MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 26.04.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shutara - 27.04.2015

Pomysł na zajebisty ambient? Rozciągnij przypadkową piosenkę parę razy.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - kociol21 - 27.04.2015

A ode mnie coś takiego, przypomniałem sobie ostatnio jak bardzo uwielbiałem ten numer, czysty geniusz jak dla mnie.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - UF_Glomma - 1.05.2015




od paru lat niezwyciężalny

__[Knifeman]___
poprawiam player



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 1.05.2015

(27.04.2015, 22:55)kociol21 napisał(a): A ode mnie coś takiego, przypomniałem sobie ostatnio jak bardzo uwielbiałem ten numer, czysty geniusz jak dla mnie.


Dla mnie Archive - Londinium


A jeżeli lubisz takie brzmienia to polecam Ci również to:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - vurgul_plz - 4.05.2015

Dla mnie niezwykły jest Dyro :D . Gdy założył swoją wytwórnię WOLV, zaskakuje mieszając różne gatunki ze sobą. Moim ulubionym utworem jest jednak Against All Odds. Jakiś czas po premierze wypuścił Instrumental Mix za darmo, a w kwietniu bodajże udostępnił projekt na Splice'u :) .


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - UF_Glomma - 5.05.2015



__[Knifeman]__
poprawiam player



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 7.05.2015

Nie mogę przestać tego słuchać :D




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Kaper - 7.05.2015



Na mnie ta robiła, robi i będzie robić wrażenie :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - fryc - 7.05.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 8.05.2015

Ostatnio w pracy znalazłem na Spotify playlistę z BBC radio no1 i takie smaczki jak Phat and Small, Armand Van Helden, Paul Johnson... jak zawsze zacząłem sznupać po internetach i na taką pogodę jaka jest teraz zawsze, ale to zawsze pasował ten kawałek:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - patorecydywa - 9.05.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - aqmoolator - 10.05.2015

A mnie nie opuszcza ta kompozycja

co dzień muszę posłuchać ;)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 12.05.2015

Ciekawy rework polskiego utworu :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 12.05.2015



Ella - zawsze i wszędzie ^^.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mestor - 12.05.2015

Cała dyskografia jest świetna.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RaNi/Works - 14.05.2015

;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 15.05.2015

Perrey zawsze na propsie ;)

A tymczasem polskie dnb:



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Abigail Noises - 16.05.2015

Dla mnie to jest absolutną perfekcją ^^




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mestor - 17.05.2015

Polskie reggae lat 90-tych :)