MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Tudo - kilka moich produkcji - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: HIP HOP Tudo - kilka moich produkcji (/temat-hip-hop-tudo-kilka-moich-produkcji)



Tudo - kilka moich produkcji - KaemBeat - 29.02.2012

Siemanko

Jestem Tudo. Mam tu parę bitów do oceny. Kleje w Fruity Loops'ie 9 od ok. 4 lat. Mam nadzieję, że się spodoba no i miłego słuchania : )

lalaalaaa.

uuu.

yeah.

a bo tak.

ouuu yeah.

secret.

no name.

tak jest.

mozna i tak.



RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - Eremi - 29.02.2012

Ouuu MAN! Pięknie! Aż dziwne że jeszcze o Tobie nie słyszałem :) Bardzo profesjonalne produkcje, przesiądź się na FL 10 :D Pozdro! Witamy wśród forumowiczów :)


RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - KaemBeat - 29.02.2012

Dzięki Stary :D Powiem Ci szczerze, że pracowałem na 10 jakiś tydzień, ale jednak to nie to i powróciłem do 9, także mnie nie namówisz :D


RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - Eremi - 29.02.2012

No ja też długo siekałem na 9, ale przesiadłem się na 10 i już na nim zostałem :) 9 teraz włączam tylko jak jakiś raper chce coś zmienić w bicie który mu wysłałem :P


RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - KaemBeat - 29.02.2012

Rozumiem :D No ja na razie się nie przymierzam na zmianę, także udanych kolejnych produkcji :)


RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - johhny - 29.02.2012

Propsy stary! dobre sample, bity bujają :) jak dla mnie (początkującego bitmejkera, pół roku stażu) naprawdę wysoka klasa.


RE: [HIP HOP] Tudo - kilka moich produkcji - bartbeat - 29.02.2012

zdecydowanie tak! robisz konkretne bity! bujają na maxa :D


RE: Tudo - kilka moich produkcji - DJ CrunkDawg - 4.03.2012


o stary rozwalasz na FL'u konkretnie :D też korzystam z 10 :) ja dopiero się uczę samplować ale też zarzucę jeden samplowany bicior bo mam taki na swoim koncie. Pozdro :)



RE: Tudo - kilka moich produkcji - odme - 4.03.2012

No stary, kilka naprawde dobrych biciorów. Działasz z kimś ? Gdzie mozna usłyszeć cos jeszcze od Ciebie :) ?


RE: Tudo - kilka moich produkcji - KaemBeat - 4.03.2012

(4.03.2012, 17:47)odme napisał(a): No stary, kilka naprawde dobrych biciorów. Działasz z kimś ? Gdzie mozna usłyszeć cos jeszcze od Ciebie :) ?

Powiem szczerze, że sam działam. Od czasu do czasu jakaś płyta z ludźmi, którym naprawdę podoba się moja produkcja. I nie ukrywam, że szukam czegoś bardziej konkretnego, a nie tylko jakieś dorywcze projekty. A moje produkcje możesz śledzić na www.soundcloud.com/tudo33 dosyć często wrzucm co nieco. Dzięki za konkretne opinie


RE: Tudo - kilka moich produkcji - odme - 4.03.2012

Following :)
Będę śledził bo w gusta mi trafiasz :)
Piona !


RE: Tudo - kilka moich produkcji - DJ CrunkDawg - 4.03.2012

ja też już śledzę :D


RE: Tudo - kilka moich produkcji - KaemBeat - 4.03.2012

Dzieki za dobre słowo :) będę na kompie, to na pewno przeoram jeszcze z chęcią Wasze produkcje.


RE: Tudo - kilka moich produkcji - BlackWax - 4.03.2012

Witam.
Niektóre bity naprawdę dobre, inne troszkę mnie mi się podobają. W jednym jeżeli mnie uszy nie mylą dźwięki z sampla (haty) przebijają się przez twoje i troszkę dziwnie to brzmi :)


RE: Tudo - kilka moich produkcji - kozibeats - 5.03.2012

ogólnie spoko, props :)


RE: Tudo - kilka moich produkcji - NeoN - 5.03.2012

świetne : d a te nazwy


RE: Tudo - kilka moich produkcji - elbamito - 5.03.2012

najbardziej podoba mi się: a bo tak i no name, dobrze wyszukane sample


RE: Tudo - kilka moich produkcji - 9lives - 5.03.2012

uuu. no bo tak i no name według mnie najlepsze ale wszystkie bity prawdziwe kozaki :)


RE: Tudo - kilka moich produkcji - Jarus - 14.04.2012

Najbardziej mi podeszły: lalala (bardzo fajna kawalina, dobrze buja), uuu (świetny sampelek, całość ładnie sklejona) , ouuu yeah. Reszta też jest bardzo fajna. Ciekawe masz produkcje, brakuje na nich tylko dobrych raperów.


RE: Tudo - kilka moich produkcji - a870512 - 14.04.2012

Zaczynam following na chmurce ;] Super sample i bity obadaj ROGAL`sky i powiedz mi co sądzisz . ;]

Już się nie zajmuję produkcją bitów w Rap czy HH ale to moje stare koniki , które powinny ujrzeć światło dzienne. Propsy za Twoją chmurkę kolego !