MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Cris - 22.01.2014



Pan zniszczenia :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 27.01.2014


Genialna melodia!!! Heart i ten basik <slucham> <dance>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - greentruster - 27.01.2014

@OldscoolProject Bytes Brothers czas: 2:36 mózg mi eksplodował przeciążenie neuroprzekaźników hehe :D MALINA! shame on me, nie znałem tego,

@Headwave Ophidian i jego mroki są zatrważające ^^ super! 0:42-0:47 ciekaw jestem jak uzyskał ten efekt .


This is the end, hold your breath and count to tennnnnn! 0:23 jest gadżet no nie? <piwko><dance><dance2>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - DRaM-G - 28.01.2014

Godny naśladowania, ze smakiem, moja esencja electro. Just Listen...<dance>




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - psysutra - 29.01.2014



Staroć jak cholera. Rzadkość jak cholera. Jedyne źródło to YT. Nawet wałek na discogsie nie istnieje.

A łoi rewelacyjnie po bani.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Quantum Spark - 29.01.2014

Zaje...fajny klimat ma ten kawałek, jak dla mnie.
Anna Jurksztowicz - Zmysły Precz:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - hipotensja - 30.01.2014

<menel>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - FL FAN - 30.01.2014

Z racji zainteresowania muzyką Trance:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wappa - 30.01.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Thomas - 2.02.2014

Eargasm :O Przepiękny wokal i genialna oprawa. Warto posłuchać też w wersji 7 minutowej :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Area Sound 51 - 2.02.2014

To dopiero muza z jajami...



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Head - 2.02.2014

Pozycja obowiązkowa dla kaźdego fana niesamowitego klimatu i mocniejszego uderzenia. Intro zwala z nóg!
Heart



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 2.02.2014

(2.02.2014, 21:44)Headwave napisał(a): Pozycja obowiązkowa dla kaźdego fana niesamowitego klimatu i mocniejszego uderzenia. Intro zwala z nóg!
Heart
Nom, napierdala ładnie, melodia kozak choć oryginał lepszy... stara szkoła ;)
Hard trance z hardcoreowym jebnięciem :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - greentruster - 6.02.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Marduk - 6.02.2014



PS sluchacie tego hardstylu/cora normalnie na codzien? ze leci w winampie taka lupaniina i potraficie przy tym wysiedziec? :P


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 6.02.2014

(6.02.2014, 13:55)Meddon napisał(a):
(2.02.2014, 21:59)OldscoolProject napisał(a):
(2.02.2014, 21:44)Headwave napisał(a): Pozycja obowiązkowa dla kaźdego fana niesamowitego klimatu i mocniejszego uderzenia. Intro zwala z nóg!
Heart
Nom, napierdala ładnie, melodia kozak choć oryginał lepszy... stara szkoła ;)
Hard trance z hardcoreowym jebnięciem :D

OldscoolProject sorry że się wtrącam i że Cię poprawiam ale to nie jest żaden Hard Trance tylko Hardcore.
Hard Trance można często pomylić z Anthem Trance-m ale żeby z Hardcore-m pomylić to jeszcze się nie spotkałem.

oldcol mówiąc Hard trance z hardcoreowym jebnięciem miał na myśli oryginał - choć proporcje na odwrot - hardcore z lekką nuta hard trance - melodie tworzył nie Lenny Dee a Steve Gibbs



.. w sumie na labelu LD records było trochę hard trance - na tym placku także, pewnie stąd ta pomyłka


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 6.02.2014

@ Meddon, Knifeman
Właściwie już to zostało powiedziane, chodziło mi że jak na Stary Hardcore (lata 90)
Lenny Dee - Forgotten moments (oryginał) ma bardzo emocjonalną, rozbudowaną melodie co w Hardcore zawłaszcza tym starym jest rzadkością, do głowy mi nie przychodzą inne kawałki :)
A na myśli miałem hardtrance'ową melodie i hardcorowy beat.
Hard Trance "znam na pamięć" więc nigdy bym nie pomylił z innym stylem.... choć niektóre kawałki balansują na granicy
Hardstyle'u i Hard trance'u gdzie ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki to styl (zwłaszcza te z lat 2000-2007)
Wczesny HardTrance z lat 90 brzmiał nieco inaczej... często tempo dorównywało Hardcore'owi 150-170 +?


Co by nie było oftopu tym się jaram od jakiegoś czasu :)

(6.02.2014, 14:23)Marduk napisał(a): PS sluchacie tego hardstylu/cora normalnie na codzien? ze leci w winampie taka lupaniina i potraficie przy tym wysiedziec? :P

Tak, z tym że czasem nie da się wysiedzieć i się chce tańczyć, skakać, śpiewać, szaleć? xd
Cena "Forotten moments" na discogs $59.98 za używana płytę O_o ale warto ;)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Knifeman - 6.02.2014

(6.02.2014, 14:23)Marduk napisał(a): PS sluchacie tego hardstylu/cora normalnie na codzien? ze leci w winampie taka lupaniina i potraficie przy tym wysiedziec? :P

oczywiście ze można, nie w Winampie a Media Monkey, nie mówię to u napierdzielaniu non stop na pełny regulator ale spokojnie popukiwanie w tle, nie zagłuszające zwyczajnej rozmowy jest u mnie na porządku dziennym, gdy jestem naprawdę zmęczony to wieczorem zdarza mi się nawet kimnąć ze słuchawkami przy serii trzystu uderzeń tłoka na minute, choć wole sobie wtedy coś w ciężkiego i mrocznego odtworzyć - wszystko jest kwestą przyczajenia

ostatnio np wygrzebałem coś takiego - może melodii zbytnio tu nie ma ale czuję ten klimat i za kazdym odsłuchem mam gęsią skórkę - znając życie będę ten utwór katował aż mi się znudzi



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 6.02.2014

(6.02.2014, 16:51)Meddon napisał(a): Iii wyluzuj..nikt nie sprawdza twojej wiedzy więc nie musisz się tłumaczyć..;)

Spoko, nie spinam się ;)
Ale też nie do końca napisałem dobrze xd
Więc chciałem aby nie było niedomówień, lubię jak każdy gatunek jest prawidłowo nazwany... a nie wszystko "techno" <hehe>
A gatunki staram się znać, bo słucham bardzo różnych styli więc muszę wiedzieć co jak się nazywa :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - FL FAN - 9.02.2014

Wiem że już raz czy dwa zabierałem głos w tej dyskusji na 3 stronie polecałem remix nowego utworku OMD "Metroland " ale to już dawno w kwietniu 2013, ostatnio podrzuciłem taki fajny Trance "Wellenrausch - Nobody Knows"....ale ... coś jeszcze znalazłem co mi się spodobało:


Carly Rae Jepsen - Call me maybe (Aura Qualic The 80s back Remix)


Piękna adaptacja wokalu Carly Rae Jepsen z utworku "Call me maybe" pod lata 80-te ! Dla mnie super jako miłośnika muzyki lat 80-tych!