MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) (/temat-hardcore-evil-activities-dv8-rocks-guess-what-the-timbrer-remix)



Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 2.02.2013

Po wielu tygodniach pracy ukończyłem ten track z nadzieją wygrania remix contest'u od This Is Hardcore. Z racji tego że wyniki dopiero za tydzień zdecydowałem się samemu wykonać mastering i wrzucić ten utwór tutaj do oceny ;) Mam nadzieję że się spodoba ;)



RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - Herman - 2.02.2013

Ja już oceniałem, ale bez mastera zdaje się ;) cóż, podoba mi się intro, wokal fajnie wkomponowany, przejście do parta z pianinkiem fajne, samo pianinko genialnie pomyka ;d podoba mi sie jak cholera ;d Kick nie ma tego czegoś jednak :( nie ma boin boin boin xD Przejścia super, czuć moc w całości ;)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 2.02.2013

@up boin boin to ty style kochany pomyliłeś XDD To jest Hardcore a nie Hardstyle ;)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - RDZK - 2.02.2013

Wszystko schowane pod kickiem :x vox w intro nie zgrywa sie z bitem. nie czuje tego.
i jeszcze, jak sam mowiles, kick nie Twoj.


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - djdomenek - 3.02.2013

bardzo mi sie podoba ten kawałek
kick ladnie sie prezentuje :)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 3.02.2013

@RDZK bardzo dziwnie odbieram Twoją wypowiedź. Kick specjalnie wyeksponowalem na wierzch zeby dodac trackowi troche wiecej mocy. Chociaz mozliwe ze przesadzilem. W momencie masteringu moglem przesadzic gdyz dalem dlugi attack na limiterze

@djdomenek utwor w momencie wydania oficjalnej listy zwyciezcow na ktorej mne nie bedzie xD zostanie wydany za darmo na moim Fanpagu xD PW btw ;)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - Knifeman - 4.02.2013

Cytat:Wszystko schowane pod kickiem :x

w hardcore kick MUSI grac pierwsze skrzypce

gdyby ten track był dzieckiem to powiedziałbym, że oglądałem każde USG.

typowa budowa, bardzo dobry skrecz, wokal wpasowany w dobrych momentach, nie ma się do czego przyczepić

podobno do TIH zgłoszono około 1k remixow - twoje miejsce oceniłbym na pierwsze 100 :D

przejście 2:06 - ciarki na plecach


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 4.02.2013

@Knifeman Mozna powiedziec ze jestes ojcem tego tracka ale po rozwodzie xD Widywales sie z nim czesto ale nie miales mozliwosci jego wychowania ;)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - Geo - 10.02.2013

(2.02.2013, 23:56)RDZK napisał(a): Wszystko schowane pod kickiem :x vox w intro nie zgrywa sie z bitem. nie czuje tego.
i jeszcze, jak sam mowiles, kick nie Twoj.

Kick jest właśnie z całej dużej paczki która udostepnił "this is hardcore" znajdują sie tam kicki prawie do wszystkich tracków także nie ma co go hejtować że nie jest jego kick :)


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 11.02.2013

Gdyby nie fakt że kicka nie przerabiałem mogłbyś tak powiedzieć. Ale nie każdego kicka da się po prostu tak wcisnąć do miksu i mieć to z głowy. Z resztą sami powinniście to wiedzieć. Podrobiłem go nieco na własne potrzeby dodałem to i owo i tyle.


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - RaNi/Works - 11.02.2013

Heh... Ja niewiem o czym tu jeszcze dyskutować. Kawałek bezapelacyjnie dobry. Dopracowany bez większych błędów...


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - BEBE - 12.02.2013

screech taki sobie (ja bym na niego rzucil jeszcze fast dista) i troche za dlugi reverb, przejscie na kick slabe, 0:34 - 0:36 wokal nie gra w tempo, ogolnie slaby pomysl dawac taki ciulowaty wokal na intro mogles go chociaz zdistowac, nie podoba mi sie ulozenie screecha, kick moglby grac troche ciszej, na breaku nie mam zastrzezen do wokalu (no moze tyle, ze troche ciszej bym go dal :P), przejscia na melo a potem na main slabe, lead mi sie podoba ale melo juz nie jest takie fajne, przejscia z maina na build down i z bd na outro tez jakos nie ciekawe
nie rozumiem troche dla czego zrobiles takie slabe przejscia w tym kawalku, jak w hsowym traku na Twoim sc tylko przejscie na break jest takie sobie a i tak lepsze niz wszystkie tutaj
szkoda, ze nie przylozyles sie do tego troche bardziej bo dobry zamysl tu slychac :)
czekam na inne Twoje prace <piwo>


RE: Evil Activities & DV8 Rocks! - Guess What (The Timbrer Remix) - Wave - 19.02.2013

Wstęp jest jak najbardziej ok, tylko jak wyżej ktoś wspomniał vocal w jednym miejscu jest niezsynchronizowany. Synth przyjemnie gra, choć może trochę za mało ostro. Przejście z pianinka do leadu bardzo słabe. Ogólnie przejścia kuleją. Lead całkiem ok. W sumie to przejścia są Twoją najsłabszą stroną i staraj się to naprawić. :)