MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 9.03.2014

Ten Pan ostatnio robi na mnie bardzo duże wrażenie pod względem muzyki jak i bardzo dobrego wykonania




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mat.Mor.Raw - 9.03.2014

Juno Reactor - Tempest



Juno Reactor to legenda muzyki elektronicznej, od ponad 20 lat poruszająca się w takich gatunkach jak: cinematic, electronic, ethnic, world, orchestral, psychodelic trance, goa.
Jego muzyka stanowiła duży wkład do soundtracków Matrix Reloaded i Revolutions.

Ten utwór z ostatniej płyty z 2013 roku pokazuje, że Ben Watkins (producent i mózg projektu) nadal jest w formie.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 10.03.2014

(9.03.2014, 7:23)Mateusz Morawski napisał(a): Juno Reactor - Tempest



Juno Reactor to legenda muzyki elektronicznej, od ponad 20 lat poruszająca się w takich gatunkach jak: cinematic, electronic, ethnic, world, orchestral, psychodelic trance, goa.
Jego muzyka stanowiła duży wkład do soundtracków Matrix Reloaded i Revolutions.

Ten utwór z ostatniej płyty z 2013 roku pokazuje, że Ben Watkins (producent i mózg projektu) nadal jest w formie.


Ja dodam tylko, że ostatnia płyta jakoś mi nie przypadła do gustu i wrzucam kawałek z albumu Gods and Monsters z roku 2008




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Kruczek - 10.03.2014

Major Lazer ft Flux Pavilion - Jah no partial

Dzis slucham tego w koleczko w robocie ;P


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - RDZK - 10.03.2014

ziomek mnie zaraził ;o



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 10.03.2014

(10.03.2014, 16:38)RDZK napisał(a): ziomek mnie zaraził ;o

Nie przepadam za Reggae, ale jak usłyszałem pierwszy raz ren kawałek z miesiąc temu u kumpla w aucie to siadło jak złoto :D, ale tylko ten kawałek bo ten nowy z Bednarkiem, który podbija listy przebojów to jakieś dno...


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - fabgeeb - 10.03.2014



jaki to ma power. <sweetjezus>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mat.Mor.Raw - 10.03.2014

(10.03.2014, 11:18)Zirds napisał(a): Ja dodam tylko, że ostatnia płyta jakoś mi nie przypadła do gustu i wrzucam kawałek z albumu Gods and Monsters z roku 2008

Znam, Też fajne. :) Doskonale Cię rozumiem. Ja chyba ze wszystkimi płytami Juno Reactor na początku miałem tak, że mi nie podchodziły za pierwszym razem (opróczy wybranych kawałków). W ogóle ta muzyka często odchodzi od rytmicznej elektroniki i zmierza gdzieś w stronę world music, co nie zawsze wszystkim może się podobać. (zwłaszcza pokręcone, egzotyczne, ekspresyjne partie wokalne).


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - markuszxc1 - 11.03.2014



Najbardziej w tej nucie podoba mi sie breakdown. Wyczailem ja gdzies na nagraniach z tomorowlanda juz jakis czas temu a dzis sie dowiedzialem ze dopiero wczoraj oficjlny release byl.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Quantum Spark - 11.03.2014

Ostatnio jedyna muza jaka robi na mnie wrażenie to mainstream RnB, Hip-Hop z USA.
Lubię te sub kicki które są tam praktycznie wszędzie.
Do tego teledyski fajne, praktycznie w każdym ofity, soczysty, czarny .... beat ;)
W tym akurat może nie ma tego wszystkiego ale i tak go lubię.


T-Pain feat. B.o.B - Up Down (Do This All Day):



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - OProject - 17.03.2014


Słucham cały czas, chodzi mi po głowie non-stop, genialny chłodny, psychodeliczny i głęboki trans, można nieźle odlecieć...
Świetna perkusja, Jp-8000, klimat i energia, jeszcze to wykonanie na żywo... niesamowite :)
M.I.K.E dla mnie jest geniuszem trance'u... stara dobra szkoła :D Heart


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - rastafare - 19.03.2014

A co powiecie na to?

Mi to rozwala mózg na kawałeczki, które tańczą w rytmie zagranym przez motyla? Poje**o se myślicie.. No to zapraszam:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - orange - 23.03.2014

coś ode mnie
trochę skopiowany Deadmouse, ale i tak wyszło mega!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Castiel - 23.03.2014

Aktualnie najbardziej spodobała mi sie i robi na mnie dobre wrażenie nowa nutka od 3LAU ;)



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ratuskal - 25.03.2014

Za kazdym razem jak slucham to sie dziwie jak niesamowite rzeczy mozna stworzyc i jaki leb ma ten gosc




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Ania - 26.03.2014



<dance>


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 27.03.2014

Happy Pharrella Williamsa ze smutną muzyką





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 28.03.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Afterthought - 28.03.2014




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 5.04.2014

sometimes things get complicated