MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 21.05.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 22.05.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 25.05.2015

(12.05.2015, 19:21)Shabboo Harper napisał(a):

Ella - zawsze i wszędzie ^^.

Uwielbiam te składanki - zwłaszcza remixy Niny Simone Heart

Także polecam zapoznać się z remiksami Ennio Morricone:






RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 27.05.2015




Zirds,
Ty uwielbiasz Ninę, ja ubóstwiam Ellę. Być może we dwoje podziwiamy... Billie ;).


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Oszir - 27.05.2015

Coś w klimatach Jungle, bardzo fajny kawałek, uwielbiam go.


Więc podzielę się z Wami ^^


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 29.05.2015

(27.05.2015, 23:57)Oszir napisał(a): Coś w klimatach Jungle, bardzo fajny kawałek, uwielbiam go.
https://www.youtube.com/watch?v=j9E9Ma5eEGw&list=PLDEC83B2F0A948AAB&index=198

Więc podzielę się z Wami ^^

Jak słuchałem rosyjskich setów drum and bass to często trafiałem na ten kawałek, który zamieściłeś. Ja z mojej strony polecam Stim Axel'a także z Rosji:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 29.05.2015

a z Liquid coś ciekawego znacie?
Nie siedzę w tym gatunku, ale lubię czasem posłuchać :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 29.05.2015

Liquid Funk to przede wszystkim London Elektricity i praktycznie cały label Hospital Records.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - satl - 1.06.2015

(29.05.2015, 17:40)Zirds napisał(a): Liquid Funk to przede wszystkim London Elektricity i praktycznie cały label Hospital Records.

masz racje ale chyba nie aktualni artyści reprezentujący hospital... jeśli chodzi o klasyczny liquid funk to sprawdź takie wytwórnie jak Creative Source, Defunked, starsze release'y Innerground czy Liquid V...

jeśli chodzi o mnie, poniżej link...



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 1.06.2015

(1.06.2015, 17:13)satl napisał(a):
(29.05.2015, 17:40)Zirds napisał(a): Liquid Funk to przede wszystkim London Elektricity i praktycznie cały label Hospital Records.

masz racje ale chyba nie aktualni artyści reprezentujący hospital... jeśli chodzi o klasyczny liquid funk to sprawdź takie wytwórnie jak Creative Source, Defunked, starsze release'y Innerground czy Liquid V...

jeśli chodzi o mnie, poniżej link...

Klasyczny o wiele lepszy, muszę bardziej zagłębić się w ten gatunek :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - satl - 1.06.2015

(1.06.2015, 19:22)Needhouse napisał(a):
(1.06.2015, 17:13)satl napisał(a):
(29.05.2015, 17:40)Zirds napisał(a): Liquid Funk to przede wszystkim London Elektricity i praktycznie cały label Hospital Records.

masz racje ale chyba nie aktualni artyści reprezentujący hospital... jeśli chodzi o klasyczny liquid funk to sprawdź takie wytwórnie jak Creative Source, Defunked, starsze release'y Innerground czy Liquid V...

jeśli chodzi o mnie, poniżej link...

Klasyczny o wiele lepszy, muszę bardziej zagłębić się w ten gatunek :)


jak chcesz troche spoko tjunów to podbij na prv do mnie man ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 1.06.2015

Ogólnie jak jesteś z okolic Poznania to szukaj imprez okraszonych nazwą DrumObsession. Prowadzi je jeden z najbardziej znanych polskich djów - Alegria będący także jednym z ekipy BassDrive i prowadzącym środowe drum and bassowe audycje na żywo w radio Afera.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Abigail Noises - 4.06.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - STLKR CLL - 5.06.2015

No nie mogę o tym zapomnieć ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 5.06.2015

a Ja się dzisiaj relaksuje z Bonobo ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 8.06.2015

^^ ...




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Qatem - 10.06.2015

Uwielbiam, strasznie motywujące do działania :D



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 12.06.2015

:)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 12.06.2015

(12.06.2015, 19:10)Needhouse napisał(a): :)




Jeden z moich ulubionych Heart



U mnie tym razem takie o:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 14.06.2015

^^