MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Herman - Forget Your Past - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Herman - Forget Your Past (/temat-progressive-herman-forget-your-past)



Herman - Forget Your Past - Herman - 6.02.2013

Z racji tego, że się wczoraj Odd Boy przy**bał że nie kończe tracków macie xd Zacząłem o 10 rano dziś, teraz jest skończone, nie wiem jak to brzmi bo mnie uszy bolą xd




edit: trochę poprawiłem ;)


RE: Herman - Forget Your Past - Wappa - 6.02.2013

Full track od Hermexa o.O Większa to sensacja niż Bibmer w PL xd Idę się napić z tej okazji :D


RE: Herman - Forget Your Past - RDZK - 6.02.2013

no i widzisz hermanski, jak chcesz to potrafisz cos skleic do konca. Kurcze, jak na niecaly jeden dzien pracy jest git. Melodia dziwna, za pierwszym odsluchem jakos mnie nie przekonala, ale za kolejnymi juz tak. Taka jakas skowyrna jest, inna, siadła. Kick bije mocno i soczyscie, bass tez dobrze gra. Nie podoba mi sie ten white noise skaczacy z lewego na prawy kanał zaraz na poczatku dropu. Snare konczacy ta cala sekcje moglby byc troche glosniej, bo slychac go, ale tak w chuj malo. Build upy takie zwyczajne, niczym specjalnym sie nie wyrozniaja. Gdybys ten tjun jeszcze troche powałkowal, to mogloby byc z tego cos wielkiego i smialo moglbys to juz podeslac do kilku wytworni.
O jeszcze cos. Zakonczenie tracka tym filtrem jakos mi nie siadlo. No i to chyba tyle. Posiedz jeszcze nad tym, powaznie.


RE: Herman - Forget Your Past - Shizzlematic - 6.02.2013

Jak tego słucham od razu na myśl przychodzi mi strobe XD
"koment bo ban" k
Nie chce mi się zakładać moich mono słuchawek więc powiem ogólnikowo XD
Dobry traczek, fajne build upy, melo świetnie pasuje i nakręca mnie do densu, k
Możesz podbijać parkiety takimi trackami :D


RE: Herman - Forget Your Past - RaNi/Works - 6.02.2013

Ojtam. Trak porządny jak dla mnie. Pera dobra nawet przypadła mi do gustu.
Melodia mogłabyć nieco... Bardziej chwytliwa... Miks dobry, i jak na parę godzin spędzonych jest naprawdę dobrze.


RE: Herman - Forget Your Past - Yes I Am - 6.02.2013

Weee dla mnie to dalej jest demo, tylko dłuuugieee xd... nudno się zrobiło po minucie... Helmans zwaliłeś :P... Melo fajne można by drugi motyw wrzucić nawet na styl Hardwella.


RE: Herman - Forget Your Past - Lucjano - 6.02.2013

dobry track - technicznie nie ma się co przywalać, dźwięki bardzo fajne ale w ogóle nie kminie melodii ;]


RE: Herman - Forget Your Past - sowa - 7.02.2013

przyznaj sie pało, żeś wykorzystał midi z kawałka deadmau5 - Strobe bo tak tym podjeżdża, że aż mało prawdopodobne, że to zbieg okoliczności ;]

a reszta... hmmm czasami za dużo wysokich... trochę urozmaicenia by się przydało...


RE: Herman - Forget Your Past - Audionectic - 7.02.2013

Ha :) trafiony zatopiony.Faktycznie nawet barwy podobne.Perka mi sie natomiast podoba.Jest tlusto.Rasowy snrclap.Od kogo oneshoty jesli mozna spytac?


RE: Herman - Forget Your Past - Herman - 8.02.2013

przeciez pisalem na sb, ze wzorowalem sie na melodii benassiego i dedmalsa xd haty z jakiejs darmowej paczki, nie znam nazwy, bo mam je wysypane w jednym katalogu :d snare to troche szumu z syntezatora, clap z tej samej paki i magia kompresorow :)


RE: Herman - Forget Your Past - RadOne - 8.02.2013

no no całkiem ciekawy traczek chociaż za pierwszym razem się slucha to nie idzie skminić melodii:D


RE: Herman - Forget Your Past - matex206 - 9.02.2013

bardzo dobre progresywne dźwięki !


RE: Herman - Forget Your Past - Alex fat - 2.03.2013

Chwytliwa melodja , naprawdę dobra produkcja , fajnie się slucha. Może brakuje jakiegoś wyrafinowanego aranżu etc. ale i tak jest fajnie. :) Pozdrawiam


RE: Herman - Forget Your Past - Revnotes - 5.03.2013

Moim zdaniem melodia fałszuje. Z całym szacunkiem wiem, że może być sporo dźwięków obcych do akordów dogrywanych, ale to mi jakoś nie pasuje, a może mnogość dźwięków odgrywających lead za bardzo się ze sobą gryzą. Osobiście wcale tak przyjemnie mi się nie słuchało. Wiem co to przemęczyć słuch i moim zdaniem masz tego efekt. Propozycja jest ciekawa, ale ja bym w melodii pozmieniał trochę, do tej po prostu nie mogę przywyknąć, a może to moja wina ;)


RE: Herman - Forget Your Past - piral - 5.03.2013

Jak dla mnie zajebiste. Taki właśnie powinien być dance. Końcówka powinna być lepsza jedynie. A tak to bardzo deadmau5owo, szkoda, że nie do końca progressive house'owo. :)


RE: Herman - Forget Your Past - Herman - 5.03.2013

z całym szacunkiem i mą skromnością.... o fałszach nie ma mowy, wypraszam sobie. :) melodia jest eksperymentalna, jednemu wpada w ucho, innym nie. wzorowane na Strobe oraz illusion, benassiego :)


RE: Herman - Forget Your Past - kazuya de jong* - 8.03.2013

<brawo> :) bardzo niezły utwór


RE: Herman - Forget Your Past - 2to2 - 9.03.2013

Nuta dosyć ciekawe ale nie mój klimacik, więcej sweepów w seidchain polecam..