MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon (/temat-film-purgatorium-of-sounds-year-of-the-dragon)



Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - ryziontron@op.pl - 14.03.2013



Będzie orientalnie...może nie będzie kurczaka w cieście ale i tak troche zawieje dalekim wschodem (przynajmniej taką miałem nadzieję ^^). Długo się męczyłem żeby zagrać tą melodię harfy na pianinie midi ale w końcu się udało, obijała mi się o głowę już dłuższy czas...

Kompozycja jest dużo mniej dynamicznie niż zwyklę, więcej melancholi na sekcji smyczkowej i znacznie niższe tempo. Bardziej podciągnąłbym to pod soundtrack niż trailer music.

I hope you'll like it.

peace


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - WhatsUpToy - 14.03.2013

Melodia którą gra harfa jest bardzo fajna, ale później ginie i jest "przytłaczana" przez monotonne smyczki które w kółko grają to samo. Ta perka która potem wchodzi nadaje fajnej dynamiki mimo wszystko. Czego używasz do produkcji?


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - Yes I Am - 14.03.2013

@UP "Mój DAW: Reaper" ślepota boli...

Technicznie jest dobrze, nic nie ginie... Widzę tutaj jednak mniej dynamiczną perkusję jednak... Tak jak na początku było, dla mnie jest wystarczające... Więcej drumów trochę zbędne, ewentualnie zastąpić je smyczkami na wysokich oktawach :O albo gitara elektryczna taka delikatna :O...
Produkcja chwytająca za gardło :D... Dla mnie jest pozytywnie, dobry odbiór.


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - RaNi/Works - 14.03.2013

Pełen Profesjonalizm! Technicznie jest DOSKONALE! nie mam uwag bo nawet nie ma się do czego przyczepić.


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - Cris - 14.03.2013

Utwór bardzo fajny :) epicki, ale no jak spojrzeć na całokształt Twój to widać bardzo duże podobieństwo i klimatyczne i załozeniowe każdego utworu.


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - WhatsUpToy - 14.03.2013

(14.03.2013, 15:27)Yes I Am napisał(a): @UP "Mój DAW: Reaper" ślepota boli...

Dla Twojej wiadomości, to czego używa się do produkcji to nie tylko DAW :)
Widzę że Reaper i raczej wiadomo że nie chodzi o DAW.


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - Intransitive - 17.03.2013

Bardzo dobry track jak zwykle u Ciebie. Myślę, że ciekawy efekt osiągnąłbyś tłumiąc trochę smyczki. Pozdro


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - ryziontron@op.pl - 17.03.2013

Dziękuje wszystkim za opinie. Co do produkcji to używam każdego vst które tylko wpadnie mi w ręce :P + ozone na eq na każdym z paternów + ozone na master. Fakt Yes i Am drumy mogłby by nie przyśpieszać, ale nie mogłem się powstrzymać musiałem docisnąć coś mocniejszego hehe (takie skrzywienie)


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - Audionectic - 20.03.2013

Fajne fajne.Moglbys te stringsy calkiem wywalic w momencie gdy przywalasz perka.Zrobic swoisty kontrapunkt.Zrobiloby sie tak mroczniej,powazniej czego mozna oczekiwac od panny w zbroi i roku smoka.Ta perkusja pod koniec przywoluje wizje gotowosci do ataku i buduje napiecie.Niestety niebawem nuta sie konczy i pozostaje niedosyt.


RE: Purgatorium of Sounds - Year of the Dragon - ryziontron@op.pl - 20.03.2013

thx Audionectic za konstruktywną krytykę. Wezmę to pod uwagę przy kolejnej produkcji. 5.