MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Marduk - 8.12.2013

Niedawno zaupladowane :D mega utworek!



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 8.12.2013

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - djhaxim - 9.12.2013

Od Haxima :) :




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Grzyb - 15.12.2013



Wiadomo, że Burial, ale ten kawałek jest PERFEKCYJNY.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mich - 23.12.2013

Od paru tygodni nieprzerwanie króluje w moim umyśle to:

Po prostu kocham ten kawałek Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Tsukigomori - 27.12.2013

Definitywnie Homestuck - Dance of Thorns:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Head - 27.12.2013

Nigdy się z nią nie rozstaję. Wg mnie najgenialniejszy utwór minionej epoki HS'u Heart zawsze i wszędzie.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 28.12.2013

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - TanterStyleZ - 28.12.2013

Oczywiście jest to :

Ran D - Living for the moment

Brennan Heart - Let me lose my mind

Zany - world belongs to you

te napewno... ;P


Poza tym jest wiele innych hsowych setów które robią na mnie wrażenie i jest ich bardzo dużo ;))


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 29.12.2013


Wczesniej słyszałem ale dopiero teraz gniecie mi mózg, pełna euforia, ekstaza :D <rainbowdrag>
I po co komu narkotyki...? xd
Muszę to mieć na dwunastce!!!


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - greentruster - 29.12.2013

(27.12.2013, 2:09)Headwave napisał(a): Nigdy się z nią nie rozstaję. Wg mnie najgenialniejszy utwór minionej epoki HS'u Heart zawsze i wszędzie.

Stary.. Święte słowa. Prze klimat w tym utworze zrobili tą dzwonnicą, psem warczącym i chórem <piwo>

Jak na ten moment zamieszczania posta utwór:
Wokal <sunny><pompuje><pompuje>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zpek - 31.12.2013

Na Desimala trafiłem już jakiś czas temu ale ten tytuł latał mi ostatnio po głowie jakieś kilka dni w pracy prawie bez przerwy. Ten styl jest dla mnie nie do podrobienia w najmniejszym stopniu, buja głębiej niż wszelki psytrance itp.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 31.12.2013

(29.12.2013, 23:32)greentruster napisał(a): Jak na ten moment zamieszczania posta utwór:
Wokal <sunny><pompuje><pompuje>
He he fajnie że ktoś jeszcze jara się starymi hardkorami oprócz mnie, Pozdro ;) :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Des - 31.12.2013

No Desimal to niezły pojeP był :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - NeoTag - 31.12.2013




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - greentruster - 13.01.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - PickBeatz - 17.01.2014

Dla mnie to niszczy:



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RDZK - 20.01.2014

a ja ostatnio zajarałem sie AC Slaterem. chyba kazdy kto sluchal za czasow gimbazy mixow z energy2000 kojarzy numer SAMO TI :D Była moc!

Na dzien dzisiejszy polecam numer 'Go Harder', fajne hałsiwo.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Xorbolanid - 22.01.2014

Piersi - Bałkanica ;)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Head - 22.01.2014

Heart Heart Heart