MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Satesla - 28.01.2015

Sun !



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 1.02.2015

Niesamowicie mnie poniewiera




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Thomas - 2.02.2015

Poezja Heart




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ath Leete - 3.02.2015

Dawno nie słuchałem DnB, dzisiaj wpadłem na taką perełkę :)

Liquid z jazzowymi wstawkami saksofonu mmm


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shutara - 3.02.2015

To ja z innej beczki, bo ostatnio katuję ich album i powiem, że jak dawno nie słuchałem "darcia japy", to mi siadł ten zespół



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 5.02.2015

A ja to dzisiaj!

dam opis taki, jaki dałem na moim Facebooku.

Czytałem sobie w Estradzie i Studio wywiad z Łosowskim i natchnęło mnie aby posłuchać czegoś polskiego... stare i nowe Kombi mnie jakoś nie pociągały.. W Spotify wyszukując podobnych wykonawców do Łosowskiego miałem zamiar znaleźć Marka Bilińskiego albo Kapitana Nemo. Znalazłem Klincz... ło majgad!!! Czegoś takiego mi brakowało!! Pady jak z serialu "W Labiryncie", polski dubstep (linia perkusyjna), elektroniczne basy w połączeniu z gitarą country brzmią G E N I A L N I E ! ! !
(szczerze nie znałem)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 7.02.2015



Chyba pierwszy utwór Phace i Misanthrop pod pseudonimem Neosignal. ^^


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - redcells - 8.02.2015

No to Kavinsky <takjest>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - TheMrR - 11.02.2015

Ostatnio dech w piersiach zapiera mi kawałek grupy awangardowo hip-hopowej Death Grips.
IDMowe intro, melodyjny i skoczny beat, a potem przyprawiająca mnie o ciary ciężka i wolna perkusja z ambientowym tłem.
Polecam:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Tryglav - 11.02.2015



Ostatnio nadrabiam zaległości w rapie. Słucham go od stosunkowo niedawna, odkrywanie klasyków to straszna frajda :) Niedawno wpadł mi w ucho album Pezeta "Muzyka klasyczna" na mistrzowskich bitach Noona :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - C.o.b.r.a - 12.02.2015

Mógł bym słuchać non-stop :D Mega :) Wchodzi w łeb :P




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Afterthought - 12.02.2015

Skłamię, że moja nuta robi na mnie największe wrażenie. Czego się nie robi dla fejmu xD




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - TheMrR - 14.02.2015

Dzisiaj ode mnie utwór Venetian Snares. Coś z grubsza innego i przyjemnego w porównaniu do jego perkusyjnej rzeźni:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 21.02.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Afterthought - 21.02.2015

2 godziny na prawdę świetnego progresywnego transu. Sądzisz, że nie wytrzymasz tyle czasu? chociaż zacznij a dalej poleci już samo ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mefteck93 - 21.02.2015

Perfekcyjny utwór...... z perfekcyjnym przejściem




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 21.02.2015

(21.02.2015, 11:12)Helsveal napisał(a): 2 godziny na prawdę świetnego progresywnego transu. Sądzisz, że nie wytrzymasz tyle czasu? chociaż zacznij a dalej poleci już samo ;)


Uwielbiam style Above and Beyond i praktycznie wszystko od Anjuna. Bardzo, ale to bardzo przypadł mi ten utwór




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Megot - 21.02.2015

Od kilku dni ten świetny utwór:
[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=JYMySrHL0Fo[/video]


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 23.02.2015

Połączenie synthpopu i triphopu, gratka dla fanów co bardziej wyszukanych, elektronicznych brzmień. ;)



Aha, jakby was zainteresowali - nie szukajcie ich na yt, bo znajdziecie tylko parę ich utworów (najpopularniejszy z nich ma 13 tysięcy wyświetleń...).
Na spotify za to są wszystkie wydania. :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Xorbolanid - 26.02.2015



Ten beat, ten tekst!