MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP kubek - bad things - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP kubek - bad things (/temat-dubstep-kubek-bad-things)



kubek - bad things - kubek12 - 2.02.2013




zapraszam do odsłuchu :) !i komentowania


RE: kubek - bad things - hipotensja - 2.02.2013

Klimat tajemniczo-niepokojący, pierwsza minuta przynosi mi skojarzenie z Amonem Tobinem ;]
Nie ma przepychu w aranżacji, wszystko taktowne i ze smakiem.
Biednie wypada sekcja rytmiczna, gdzie aż prosi się o urozmaicenie.
Pod względem techniki wszystko ładnie pięknie, ale kick mógłby mieć więcej dołu, snare powinien zaś mieć podniesione 12kHz, co nadałoby przejrzystości. Reszta bez zarzutów.

ps. Pobrałem rzecz jasna <yoyo>


RE: kubek - bad things - MonoMike - 2.02.2013

Świetna kompozycja, trzeci raz słucham, emocje ceni się w muzyce a tutaj wciąż panuje napięcie, niepokój.
Kick zdecydowanie do wymiany, brzmi jakbyś potraktował go high-pasem :D


RE: kubek - bad things - Astral Plane - 3.02.2013

Dokładnie jak pisał kolega 2 posty wyżej. 1 minuta - amon tobin/afex twin
Podoba mi się klimat, jeden z lepszych kawałków dubstepowych jakie znaalazłem na tym forum. Wstęp świetny, wciągający, te szmery i szumy w tle (jak tło do buriala:D) świetnie się wkręcają ale kick za słaby, mógłby być niższy, głębszy i mocniejszy.
Czy słyszę wokal James'a Blake'a? :) Bardzo ładnie, bez skrzeczących wiertarek, tylko głęboko i ciężko. Oby tak dalej!


RE: kubek - bad things - F3edo - 3.02.2013

zdecydowanie za dużo środka na stopie, przeequalizowałbym ją tak żeby podbić więcej low-endu, bo klika zamiast trząść. Poza tym kawałek udany, chociaż Twoje wcześniejsze produkcje bardziej przypadają mi do gustu :)


RE: kubek - bad things - kubek12 - 3.02.2013

stopa jest złożona z dwóch próbek, męczyłem się przy niej strasznie ;) jak widać, nie podołałem. dzięki za opinie ;)


RE: kubek - bad things - papaja - 6.02.2013

o lol, technicznie nie podpowiem jak to ma wygladac, nie znam się. ale brzmi dobrze, i szczerze mowiac to troche ten twoj pseudonim artystyczny "kubek" nie pasuje do twojej muzyki. lecisz do ulubionych, i spodziewaj sie nabijania wyswietlen na YT przeze mnie. robisz cudowna muzyke.


RE: kubek - bad things - kubek12 - 7.02.2013

haha :) to fakt, ksywka średnio wyjściowa...


RE: kubek - bad things - brainfreezer - 9.02.2013

To jest właśnie to co uwielbiam w muzyce! Wyczucie, styl, genialne "zapożyczenia" z różnych gatunków, genialne sample... jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem! :)


RE: kubek - bad things - Reactive - 10.02.2013

łooo : o mega produkcja!


RE: kubek - bad things - wlodek8454 - 17.02.2013

Przestrzennie i mrocznie, miła odmiana dla dubstepowych łupanek


RE: kubek - bad things - RaNi/Works - 17.02.2013

Ciekawo... Aranż fajnie oddaje klimat... To jest to, bardzo dobry utwór.


RE: kubek - bad things - kubek12 - 18.02.2013

dzięki za pozytywny odbiór ;)