MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Bionicform - Project Bionicform - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Bionicform - Project Bionicform (/temat-hardstyle-bionicform-project-bionicform)



Bionicform - Project Bionicform - snoozerdj - 10.02.2013

Zapraszam do odsłuchu.



RE: Bionicform - Project Bionicform - The Timbrer - 11.02.2013

Kick na początku w intro słaby. Za metaliczny i bardzo psuje efekt intra. Dźwięki są OK ale nieco pusto coś mogłoby grać więcej jakieś FXy niż samo piano i screech. Ale melodia słaaba, bardzo i albo mi się zdaje albo gra nieczysto. Przejście do drugiego intra za słabo zaakcentowane zdecydowanie. Nie podoba mi się to przejście. Zrobiłeś przed tym długi break i nie wiem czemu to zejście ponownie miało służyć. Kick dalej słaby. Jedynie dobry to jest sub w tym kicku. Brzmi fatalnie sorry.
Zejście do outro także słabo zaakcentowane. Zszedłeś bo w końcu musiałeś ale bez polotu. Ogólnie pomysł jakiś był melodia słaba. Dźwięki ciekawe ale mało ich zdecydowanie za mało. Do tego dochodzi fatalny kick i track się robi naprawdę słaby a potencjał był większy.
3/10 sry
Przyjmij to jako rady nie hejt


RE: Bionicform - Project Bionicform - snoozerdj - 11.02.2013

Nie no spoko:) Jesteś osoba ktorej track sie nie podoba. Nie wszytko sie musi podobać.
Dzięki za rady ;)


RE: Bionicform - Project Bionicform - hipotensja - 12.02.2013

Ja zgodzę się poprzednikiem, że kick słaby jak dziesiąta herbata z jednej torebki.
Melodia na tym leadzie do brejka mi się podoba, bo jest taka techno :D, potem jak ją rozbudowałeś to stała się infantylna i czasem fałszuje bo nie trzymasz toniki.
Ogólnie jest cacy, technika super (pomijając kik).


RE: Bionicform - Project Bionicform - Herman - 12.02.2013

Kurde ten kick jakbyś dopracował to byłby fajny, ma całkiem przyzwoite brzmienie ;d Co do utworu, niestety wszystko gra gdzieś osobno... wszystko brzmi, jakbyś na siłę chciał umieścić w projekcie dzwięki z banków HS, bez przemyślenia, bez własnej koncepcji. Ciężko jest zauważyć kiedy kończy się intro, a kiedy zaczyna kolejna sekcja. Zmiksowane również przeciętnie. Brak mocy.


RE: Bionicform - Project Bionicform - BEBE - 12.02.2013

interko nawet, potem kick: no punch to musisz bardziej wyeksponowac i jeszcze tak mniej wiecej czestotliwosci 500Hz - 10kHz tez by sie przydalo, screech i jego ulozenie mi sie podoba, piano w tle moze byc, malo tego poza tymi dwoma dzwiekami w buildzie, zejscie na break ok, przejscie na anti niby nie jest najgorsze ale ja bym troche bardziej je urozmaicil, melo falszuje, lead moze byc ale popraw jego mix (albo kicka) bo kick lekko zaglusza lead, zejscie na build down tez takie bez szalu
ogolnie zamysl dobry tylko nad wykonaniem mogles troche dluzej posiedziec :)
pracuj dalej :D


RE: Bionicform - Project Bionicform - Wave - 19.02.2013

W kicku brakuje przede wszystkim tego porządnego puncha, który nadawałby to pierd*lnięcie. Dźwięki nie są zbyt specjalne, ale mogą być. Nie wiem czy pianinko na wstępie to taki dobry pomysł. Skrecz brzmi w porządku. W breaku głośny saw całkowicie psuje klimat. O, niby taki anticlimax. :D Ale brzmi tak samo jak intro. :( Dalej melodia taka sobie, bez polotu. Przydałby się lepszy lead. Reasumując kick do poprawy, pamiętaj eq-dist-eq-dist i tak w kółko. :)