOOn'r - Malo Animo - brainfreezer - 9.02.2013

Jak wyżej- technika świetna, idźmy kilka kroków dalej, rozbudowujmy wyobraźnię, indywidualizm i przestrzeń ;) Będzie dobrze!! :)


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Reactive - 10.02.2013

brzmi troszkę sucho, ale jest dobre.

Godne polecenia :D


RE: ZOOn'r - Malo Animo - BanHeaD - 17.02.2013

Początek alla arab ;)
Ale fakt, jelit nie gniecie choć nie powiem masz talent do tworzenia takiej muzyki :D
ładny bass, wokal dziwny ale ciekawy. Leady tez ciekawe ale ogółem dubstep jak patrzy xD


RE: ZOOn'r - Malo Animo - piral - 17.02.2013

No i dotarłeś w końcu do tego momentu, w którym wszystko w twoim kawałku mi się podoba. :D Świetne. :)


RE: ZOOn'r - Malo Animo - ZOOn'r - 17.02.2013

Bardzo fajnie jest widać aż takie zainteresowanie moim utworem :). Wszystkim, którzy podołali wyzwaniu napisania komentarza, dziękuje <v>. Niedawno dowiedziałem się, że 28 marca kawałek zostanie wydany w DLA Black i trafi na beatport itp. :). Pozdrawiam!


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Vision - 14.03.2013

Jak dla mnie kick jest chyba trochę za mocny, ale moze mylę ;P. Ogolnie bardzo dobry track ;)


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Miravsky - 20.03.2013

Super muza stary! coraz bardziej lubie dubstep!


RE: ZOOn'r - Malo Animo - Devv - 15.05.2013

Bardzo ciekawe intro, Bass i snare, dobra kombinacja! jesteś na takim poziomie, że śmiało można to zamieścić na jakimś sławnym dubstepowym kanale :).



Pozdrawiam!