MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Deonite - 8.06.2016

Brzmienia znad Wołgi <hehe>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wasp - 9.06.2016

przy tej piosence mam ciary
a rzadko coś mi się takiego zdarza




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 12.06.2016

^^...




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Stiopa - 15.06.2016

Ja niestety nie wkleje żadnego linka. Nie zrobię tego ponieważ największe wrażenie na mnie robi Wasza muzyka. Ta, którą tutaj wrzucacie, tą lepszą i gorszą. Nie wszystkich przesłuchuję nie wszystkich komentuję ale za każdym razem kiedy to robię, wiem że za tą wspaniałą muzyką siedzą prości ludzie, którzy mają pasję. Niektórym udaję się wybić pójść dalej inni się poddają. Nie ważne jaka to by nie była muza w każdym kawałku znajdę coś dla siebie, nawet jeśli kompletnie mi się nie podoba. :P Podziwiam wszystkich, którzy próbują. Dziś jest łatwiej, prościej DAWY wychodzą naprzeciw, kiedyś było trudniej, trzeba było umieć grać itp itd, ale i tak ciągle mnie zaskakuje i robi na mnie największe wrażenie muzyka ,, z piwnicy,, .
Pozdrawiam


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 20.06.2016




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 22.06.2016

Prince Be, R.I.P.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - qnebra - 24.06.2016

Ostatnio mnie wzięło na ten konkretny utwór, fragment soundtracku do gry "Hellblade" który pisze Combichrist przy pomocy Noisia i Nitina Sawhneya.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wasp - 25.06.2016

Dziadek do orzechów





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - qnebra - 29.06.2016

Najlepszy utwór z soundtracku do szóstego sezonu GoT, choć cała reszta też jest bardzo dobra.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - boryskuczkowski - 1.07.2016

Może ktoś poczuje to co ja poczułem.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 2.07.2016

Ladies and Gentlemen... enjoy your summertime. :)<slucham> <dance2>

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=Kr0tTbTbmVA[/video]


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - qnebra - 2.07.2016

Nie pamiętam już czy wstawiałem ten utwór, czy też nie, lecz to mój ulubiony kawałek electro industrialu.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 3.07.2016

Geniusz Space Disco - idealne rozwinięcie, świetne na lato!!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 11.07.2016

^^...




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mocade - 19.07.2016




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Breaktur - 26.07.2016

Omega...jak klasycznie :) Dla mnie Amon Tobin robi kawał dobrej roboty, polecam obejrzeć cały występ. Najlepszy dla mnie moment od 45 minuty.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 26.07.2016

Nigdy nie lubiłem Amona.. zbyt chu/owy dla mnie...

U mnie PsyChill od EE




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Des - 27.07.2016

Dobry klimat polecam szef kuchni wojciech modest amaro




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Shabboo Harper - 30.07.2016

Oldie but goodie... ^^




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wasp - 30.07.2016

Rosyjska wokalistka katja