MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 30.07.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RaNi/Works - 31.07.2014

Kawał świetnej muzyki i animacji!
Co prawda filmik poniżej jest megadługi... ale prawdziwy faneł Daft Punk'a ( Heart ) powinien wiedzieć o istnieniu tegoż filmu.

Film wykonany przez najbardziej ceniące się studio animacji w Japonii - Toei Animation (Serie Dragon Ball i dzisiaj One Piece)


Akcja rozgrywa się dość szybko pewnie przez to że miejscami trzeba było zmniejszyć interwał między klatkami i ot daje to takie wrażenie.
Po oglądnięciu stwierdzam że... no kuhwa zajebiste XD zresztą sami oglądnijcie, co je będę gadał :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - max.niemczyk - 1.08.2014



Jak się dowiedziałem, że gość wyżej czyt. Tyron Hapi ma 15 lat... O_o powaliło mnie z nóg ! Mega kozacki remix !!!


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - headlike - 2.08.2014

Zmiany! Zmiany! I jeszcze raz zmiany! Wildstylez feat. Niels Geusebroek - Year of Summer!


(1.08.2014, 14:22)max.niemczyk napisał(a):

Jak się dowiedziałem, że gość wyżej czyt. Tyron Hapi ma 15 lat... O_o powaliło mnie z nóg ! Mega kozacki remix !!!

Jak dla mnie do klasyczny melbourne bounce... Niczym się nie wyróżnia...


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - CaffeineMC - 4.08.2014

pewnie trochę słychać podobne brzmienia w moich ostatnich produkcjach, ale to oczywiście jeszcze nie TEN poziom, z ostatniej płytki:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - suds - 4.08.2014

w tym momencie faza na Coma Truise'a. bardzo ciekawa i warta poznania muzyka:


^ ten polecam też obejrzeć ;)






RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Adamzzz - 5.08.2014

Tja.. "jeden post jeden utwór".. Jasne xD

Eniłej, więc ostatnio odkryłem holenderski hip hop i normalnie nie mogę się nim nacieszyć. Szczerze polecam artystów: The Opposites, Opgezwolle, Typhoon i Tourist LeMC. (i tak ich nikt pewnie nie sprawdzi xD). Jak ktoś chce sobie czasem puścić dobry holenderski hip hop bez tych mejnstrimowych naleciałości z Ameryki to z tymi nazwami możecie sprawdzać na ślepo.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mat.Mor.Raw - 5.08.2014

Ponieważ nie tylko muzyką EDM człowiek żyje...

...oto nowy kawałek grupy Slipknot. Jak ktoś lubi cięższe brzmienia, to zdecydowanie polecam. Brzmi ciężko, nisko, growlująco, ale z drugiej strony bardzo selektywnie i przestrzenie. Perkusja uderza soczyście, słychać dobrze każde jej uderzenie. Sporo się dzieje w tym utworze. Rify gitarowe brzmią świerzo i niebanalnie. Wokal niby wykrzyczany, ale w sposób kontrolowany i melodyjny, jak na tę grupę przystało. Dużo tu zmian nastroju, chociaż z drugiej strony kompozycja jako całość może wydawać się odrobinę monotonna. Dodatkowego, niepokojącego klimatu nadają przestrzenne, industrialne efekty, zgrzyty i scratch'e charakterystyczne dla tego zespołu zwłaszcza na ich wcześniejszych albumach. Warto posłuchać :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mich - 10.08.2014

Ładne intro, znakomita melodia, synthy w 051 przyprawiają mnie o gęsią skórkę a w dropie po prostu j3bnięcie!



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Trusted - 15.08.2014

Klimat w breaku 1:00 nie do opisania aż łezka się w oku kręci. ;)
Ale bym chciał zobaczyć hardstyle'owego maina tej melodii :


Mega


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Spidfirerz - 15.08.2014

Melodia zajedwabista Trusted :P Roł Hardestyl :D ? Nie słucham tak hardcoru jak hardstyle 'u ale uwiodła mnie pewna melodia blondi Korsakoff :P posłuchaj sobie :) cos chyba 1;15

Pozdrawiam :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Trusted - 15.08.2014

(15.08.2014, 11:06)Hardhunter napisał(a): Melodia zajedwabista Trusted :P Roł Hardestyl :D ? Nie słucham tak hardcoru jak hardstyle 'u ale uwiodła mnie pewna melodia blondi Korsakoff :P posłuchaj sobie :) cos chyba 1;15
Fakt melodia na prawdę dobra... ;) Jednak odnoszę wrażenie, że jak jest grana
na jednym nie pitchowanym hardcore'owym kick'u to trochę marnuje się jej potencjał...
W Hs nu dużo lepiej by to brzmiało :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - SkiZzo - 16.08.2014

Niesamowita energia ;D Dodatkowo jeszcze ten motyw z gwiezdnych wojen w breaku, dla mnie bomba ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 16.08.2014

(15.08.2014, 11:06)Hardhunter napisał(a): Melodia zajedwabista Trusted Roł Hardestyl ? Nie słucham tak hardcoru jak hardstyle 'u ale uwiodła mnie pewna melodia blondi Korsakoff posłuchaj sobie cos chyba 1;15

Mainstream hardcore w błyszczącym cekinami wydaniu

Korsakoff pewnie tylko wokal podłozyła bo ma ghostow, a ona sama ma przyciągać. Akurat w tym przypadku Re-Style wykonał całą robotę. W końcu uczył się od najlepszych :D Wiec melodia na pewno nie jest jej.

Wybacz, musiałem - kuło w oczy :)



(5.08.2014, 7:08)Adamzzz napisał(a): Tja.. "jeden post jeden utwór".. Jasne xD

Eniłej, więc ostatnio odkryłem holenderski hip hop i normalnie nie mogę się nim nacieszyć.

a od Mr. Polska nie wspomniałeś. No wiesz? :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 19.08.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 22.08.2014

Ostatnie wydania z Piwnicy Jacka jakoś mi nie podeszły. W sumie od Crazy Itch Radio nie wyszło nic ciekawego.. aż po Never Say Never!




[Obrazek: mexi.gif][Obrazek: woohoo.gif][Obrazek: badteeth.gif]


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Buramica - 27.08.2014

Na mnie największe wrażenie robi ten gość, chciałbym posłuchać go live!



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - d.l - 27.08.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Bicas - 28.08.2014

aktualnie ten kawałek :)



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - formal - 28.08.2014


zajebisty traczek <thumbsup>