MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Sadness - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Sadness (/temat-uplifting-jedmar-sadness)



Jedmar - Sadness - cinekkk1 - 20.02.2013

Artysta: Jedmar
Tytuł: Sadness
Czas: 8:43
Gatunek:Trance
Jakość: 320 kbps
Komentarz: Oceńcie sami




RE: Jedmar - Sadness - Equali - 20.02.2013

Naprawdę przyjemny kawałek, fajny pomysł no i wykonanie też na dobrym poziomie. Na samym wstępie troszke stopa charczy jakby miała za bardzo podbity gain, ale pózniej tego nie słychać. Mix oczywiście nie jest idealny, ale nie jest też skopany. Widać że się napracowałeś, bo jest muzycznie ciekawie i nie nudzi. Mi się podoba :)


RE: Jedmar - Sadness - T-Sted - 21.02.2013

Pierwsze wrażenie od razu po włączeniu playerka to kick. Ma więcej mocy niż ostatnio, w ogóle cały dół wydaje się o niebo przyjemniejszy. Owszem jeszcze troszkę brakuje, ale widać że idziesz w dobrym kierunku. Melodia mnie przyznam że wciągnęła. Break bardzo fajny, jak dla mnie świetnie brzmiące pianino, tam jedynie sub pad wydaje mi się jakiś taki ściśnięty. Gdzieniegdzie mógłbyś dorzucić trochę więcej ciepła z padów i reverbów - lepiej poczułoby się klimat. Poza tym całkiem ok :). Pozdrawiam.


RE: Jedmar - Sadness - Stiopa - 22.02.2013

Od około haty dziwnie grają, stopa trochę mało góry ma i taka stłumiona się wydaje. Fajnie się rozwija kawałek. Od 2:30 zajefajny psy synth, lubię takie. Ogólnie mam wrażenie, że to jakoś stłumione jest wszystko. Nie wiem, czy to soundcloud, czy źle eq na sumie, ale wydaję się trochę mułowaty szczególnie w niskich partiach. Całość mile przyjęta, tytuł pasuje do utwóru, rzeczywiście zalatuje smutkiem. Fajne melodię, kawałek się nie nudzi.
Pozdrawiam.


RE: Jedmar - Sadness - Peter O'ski - 23.02.2013

Haty ładnie śmigają w panoramie. Przydałoby się więcej góry kickowi i clapom (lekko). Subbass jak dla mnie troszkę za bardzo zamula, co dziwne, bo dalej gra już przyzwoicie. 2:26 - tutaj świetny moment intra. Acidy są na prawdę bardzo dobre, jedyne czego brakuje to ładnych, trochę pełniejszych padów (mimo że to bardzo ciekawy pomysł z automatyzacją panningu, ale lepiej byłoby ustawić po prostu dwa pady po obu stronach :))

Break jest na prawdę dobry, podobnie jak motyw. Wejście leada spodobało mi się - stonowane i wyważone :)
Flanger w build upie w 5:05 za bardzo jak dla mnie przycisza i zgniata całość.

Drop przyjemny, jednak w main parcie trochę za bardzo zaczynają mi przeszkadzać te haty. Jakbym był już nimi lekko zmęczony.

Ogółem; Miks mógłby być trochę lepszy (nie jest zły), ale porównując z Twoimi poprzednimi pracami tutaj widać znaczną poprawę jeżeli chodzi o jego zapełnienie. Motyw zasługuje na pewno na pochwałę, wciągnąłem się nawet :) Preferencyjnie - podpadło mi gustu wykonanie. Myślę, że coraz lepiej Ci idzie. Nie ma już takiej pustki jak wcześniej, a to już duży plus. Ogólnie cały kawałek na pewno można zaliczyć na plusa ;)

PS. Tytuł i gatunek jaki ustawiłeś lekko się ze sobą kłócą :P


RE: Jedmar - Sadness - Simonus - 27.02.2013

Kick troszke przytłumiony i miksik fakt nie ma tej energii, ale podoba mi się skala użytej melodii dlatego reszta tam nie ważna dla mnie ;)


RE: Jedmar - Sadness - Afterthought - 1.03.2013

Calosc procz perkusji jest jak pod cut-offem, takie mam wrazenie, mogl bys nieco wyciagnac na wierzch calosc i wyequalizowac konkretnie :) Przyjemny motyw ale rewelacji nie ma, wybacz;P


RE: Jedmar - Sadness - RaNi/Works - 1.03.2013

Kick nieładnie wyeksponowany... Jak ktoś napisał, za dużo gainu na kicku...


RE: Jedmar - Sadness - Michael bromber9 - 14.05.2013

moze jest w tym sporo racji:) ale nie zmienia to faktu ze przyjemnie dzwieki