MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
MusicProducers.pl Awards 2012 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: MusicProducers.pl Awards 2012 (/temat-musicproducers-pl-awards-2012)



MusicProducers.pl Awards 2012 - Herman - 7.02.2013

Witajcie!

Wyniki urodzinowego konkursu zostały już opublikowane, a zwycięzcy gratulujemy.
Prócz konkursu, z okazji urodzin i z inicjatywy naszego moderatora Knifemana przygotowaliśmy również kilka wyróżnień dla użytkowników, którzy najbardziej przyczynili się do tego, jak wygląda teraz forum, ale także dla tych, którzy nie zrobili nic :D

W drodze demokratycznego głosowania wyłoniliśmy osoby, które naszym zdaniem najbardziej zasługują na poniższe tytuły :) Oczywiście wszystko jest dla zabawy i mamy nadzieję, że nasze nominacje nie wzbudzą u Was rozgoryczenia :)

[Obrazek: mpa.jpg]
Przejdźmy do rzeczy.
Wybraliśmy dla Was 13 wyróżnień, oto one:

Guru wiedzy
za błyskotliwe wypowiedzi i pokazywanie swej wiedzy

Ban roku
który zapadł nam w pamięci najbardziej

Muzyczny Krytyk
dla forumowego hejta

Pomocna Dłoń
dla użytkownika, który pomagał najczęściej

Spamer Roku
dla osoby, która dokonała najwięcej wpisów, które nie wnosiły do tematu kompletnie nic

Najlepszy Awatar
dla awatara najbardziej odzwierciedlającego osobowość

Nolife Roku
dla użytkownika, który spędził na forum najwięcej czasu

Człowiek Maszyna
za najwięcej postów

Najśmieszniejszy Komentarz
który zniszczył systemy wielu

Najlepszy Tutorial
było ciężko wybrać

Maruda Roku
komu ciągle coś nie pasuje

Wydanie Roku Na Zippyshare
za najlepszy release w tym labelu

Prestiżowa Nagroda Złotego Shoutboxa
za najlepsze e rozmowy w shoutboxie

Tak więc po kolei:

Tytuł forumowego Guru Wiedzy otrzymuje The Timbrer, za sprawą niezliczonej ilości książek, które przeczytał, oraz swoją niepohamowaną tendencje do pogawędek o miksie, technice i wszystkim co teoretyczne :)

Laureatem wyróżnienia za najbardziej spektakularnego Bana Roku zostaje Tomek1991, który tak bardzo nie lubił naszego forum, że musiał założyć 3 konta :l Tomku - bez Ciebie nasze forum już nigdy nie będzie takie jak kiedyś ;(

Tytuł Muzycznego Krytyka wędruje do.... mnie. Głosami ekipy zostałem wybrany hejtem roku.... przejdźmy dalej ;d


Pomocną Dłonią na forum okazał się nasz jedyny Helpmate - Yes I Am Tutaj przeważyła najprawdopodobniej ilość postów, w których nie znajdziemy bzdur :)


Tytuł Spamera Roku roku jednogłośnie wędruje do..... Graf Spee Napisał 1 048 Postów (4.56 postów dziennie, 2.72% wszystkich postów), a także dokonał niebywałego - przesłuchał 8 minutowy utwór w 2 minuty ;) Gratulujemy :)


Wyróżnienie za Najlepszy Awatar otrzymuje Knifeman, a oto jego awatar:

[Obrazek: avatar_447.jpg?dateline=1358271290]

Prawda że wyszedł elegancko?

Forumowym No Lifem Roku głosem zdecydowanej większości zostaje nasza sowa, czas spędzony na forum: 3 Miesiące, 1 Tydzień, 1 Dzień, 13 Godzin, 2 Minut, 27 Sekund i ciągle rośnie ;d

Człowiek Maszyna, jak już wcześniej wspomniałem za najwięcej napisanych postów wyróżnienie wędruje do Yes I Am, napisał 1196 postów,
oby tak dalej! ;)

Zaszczytne wyróżnienie dla uzytkownika za Najśmieszniejszy Komentarz wędruje do Tranceangel'a za wpis:

http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=5360&page=2 xD

Naszym zdaniem Najlepszy Tutorial na forum napisał FL FAN Wybór nie był łatwy, zadecydował całokształt :) Na wyróżnienie na pewno zasługuje również The Timbrer :)


Osobą, której wiecznie coś nie pasuje czy to w utworach, materiałach, tutorialach, czy też ogólnym wyglądzie i działaniu forum jest Helsveal i to On otrzymuje tytuł marudy roku ;d


Nie mogliśmy pominąć tak wiekopomnych wydarzeń jak Wydanie Roku Na Zippyshare ;d

[Obrazek: logo.png]

Głosem większości tytuł ten otrzymuje Condi, świat oszalał na punkcje jego albumu "Another Boy"
a płyty sprzedawały się jak ciepłe bułeczki xD

Na sam koniec, na deser xD uroczystość przyznania największego wyróżnienia, jakim jest Prestiżowa Nagroda Złotego Shoutboxa, a jego laureatką zostaje Koma za wpisy typu http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=4725

A oto nagroda:

[Obrazek: mpagsb.png]





Gratulacje dla wszystkich! :) Dziękujemy Wam za swoją aktywność, bo dzięki Wam forum wygląda tak, jak teraz i ma taką pozycje w sieci. To Wy tworzycie to miejsce i mamy nadzieję, że ten rok przyniesie nam jeszcze więcej niezapomnianym chwil na forum ;)


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - Knifeman - 7.02.2013

koma na deser - jesu nie ;____;

a dziś tłusty czwartek XD zbieg okoliczności - wątpie


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - sowa - 7.02.2013

Koma i Knife ahhh :D


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - Wappa - 7.02.2013

brawa


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - Yes I Am - 7.02.2013

huahua mam dwa puchary huahua... Angel zniszczył :D... nie wiem jak mogłem tego wcześniej nie zauważyć :D
Fajny patent do pośmiania się...


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - shadowfinder - 7.02.2013

a Stiopa nic nie otrzymał? On zawsze pisze, buduje, słucha itd. Trochę się dziwię...


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - RaNi/Works - 7.02.2013

Ja... Nie wiem co powiedzieć.
To dla mnie wielka MOTYWACJA xd


RE: MusicProducers.pl Awards 2012/2013 - shadowfinder - 7.02.2013

(7.02.2013, 15:11)Graf Spee napisał(a): Ja... Nie wiem co powiedzieć.
To dla mnie wielka MOTYWACJA xd


domyślam się, że graf w następnej edycji znowu wygra w tej kategorii...:)


RE: MusicProducers.pl Awards 2012 - pika - 7.02.2013

hahaha rozwalił mnie condi i graf spee z przesluchaniem w 2 minuty 8 minutowego utworu :D haha sroga beka :) musze to cześciej zagladac :)


RE: MusicProducers.pl Awards 2012 - Herman - 7.02.2013

Teraz już wiecie, dlaczego tak często serwery zippyshare.com były przeciążone i upload był niemożliwy :)