MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - chrisniers - 7.11.2014

zdecydowanie to ! <zakochany>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Satesla - 10.11.2014

To jest to <zakochany>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - suds - 10.11.2014


macie coś ambitniejszego ;>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 10.11.2014

To ja zarzucę czymś tak ambitnym, że nawet Tobie suds się spodoba.

Czeski artysta, producent Tomas Dvorak, który zawitał w mojej dyskografii po zakupie gier Samorost, Samrost 2 oraz Machinarium....

oto jeden z najbardziej chilloutowych soundtracków do gier jaki w życiu słyszałem




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - suds - 11.11.2014

soundtrack do Machinarium jest mi dobrze znany, fantastycznie pasuje do gry (też świetnej) ale sam w sobie też jest mega

dwa moje ulubione tracki z tejże:



ps. jego album, Zorya, też jest dobry, ciekawe połączenie ambientu, połamanych rytmów i klarnetu (!)

Cytat:nawet Tobie suds
no dzięki ;D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 11.11.2014

(11.11.2014, 10:30)suds napisał(a): soundtrack do Machinarium jest mi dobrze znany, fantastycznie pasuje do gry (też świetnej) ale sam w sobie też jest mega

dwa moje ulubione tracki z tejże:



ps. jego album, Zorya, też jest dobry, ciekawe połączenie ambientu, połamanych rytmów i klarnetu (!)

Cytat:nawet Tobie suds
no dzięki ;D

To jak jesteśmy przy Czeskich chilloutach ;) to na pewno słyszałeś też duet (w sumie nie wiem czy to czesi czy słowacy) DVA, którzy zrobili OST do Botanicula i nie tylko. Byłem na ich koncercie na Openerze.




//

Oraz także Czeski (mój faworyt) Mythematica Heart Heart




Gorąco polecam cały album!


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - FilipMat - 14.11.2014

czy ten bicik nie jest piekny :D no kurwa rozwala mi to mozg!!!! CIESZE SIE ZE SZCZESCIA GDY SLYSZE TEN BIT KURWA MIAZGA



__[Knifeman]___
Player <lejca>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - miraceti - 15.11.2014

Może nie największe wrażenie, ale naprawdę spoczko kawałek prosty energetyczny z dobrym wokalem :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 16.11.2014

Zajebiste i to jeszcze z tego roku :D <Dance2> Hard Trance Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Amer - 18.11.2014

Niech coś przetrwa lata tak jak to beż możności kopiowania :P https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM&list=UU5UQISWXd1hrLp8WdCjlhCg


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - miraceti - 18.11.2014

Satesla, Reflekt feat Deline bass - kiedyś długo męczył mnie ten kawałek. Ma fanstastycznie melancholijny klimat tylko jest chyba lepsze video do niego zrobione bodajrze poklatkowo :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - suds - 23.11.2014



polskie ale jare!


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Bicas - 25.11.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 25.11.2014



Jedyny dobry kawałek Knife Party z ich ostatniego albumu, diametralnie odchodzi od ich stylu...


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mich - 27.11.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 28.11.2014



OH!

<oh>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Tryglav - 5.12.2014



Z całym szacunkiem do Solarstone, ale jego pure trance to przy tym pure eurotrance <dance>
Christopher wydaje mi się strasznie niedoceniany.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Spidfirerz - 5.12.2014

Magik Band - O kurde Kaśka xd


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Satesla - 7.12.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - STLKR CLL - 8.12.2014

Dla mnie najlepsze jak dotąd wydanie Protocol'a.