MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Vision - Melodic (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Vision - Melodic (+1) (/temat-vision-melodic-1)



Vision - Melodic (+1) - Vision - 14.03.2013

Witam. Jestem nowy na tym forum, chcialbym zaprezentowac wam moje produkcje. Zapraszam do sluchania i komentowania, Uwagi mile widziane :) .

Vision - Melodic



Vision - Goin Hard




RE: Vision - Melodic (+1) - devil's infection - 17.03.2013

ciekawe utwory technicznie ciężko mi ocenić ale wydaje się że nie jest źle


RE: Vision - Melodic (+1) - Jack Orlando - 17.03.2013

Za dużo panningu w drugim dropie pierwszego utworu. Breaki nawet ciekawe, ale jak na complextro drop nie porywa :/
W drugim utworze drugi drop mi się podoba nawet ;P Ale razi słabe wybicie stopy i perkusji, a także za mało dołu, przez to dynamiki nie ma zbyt.


RE: Vision - Melodic (+1) - Revnotes - 20.03.2013

Trochę brakuje "tego uderzenia" w dropach, nie wyróżniają się szczególnie z aranżacji.
Drugi utwór jest dużo lepszy, szarpie łepetyną, zdecydowanie zmienił moje zdanie o Twoich produkcjach.
Podciągnij jeszcze drumy, głownie stopę, bo słyszę że wiesz co robisz.


RE: Vision - Melodic (+1) - WalinhoCosta - 20.03.2013

w drugim kawalku ten snare od 52 sekundy pozniej troche mniej razi ale i tak razi, reszta genialna!!!


RE: Vision - Melodic (+1) - damian1997 - 23.03.2013

Drugi kawałek jest niezły!. Zmieniłbym jednak snare i troche podrasował hard bass


RE: Vision - Melodic (+1) - DividedBy0 - 2.04.2013

Drugi drop miazga. Kawałek kozacki, ale jak dla mnie to wejście(intro) do 1 dropa trochę za monotonne


RE: Vision - Melodic (+1) - Divinity - 13.04.2013

no 2 zapowiada sie ciekawie i nad tym bym sie skupil:)


RE: Vision - Melodic (+1) - Bassinessman - 24.04.2013

Jeśli chodzi o pierwszy utwór: Bardzo ciekawa melodia mimo, że prosta. Pierwszy drop jest mocny, ale mógłby być lepszy. Nie specjalizuję się w tego typu dropach ale mógłbyś spróbować dodać do niego jakiś lead na wyższych oktawach ciągnący się przez cały drop. Wzmocniłoby to moim zdaniem efekt harmonii między ciągłymi zmianami syntów. Jeśli chodzi o przejście na drop to obejrzałbym na twoim miejscu kilka tutoriali na temat "build-up'a" a szczególnie o kontroli snare'ów. Brakuje mi tu także porządnych efektów.
Goin Hard: Niesamowita melodia. Uwielbiam tego typu momenty w utworze. Przejście z intra do części melodyjnej było świetne. Jeśli chodzi o dropy to sytuacja podobna do poprzedniego kawałka (dodaj jakiś lead na wyższych oktawach). Urozmaić perkusję. Jeśli chodzi o beat z kickiem co półnutę to jest ciekawy przez może pierwsze osiem taktów ale potem mnie męczy. Kick powinien moim zdaniem być co ćwierćnutę, gdyż jest wyznacznikiem rytmu i jest to jedna z elementów i tak już cienkiej granicy między complextro a dubstepem. Polecam posłuchać drugiego dropu w Steve Aoki & Angger Dimas Vs. Dimitri Vegas & Like Mike - Phat Brahms żeby usłyszeć o co mi chodzi.
Ogólnie bardzo dobre a wszystko czego się czepiam to subiektywna opinia z którą możesz się nie zgodzić.