MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - Audionectic - 25.03.2013

a to juz biezaca fascynacja



RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - Masco1999 - 25.03.2013

Krótko i na temat to jest moja obecna fascynacja

Andrey Vinogradov Again White Campanulas


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - Quantum Spark - 30.03.2013

Hans Zimmer - Time:
Z filmu Incepcja.




RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - RDZK - 30.03.2013

JARAJ SIE JESZCZE BARDZIEJ.



Chlopak miazdzy mi glowe kazdym wałekiem.


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - FL FAN - 6.04.2013

Ja mam dla wszystkich miły zaskok, remix nowego singla OMD. Chodzi o singiel "Metroland" który znalazł się na najnowszej ich płycie "English Electric". Obydwa nagrania udostępniono miesiąc temu na profilu OMD w serwisie SoundCloud. Remix z pewnością przypadnie Wam do gustu, gdyż jest utrzymany w nowym stylu, oryginał również jest bardziej już nowoczesną muzyką z zachowanym stylem OMD. Przypomnę, że zespół OMD to legenda muzyki elektronicznej/synth pop.


Metroland (Manhattan Clique Remix)




RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - hipotensja - 6.04.2013

Fajny temat, dobre numery można wynaleźć :)

Ode mnie taki czilaucik ;]




RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - ThomasWoodworm - 6.04.2013


Po prostu BAJKA!!! Katuję to na okrągło :)


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - piral - 6.04.2013

Brillz - Fuzzy Peach aktualnie :v


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - ZOOn'r - 6.04.2013

Zdecydowanie to:



Dźwięki, tajemniczy klimat od samego początku no i ta gitara Heart. Ciary mnie idą przez cały kawałek.


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - Squirrel wax - 7.04.2013

sometimes things get complicated


RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - hipotensja - 3.05.2013

Od wielu lat słucham i nie było chwili, żeby mi się to znudziło... nie wiem dlaczego? :P




RE: Muza Która Aktualnie Robi NA Tobie Największe Wrażenie - Jeden Post Jeden Utwór. - Frashby - 13.05.2013

A mi się maax wkręca to, ma coś w sobie takiego że mnie jakoś do tego przyciąga




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Quantum Spark - 27.09.2013

Uwielbiam to.
Duke Dumont feat. A*M*E - Need U (100%) (Official Video)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 27.09.2013

Ehh tyle utworów mógłbym tu dać... ale :D
Daje ten stary Hard Trance, z epicką melodią właściwie to wole jego cover (Darksucker) jest mi bliższy, ale to oryginałowi oddaje należny szacunek
Co najśmieszniejsze zazwyczaj nie mam tak że czegoś nie lubię w utworach, ale naprawdę nienawidzę w tym kawałku kicka i fx'ów, dla tego wolę cover :D
Oto ten kawałek Miro - Purple moon wydany w 1997 r.

Epicka melodia, nie potrafię tego określić, dla mnie to coś więcej... ten kawałek ma prawdziwą transową duszę której brakuje w nowszych kawałkach.
Wynosi mnie na wyżyny, doznań, świadomości, emocji mój mózg, ciało i dusza dostaje muzycznego orgazmu <rainbowdrag>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 27.09.2013

Kolejny dowód na to że muzyka taneczna z lat 90 była o niebo lepsza od dzisiejszej (szkoda że niedane mi było długo pożyć w tej dekadzie...).



P.S. Hipotensja, dzięki za filmik, muzyczka zacna.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 6.10.2013

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RDZK - 12.10.2013

latalem wczoraj po netach i znalazlem przyjemny numer.

Foreign Beggars ft. Donae'o "Flying to Mars" (prod Alix Perez)

do tego kozacki klip.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 24.10.2013

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RaNi/Works - 24.10.2013




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - JaraLuca - 25.10.2013



Electric Universe - The prayer.
Ten kawalek za kazdym razem jak go słucham mnie po prostu rozdupca. Miota mna jak szatan. :)
Warto posluchac !! najlepszy Goa trance