MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) (/temat-house-andre-vegas-epic-party-original-mix)

Strony: 1 2


Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 3.02.2013

Witam,oto moja druga piosenka ,uważam że ta jest najlepsza jaką kiedykolwiek zrobiłem.Na youtubie piosenka ma ponad 10500 wyswietlen(zrobilem z teledyskiem)polecam obejrzeć!




RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Audionectic - 5.02.2013

Teledysk bardzo fajnie skrojony.Ma klimat,jest w tempo itd.
Co do samego utworu jak dla mnie za dlugo jedziesz na tym samym motywie.Brzmienie perki,fxy,samo wykonanie bardzo dobre.Niestety nie zaskoczyłes mnie w drugiej czesci numeru
Nie zastanawia Cie to dlaczego 10.000 odtworzen a dwa komentarze?
Na Twoim miejscu przysiadlbym do tego jeszcze z jakims swietnym vockiem i przemyslal wszystko jeszcze raz.Nuta ma duzy potencjal ale teraz jest kolejnym,niedoszlifowanym projektem.Najlepsze jest to ze doskonale to rozumiem :)
Pozdrawiam


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 5.02.2013

wiesz,nie bede raczej kasowal nuty ktora ma ponad 10 k wyswietlen ;) kazdemu sie podobala ;) wole melodyczne piosenki niz tylko bass ;)


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Audionectic - 5.02.2013

Nie mam zamiaru sie przepychac :) sam kiedys do tego dojdziesz.Teraz w chwili euforii nie myslisz logicznie ;)
Pozdrawiam

ps.czy ja cos napisalem o basie?otworz sie na krytyke stary.Nie jestem zlosliwy.Mi tez sie podobalo ale nie jest to kosa nad kosami.Ochloń


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - robert prime - 5.02.2013

(5.02.2013, 22:20)AndreVegas napisał(a): wiesz,nie bede raczej kasowal nuty ktora ma ponad 10 k wyswietlen ;) kazdemu sie podobala ;) wole melodyczne piosenki niz tylko bass ;)

HAHA dobre mam 10 k wyświetleń i jestem przezajebisty nie przyjmuje żadnej krytyki ;D- powiedział AndreVegas. powiedz mi kolego to po jakiego k*rwa wafla wstawiasz tutaj utwory do oceny skoro uważasz że masz tylu fanów/słuchaczy ;P

p.s twój komentarz naprawde mnie rozbawił ;P dzięki


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 6.02.2013

po pierwsze kto powiedział ze nie przejmuje żadnej krytyki?Napisałem ze kazdemu(zapomnialem dopisac znajomemu()sie podobala.Po drugie nie pruj sie tak robercie ;)

P.s o bassie to nie było do ciebie tylko tak ogolnie powiedziałem,że wole tak a nie inaczej i tyle,finito ;)


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - ryziontron@op.pl - 7.02.2013

nieźle jebie po uszach (oczywiscie w pozytywnym znaczeniu) :D good work!


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Stiopa - 7.02.2013

Ważne że nuta jest na poziomie, zastanawiam się tylko czemu do działu elektroniki jak to dla mnie jakiś house jest.
Pozdrawiam.


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 7.02.2013

Tak pół na pół electro house,Można przenieść do działu House w sumie


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Herman - 7.02.2013

generalnie gdy czytam opis "pierwsza, czy druga nuta" i później słucham czego brzmiącego tak aż mi szkoda ludzi :l bawię się w to pare ładnych lat, na początku wałkowalem FLa kilka/kilkanaście godzin dziennie, udawałem ból głowy (xD) żeby nie iść do szkoły, a pracowac w FLu. Wiem ile trzeba pracy, żeby osiągnąć poszczególne efekty, nie ma wyjątków - poza ludzmi, którzy mają dostęp do studia. Ja osobiście w zyciu nie uwierzę, że tak szybko ogarnąłeś takie brzmienia. Być może zza pomocą loopów da się tak kleić, ale ogarnąć miks, wykształcić słuch, etc. to wymaga czasu, choćbyś nie wiem jak był dobry. Tak, szukam tutaj haczyka.


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 7.02.2013

Moge cie zapewnic ze ja to sam wszystko robiłem,mowilem ze miksu uczylem sie od zeszlorocznej zimy(przez to prawie zawaliłem szkołe) Oczywiście mam jeszcze wiele nauki...Nie ma tu zadnego haczyka.

Pierwsza nuta w sensie na powaznie,wczesniej tez robilem nuty ale byly tak kiepskie ze je wszystkie wykasowałem wiec wiesz ;)taka reaktywacja hehe


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - ConKi - 9.02.2013

coś tu jest nie tak, 10 000 wyswitleń miałeś w 3 dni już od tego czasu masz troszkę więcej,wyświtlenia mogłeś kupić.Kręcisz jak nic...dwa komentarze? ja wystwaiłem songa na moje konto(słabego) jest na forum bez teledysku czy coś mam co prawda 8 000 w miesiąc ale 150 komenatrzy czy jakoś tak i 475 widzów a mam tyle filmów co ty. Nie będę sie kłócił to twoja produkcja,Twoje konto,track dość spoko ale strasznie monotonny pozdro :)


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 9.02.2013

wiesz wole track rozsylac po znajomych niz kupywac(pierwsze slysze)dlatego moze az tyle wsywietlen w 3 dni bo wted po prostu moj facebook szalal ;)wiesz,nie kazdy ma konto na yt ;)Moze i jest monotonny ale to byl moj dopiero 2 track ;) Pozdrawiam


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - hipotensja - 10.02.2013

(7.02.2013, 13:12)Herman napisał(a): generalnie gdy czytam opis "pierwsza, czy druga nuta" i później słucham czego brzmiącego tak aż mi szkoda ludzi :l bawię się w to pare ładnych lat, na początku wałkowalem FLa kilka/kilkanaście godzin dziennie, udawałem ból głowy (xD) żeby nie iść do szkoły, a pracowac w FLu. Wiem ile trzeba pracy, żeby osiągnąć poszczególne efekty, nie ma wyjątków - poza ludzmi, którzy mają dostęp do studia. Ja osobiście w zyciu nie uwierzę, że tak szybko ogarnąłeś takie brzmienia. Być może zza pomocą loopów da się tak kleić, ale ogarnąć miks, wykształcić słuch, etc. to wymaga czasu, choćbyś nie wiem jak był dobry. Tak, szukam tutaj haczyka.

Popieram tę wypowiedź rękami i nogami, bo nauka DAWu i innych umiejętności technicznych bez których największy talent nie stworzy nic godnego, zabiera wiele czasu i trzeba zrobić sporo utworów żeby zyskać doświadczenie i umieć wykorzystać wiedzę teoretyczną.

Po Twoim kawałku śmiem stwierdzić, że czegoś nam nie mówisz. Nie jestem przekonany co do tych wyświetleń, chyba, że masz 10k kolegów.
Numer zaaranżowany w sposób przewidywalny, monotonny jakbyś nie miał pomysłu zbytnio, co tam zagrać.
Brzmienie nie jest idealne, zbyt dużo instrumentów gra na środku, szczególnie ten szeroki i suchy bas, który kradnie pasmo.
Według mnie już sporo czasu w tym siedzisz i technikę masz dosyć obcykaną, stąd Twoje przekonanie o swej zajebistości, ale brakuje Ci pomysłów


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - AndreVegas - 12.02.2013

jest monotonny , ale troszke ;)I tak mam Jeszcze wiele nauki przede mna wiec bede staral sie nie robic monotonnych numerow choc uwazam ze pierwszy byl taki a drugi juz troche mniej.Dzieki za opinie ;)


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Snive - 12.02.2013

mnie nie porywa, niestety, mało energii i monotonne wszystko :/


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Mantcore - 17.02.2013

Ogolnie dobry motyw jak dla mnie z potencjalem tylko ze zbyt monotonnie za malo urozmaicony.


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - RaNi/Works - 17.02.2013

(10.02.2013, 19:13)hipotensja napisał(a):
(7.02.2013, 13:12)Herman napisał(a): generalnie gdy czytam opis "pierwsza, czy druga nuta" i później słucham czego brzmiącego tak aż mi szkoda ludzi :l bawię się w to pare ładnych lat, na początku wałkowalem FLa kilka/kilkanaście godzin dziennie, udawałem ból głowy (xD) żeby nie iść do szkoły, a pracowac w FLu. Wiem ile trzeba pracy, żeby osiągnąć poszczególne efekty, nie ma wyjątków - poza ludzmi, którzy mają dostęp do studia. Ja osobiście w zyciu nie uwierzę, że tak szybko ogarnąłeś takie brzmienia. Być może zza pomocą loopów da się tak kleić, ale ogarnąć miks, wykształcić słuch, etc. to wymaga czasu, choćbyś nie wiem jak był dobry. Tak, szukam tutaj haczyka.

Popieram tę wypowiedź rękami i nogami, bo nauka DAWu i innych umiejętności technicznych bez których największy talent nie stworzy nic godnego, zabiera wiele czasu i trzeba zrobić sporo utworów żeby zyskać doświadczenie i umieć wykorzystać wiedzę teoretyczną.

Po Twoim kawałku śmiem stwierdzić, że czegoś nam nie mówisz. Nie jestem przekonany co do tych wyświetleń, chyba, że masz 10k kolegów.
Numer zaaranżowany w sposób przewidywalny, monotonny jakbyś nie miał pomysłu zbytnio, co tam zagrać.
Brzmienie nie jest idealne, zbyt dużo instrumentów gra na środku, szczególnie ten szeroki i suchy bas, który kradnie pasmo.
Według mnie już sporo czasu w tym siedzisz i technikę masz dosyć obcykaną, stąd Twoje przekonanie o swej zajebistości, ale brakuje Ci pomysłów

muszę się podłączyć pod tę wypowiedź.
Konto na yt mam aktywne 3 lata a ilość wyświetleń wszystkich filmów (utworów) nie przekracza 11k przy 135 widzach...
Jakoś też nie chce mi się wierzyć że to twój jeden z pierwszych utworów. Ogarnięcie fl.a zajęło mi rok więc...

Co do utworu to tak dla mnie lekko komercyjnie brzmi... Spodziewałem się jakiegoś ciekawego pomysłu ale jakoś mnie niezaskoczyłeś ale jak najbardziej do posłuchania.


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - Greg Tolens - 20.02.2013

Dobry wałek, ale coś mi w nim brakuje ...


RE: Andre Vegas - Epic Party (Original Mix) - kazuya de jong* - 8.03.2013

daje po garach :)