MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - satl - 14.06.2015

Mistrz ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 16.06.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Fenomen - 19.06.2015

Chyba nikt już nie słucha, prawdziwego rapu :(





@Obydwa posty wyżej ładne brzmienia, sampelki idealne do rapu (:

(19.06.2015, 16:07)Zirds napisał(a): 3 poprzednie posty/wrzuty kawałków - całe moje życie!
Kaliber, Amon, Calibre... 3 zupełnie inne gatunki, a tak wiele je łączy Heart

Może to sample, z których skręcisz całkiem przyzwoite biciwo :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 19.06.2015

3 poprzednie posty/wrzuty kawałków - całe moje życie!
Kaliber, Amon, Calibre... 3 zupełnie inne gatunki, a tak wiele je łączy Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Kaper - 19.06.2015

Pamiętam ten film jak i muzykę od najmłodszych lat. Muzyka z filmu po dzisiejszy dzień robi na mnie ciągle ogromne wrażenie.
W dodatku mam coraz większą chęć na przerobienie tego utworu :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 20.06.2015

Jeden z moich ulubionych producentów Deep House ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Oszir - 22.06.2015

Zauroczyły mnie te dziewczyny i ta dograna wersja rockowa :D






RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 23.06.2015

Oszir no zaskoczyłeś mnie! Świetnie dziewczyny śpiewają!


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 23.06.2015

Dziś wieczorem, coś słodkiego...





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shizzlematic - 24.06.2015

Grynpyret - Boba Beach
koleś jest naprawdę przekoksem ;P




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 24.06.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 24.06.2015

Nowy Jean Michel Jarre i M83




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 24.06.2015

@Zirds - nie jestem w tamtych tematach i zawsze traktowałem jmj jako coś czasu przeszłego, miłe uświadomienie

ode mnie niepokojące bardzo, ale jakże piękna industrialna kompozycja



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - qnebra - 25.06.2015



Aktualnie i w tej chwili to robi największe wrażenie. Po prostu i nie wiem czemu.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 28.06.2015

Hmmm... lubię to ^^.





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - funkyfella - 28.06.2015

Dla mnie to ma coś w sobie, że mogę słuchać w kółko pół dnia, na szczęście już mi troche przeszło



btw, córka Willa Smitha


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - STLKR CLL - 29.06.2015

<aw>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - nax9 - 29.06.2015



Ciężko mi przypomnieć sobie utwór, który zrobił na mnie podobne wrażenie przez swoją nieprzewidywalność, oryginalność, ciężki klimat i świetne brzmienie.



Dodaję player
RaNi/Works



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 29.06.2015

Coś w stylu vintage Heart




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 7.07.2015



Heart Heart