MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Matthew G. - Bit*h - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Matthew G. - Bit*h (/temat-house-matthew-g-bit-h)



Matthew G. - Bit*h - matex206 - 9.02.2013

Pierwszy kawałek po dłuższej przerwie. W temacie nie dodałem prefiksu ponieważ nie ma takiego. Jest to kawałek z gatunku Dutch House.





RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - Wappa - 9.02.2013

Nie ma to jak turbo 10 postów i 11 to wałek xd no ale do wałka - jedyne co mi się w nim podoba to te elementy Djemby, cała reszta to coś czego mój mózg nie ogarnia. Jeszcze trąca WARPem Aokiego do tego. Nie znam się niestety na tym gatunku to też nie będę tego krytykował. Może tak to ma brzmieć - nie wiem - nie ogarniam tego ;)


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - Yes I Am - 9.02.2013

Przecież to jest rżnięcie Aokiego w dupe bez gumy... to jest niepojęte jak można robić coś takiego...
Bez komentarza... (Original Thief Mix)

http://www.youtube.com/watch?v=2DO6Y9_5e7A


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - sound-slave - 10.02.2013

Ja tylko chce powiedziec ze Wappa ma ode mnie przybita piatke i piwo za te slowa :
"Nie znam się niestety na tym gatunku to też nie będę tego krytykował. Może tak to ma brzmieć - nie wiem - nie ogarniam tego"
DLA MNIE to jakas tragedia... no ale sa gusta i gusciki


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - RaNi/Works - 10.02.2013

O boże kochany... Tragedia, olej pracę i idź tworzyć albo nie olewaj pracy a mniej przerw w tworzeniu... Bo skila tracisz...


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - Herman - 10.02.2013

jak dla mnie to nieudany rework... technicznie słabiutko, slychac ze miales przerwe.

ps. nie podpisuj takich trackow jako original mix, bo to kradzież.


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - RadOne - 10.02.2013

no widze mistrz mistrzów totalna kaszanka:D


RE: Matthew G. - Bit*h (Original Mix) - matex206 - 10.02.2013

Przecież każdy kto tworzy muzykę ma dostęp do różnych dzwięków. Więc mogą się powtarzać. Melodii nie zerżnąłem także nie wiem o co chodzi.. Jeżeli nie znacie się na Dutch Housie to sobie posłuchajcie parę kawałków, może zrozumiecie ten styl.


RE: Matthew G. - Bit*h - Yes I Am - 10.02.2013

O fuck teraz to ziomuś poleciałeś... my się nie znamy i dlatego zapewne skasowałeś utwór :D... Oczywiście wszystko jest tutaj w 100% Twoje... To nawet nie był Dutch-House... Nie masz pojęcia o gatunku widzę.

@down
akurat jak to pisałem, player był broken so....


RE: Matthew G. - Bit*h - matex206 - 10.02.2013

(10.02.2013, 19:07)Yes I Am napisał(a): O fuck teraz to ziomuś poleciałeś... my się nie znamy i dlatego zapewne skasowałeś utwór :D... Oczywiście wszystko jest tutaj w 100% Twoje... To nawet nie był Dutch-House... Nie masz pojęcia o gatunku widzę.
coś Ci się pomyliło z tym skasowaniem.


RE: Matthew G. - Bit*h - Audionectic - 14.02.2013

Co by tu... no nie jest zbyt wciagajaco,choc oryginalu nie chcialo mi sie szukac po takich komentach.Co do miksu to jest muł na moje ucho.Blach niema praktycznie,stopa gra najnizej wiec trza bylo wybrac bardziej tlusta a ta brzmi jak stare pudlo.A nie bede sie wyzywal.Nie znam gatunku ale watpie by ktos stworzyl taki styl by w kolko jechac jeden motyw.Dobra nie motyw tylko syrene :)
Pzdr


RE: Matthew G. - Bit*h - matex206 - 14.02.2013

(14.02.2013, 17:15)Audionectic napisał(a): Co by tu... no nie jest zbyt wciagajaco,choc oryginalu nie chcialo mi sie szukac po takich komentach.Co do miksu to jest muł na moje ucho.Blach niema praktycznie,stopa gra najnizej wiec trza bylo wybrac bardziej tlusta a ta brzmi jak stare pudlo.A nie bede sie wyzywal.Nie znam gatunku ale watpie by ktos stworzyl taki styl by w kolko jechac jeden motyw.Dobra nie motyw tylko syrene :)
Pzdr
Zawsze możesz się zapoznać :)
http://www.youtube.com/watch?v=m3jj2wq76Sk


RE: Matthew G. - Bit*h - Audionectic - 15.02.2013

o.o a jednak...<hahaha>
W takim razie musze powiedziec ze Twoj walek jest lepszy merytorycznie od oryginalu :)
Niestety polaczenie wszystkiego w miksie nie jest zadowalajace.Mysle ze skoro jest tak ubogo w barwy powinienes wycisnac wszystko z perki.Nie ma jej az tak znowu za duzo wiec kick jest tym najwazniejszym elementem.Zauwaz jak w oryginale stopka chodzi.Krotkie,skompresowane wybrzmiewanie.Podejrzewam ze jest tam lekkie podbicie okolo 80 - 100Hz i podciecie okolo 300.Zawsze jest jakis sweetpot.Tylko trzeba przeczesac pasma equalizerem.Pokombinuj z bramkowaniem kompresora to tez bardzo ważne.W Twoim wałku stopa wybrzmiewa nieco dluzej i nie jest tak selektywnie jak w oryginale.rowniez brzmienie tego elementu perki jest jakby słyszalnie twardsze.Moze wyprobuj brzmienie klasyki jak Roland 808 czy 909.Jest sporo darmowych emulatorow czy paczek z samplami.Powinny sie sprawdzic w tym stylu.
To samo z basem.Powinienes powycinac czestotliwosci kolidujace z kickiem.Moze sprobowac w pewnym momencie kluczowac go wybrzmiewaniem stopki itd.Deczko jednak urozmaicic:)

Dodam jeszcze ze totalnie zerznieta ta perkusja :) ale...kazdy orze po swojemu :)
Pzdr


RE: Matthew G. - Bit*h - Alex fat - 19.02.2013

Ja tylko powiem ze to nie jest dobre , nieznam twoich wcześniejszych produkcji albo niepamietam , ale to brzmi jak 2 utwor. :) Pozdrawiam


RE: Matthew G. - Bit*h - 2to2 - 10.03.2013

Wypocina straszna, próbuj dalej.