MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 7.07.2015

Coś na wyciszenie Heart



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 11.07.2015

No comment... ^^





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 12.07.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 12.07.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Sebastian M - 13.07.2015

Jak dla mnie mistrzostwo i właśnie w takim stylu chciałbym kierunkować swoją twórczość:)
Miłego słuchania




Playerek <lejca>
LocoMatt



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 14.07.2015

(13.07.2015, 12:18)Sebastian M napisał(a): Jak dla mnie mistrzostwo i właśnie w takim stylu chciałbym kierunkować swoją twórczość:)
Miłego słuchania




Playerek <lejca>
LocoMatt

Fajne, można czilować przy tym.. Coś w stylu Petera Illiasa i 19Hz (także polecam) :)

U mnie tym razem, bardzo grobowo... świetny saksofon Full Album



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 14.07.2015

<dance>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Oszir - 18.07.2015

N'To - Worakls - Joachim Pastor

Artyści którzy po przez swoją muzykę potrafią bardzo szybko wprowadzić mnie w dobry nastrój.

Dzięki kawałkowi N'to - Trauma odkryłem ich wszystkich:



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - aqmoolator - 18.07.2015

Trochę stare. Ale od wielu lat nieustannie poprawia mi nastrój. Uwielbiam ten duet ( nie tylko tę kompozycję )
A solówka na gitarze masakruje system :)
Aktualnie znów te starocie pochłaniam.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 20.07.2015

<relaks>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 24.07.2015

^^




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Revnotes - 24.07.2015

Numer jeden od kilkunastu dni pod kątem ilości odtworzeń na mojej play liście.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - chrisniers - 24.07.2015



Bardzo dobry amerykański producent muzyki hardstyle :)
gość naprawde fajnie wyodrębnia swój styl w gatunku :D

polecam


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 24.07.2015




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 27.07.2015

^^




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - STLKR CLL - 28.07.2015

Przebija wszystko, co do tej pory słyszałem:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 30.07.2015

Shabboo powinno Ci się spodobać :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ralph G - 30.07.2015

Najlepszy Nu Jazz jaki słyszałem ;)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - ChrisJ - 31.07.2015

Witam, ostatnio nie mogę się nasłuchać kawałka z seta Mutants Radio 186 z 54 min. Sorki że całego seta wrzucam ale nie wiem w czyjej to jest aranżacji. Generalnie stary klasyczek The Good Man - Give It Up. Konia z rzędem kto wie kogo to przeróbka :D . Miazga!!



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 31.07.2015

ChrisJ używaj tagów do wyświetlania

[sc]Link do soundclouda[./sc] (bez kropki w tagu)

[zs]link do zippyshare[./zs] (bez kropki w tagu)

[video=youtube]link do youtube[./video] (bez kropki w tagu)