MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shutara - 26.02.2015

(26.02.2015, 16:27)Vene napisał(a):

Ten beat, ten tekst!
A ten klip!

Ode mnie tym razem Savant
[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=8JvevOdhSzI[/video]
Chłop kosi z każdym albumem (a robi ich niemało!), każdy w innej stylistyce. Szacun.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 28.02.2015

nie mów, że jarasz się islamskim gównem...


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shutara - 28.02.2015

(28.02.2015, 16:47)GeneratorGamma napisał(a): nie mów, że jarasz się islamskim gównem...

Dopóki całe "gówno" będzie się trzymało przysłowiowej kupy, to owszem. Nie podoba Ci się, to trudno. Jak chcesz, to spróbuj z innym z 13 albumów, które póki co wydał. Tak jak mówię, każdy w innej stylistyce. A jak nie, no to nie xD

Żeby nie odbiegać od wątku, coś co mi dzisiaj podchodzi:



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 28.02.2015

(28.02.2015, 17:06)Zathura napisał(a):
(28.02.2015, 16:47)GeneratorGamma napisał(a): nie mów, że jarasz się islamskim gównem...

Dopóki całe "gówno" będzie się trzymało przysłowiowej kupy, to owszem. Nie podoba Ci się, to trudno. Jak chcesz, to spróbuj z innym z 13 albumów, które póki co wydał. Tak jak mówię, każdy w innej stylistyce. A jak nie, no to nie xD


Ależ znam Savanta... nie musisz mi przedstawiać jego muzyki, chociaż też go nie śledzę namiętnie wiem, że potrafi wydać w ciągu roku z dwa-trzy albumy to mimo tego jego muzyka nigdy do mnie nie przemówiła.

A tymczasem u mnie




Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 28.02.2015

Świetny klimat!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - CaffeineMC - 4.03.2015

nie mogę przestać słuchać




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shutara - 4.03.2015

@Caffeine
Zaraziłeś mnie, jesteś z siebie dumny?!

Ode mnie dzisiaj trochę Łotersów



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 4.03.2015

To jak już jesteśmy pomiędzy Psychillami, a glitchopodobnym brzmieniem to polecam to:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 5.03.2015

Heart




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Lubie To - 5.03.2015

Patrząc na ostatnie tracki to wieje smutkiem oraz smętnością :P
Teraz coś ode mnie :)



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - kryspin - 5.03.2015

W formie przywitania



___[Knifeman]
player <lejca>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 7.03.2015



Takie proste dźwięki... Heart

edit:


Żeby nie było dwóch postów...


Nie słucham na co dzień Trapu, ale nie dość, że gościu ma zwinne paluchy to jeszcze zrobił zajebisty kawałek!!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 9.03.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 11.03.2015


jepać muzykę elektronicznąHeartHeartHeart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 11.03.2015

Coś dla ciebie, Generatorze. :D (zakładam, że mogłeś tego nie znać)



Aż mi się przypomniała druga klasa gimnazjum i Cocteau Twins. Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 11.03.2015

Ale szit. Nie lubię spedalonych wokali spedalonych ciot do spedalonej muzyki. Dziękuję Dobranoc.
Nie podoba mi się i nie spodoba nic co mi przyślesz Ty, albo ktokolwiek inny.
Sam odkrywam sobie muzykę.

U mnie aktualnie




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 11.03.2015

W sumie to mam w dupie, chyba że nagle przestaniesz się udzielać w moich tematach jako helpmate. <haha>

Mógłbym jeszcze wspomnieć o tym, że jednak można mniej agresywnie wyrażać opinię, ale wątpię, bym był pierwszy który ci to przypomina.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 11.03.2015

Ale to nie było agresywnie tylko szczerze :) A to, że odbieracie moje wpisy jako chamskie to mam to w dupie.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 11.03.2015

Coś na złagodzenie atmosfery :D




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 13.03.2015

Nie słucham na co dzień takich dźwięków, ale Cashmere Cat (znany z OST Radio GTA5) mnie urzekł: