MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Alex fat-Time of winter inspiration - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Alex fat-Time of winter inspiration (/temat-deep-alex-fat-time-of-winter-inspiration)



Alex fat-Time of winter inspiration - Alex fat - 4.02.2013

Witam. Zimowa wena trwa :) , deep hous z elementami progresu. Zapraszam do odsłuchu , i Pozdrawiam




RE: Alex fat-Time of winter inspiration - Audionectic - 5.02.2013

szczerze to deko sucho jak dla mnie jednak jako calosc zasluguje na uwage.Ciekawe barwy i niebanalny aranz.
Po odsluchaniu 2-krotnie mam obiekcje niewielkie :)
Przysiadlbym jeszcze raz do tego.HiHat (cykacz) wyeksponowany zdecydowanie za mocno.Moze probuj w miksie deko blachy schowac co da efekt w masterze.Takie moje odczucia co do tego numeru.Jest dobrze ale poprzedni utwor byl lepszy.Lepiej zmiksowany napewno
Pzdr


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - Alex fat - 7.02.2013

Dzieki ci za podpowiedzi , wiem ze mix sterylny zwaszcza dol , blachy zaglosne mam tendencje to przekrecania hatow , z tego wszystkiego calego aranzu doboru brzmien olalem mix , zreszta caly mix jest na niskim rms dopiero musialem go wyciagac krotko mowiac nieprzypilnowalem sprawy technicznej hehe , w zasadzie cala nute robilem na sluchawkach i na lapku. Odsluch sporadyczny na glosnikach , sytuacja sie zmienila doszlo dziecko kawalerka , zabardzo niema czasu i warunkow , nuta robiona w 99% w robocie ta jak poprzednia :) , ale , porawie conieco i wzuce raz jeszcze jak bedzie czas , bo sama nitka osobiscie mi sie podoba , raz jeszcze dzieki za za cenne uwagi. :) Pozdrawiam

Edit; Nuta poprawiona , link podminiony.


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - Audionectic - 9.02.2013

basik wkreca...teraz bajera.Wszystko spojnie.Mi sie podoba taki deepik.Jak juz chcialbym sie przysrac to do clapa,ze ciut moglby isc nizej i troszke wiecej poglosu,ale to juz bardziej subiektywne kwestie ;)
Ostatecznym szlifem dla mnie bylby jakis vokalik kobiecy miejscami.Jest klimacik.
aha dobry break:)
Ogolnie wszystko na miejscu jak dla mnie.Nie za duzo ,nie za malo.
Pzdr


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - Aitra - 9.02.2013

jak zawsze od Ciebie propozycje na duzym poziome ... technika , jakosc dzwieku super
Pozdrawiam


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - sound-slave - 9.02.2013

Fajny pomysl. a co do formy i technicznego punktu według mnie kazdy ma inny gust i jeden bedzie BARDZIEJ ESPONOWAL a drugi mniej "HIHAT" snare czy inny warjactwo :)
pozdrowionka


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - RaNi/Works - 9.02.2013

Co innego na satelitkach co innego na mych kolumnach. Z nich czuć głębię kawałka, dla mnie bardzo udany utwór. Nie ma co oceniać bo znów dobrze wyszło.


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - 2to2 - 9.03.2013

Jest parę fajnych dzwięków i momentów, ogólnie ciekawe dobrze eksperymentujesz to pewne.


RE: Alex fat-Time of winter inspiration - lorack - 28.03.2013

Dosyć oryginalny utwór, ciężko go jednoznacznie zakwalifikować do jakiegoś gatunku.