MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Oszir - 10.04.2014

Zawsze mnie ciekawiło dlaczego człowiek tak chętnie dzieli się - chwali się muzyką którą słucha a czasami wręcz narzuca innym czego mają słuchać.

Ja się podzielę swoją miłością do muzyki która jest stworzona przez Vibrasphere. Ta muzyka tak zawładnęła moim umysłem że pozostanę z nią do końca swych dni.

Spokój, perfekcja, profesjonalizm, wyczucie i wyobraźnia - zapraszam do "lektury":




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 11.04.2014


Jak dotąd najlepszy utwór z tego roku. Teddy Killers zyskali w moich oczach. :D


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Quantum Spark - 12.04.2014

Wczoraj słyszałem to pierwszy raz, jak dla mnie BOMBA przez duże B.

Kyla La Grange - Fly:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - future villain - 13.04.2014


Miazga, Billain znów pokazał swoją wyższość nad innymi producentami.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Urbane - 15.04.2014

Ode mnie the XX, uwielbiam the gitary z reverbem jak również ich minimalizm w produkcji. To mega sztuka dla mnie.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 24.04.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - El-Maniaque - 24.04.2014

Dla mnie, jako miłośnika brzmień lat 80-tych bardzo ważny jest powrót nurtu italo disco z dopiskiem new generation co prawda ale zaczyna się od dwóch lat robić ciekawie pod tym względem.
Przykładowy utwór zamieszczam poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=WLx6y0FsfvE


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - belothar - 24.04.2014

Polski tercet Kamp! z genialną płytą w klimacie lat '80.
Najbardziej niszczy mnie chyba ten kawałek.



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - formal - 25.04.2014



no po prostu flume niszczy


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 25.04.2014

To pozostańmy przy Flume

NOWOŚĆ!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - sz jak szfeter - 25.04.2014



Masturbuje się do tego gniota już od paru tygodni i nadal nie mam dosyć.


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - ValterB - 25.04.2014

Aktualnie jak i zawsze, do dziś te brzmienia nie dają mi spokoju :)





RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - wisnia2a - 27.04.2014


ostatnio to na głowie


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - J.K.Gotard - 28.04.2014

Herman - klimatem stare czasy (90/s) mi się przypomniały ;) Fajne.
Nie wiem czym jaram się najbardziej obecnie bo lubię wracać do staroci. Mistrzami dla mnie są panowie z Frontline Assembly (industrial) znani także jako Delerium (ambient/world music) czy inne mniej znane projekty.

Ich utwory w ramach każdego z projektów budowane są stopniowo trochę na zasadzie architektury,kolejne warstwy dochodzą z czasem tworząc fantazyjnie bogate rozwinięcie i koniec podług początku utworu.
W ostatnim czasie Frontline bardzo złagodniał więc industral jest tu już tylko ozdobnikiem ale nadal przyjemnie mi się tego słucha :




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - J.K.Gotard - 28.04.2014

Pozwolę sobie zachęcić Was jeszcze do posłuchania czegoś ze świetnej moim zdaniem płyty "Karma" Delerium ; bardzo bogata muza,kolejne elementy zachodzą tu na siebie tak jak wspomniałem na zasadzie architektury co bardzo mi się podoba.Tło jest bardzo bogate (zalecane słuchawy) choć jakość na YT to oczywiście nie to samo co cd audio.Spośród kilkunastu płytek Delerium tylko 2 były na krótko dosępne w sprzedaży a polskim 'youtuberom" Delerium kojarzy się często jedynie z tanecznym remiksem utworu "Silence" szkoda bo duo nagrało sporo fajnej muzy praktycznie wyznaczając nowe standardy ambientu a potem w zakresie tzw world music.
Dziwne,że mamy w Polsce taka "blokadę" - w Niemczech bez problemu dostaniemy płytki kanadyjskiego duo ale już w Polsce niet (chyba ,że na zamówienie).




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - J.K.Gotard - 28.04.2014

Ostatnia rzecz na dziś coby niezanudzać.Kiedyś szczęśliwym trafem zdobyłem Ep.Frontline Assembly (teraz od czasu do czasu pojedyńcze płytki pokazują się w większych sklepach) o nazwie Comatose.Chcąc zaszufladkować powiemy,że to taki nowy techno-industral ale jak się sami przekonacie to zbyt wąskie określenie w tym przypadku.Kawałek fajnie wali po uszach w określonych miejscach (zalecane słuchawy).




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 28.04.2014

(28.04.2014, 15:13)J.K.Gotard napisał(a): Ostatnia rzecz na dziś coby niezanudzać.Kiedyś szczęśliwym trafem zdobyłem Ep.Frontline Assembly (teraz od czasu do czasu pojedyńcze płytki pokazują się w większych sklepach) o nazwie Comatose.Chcąc zaszufladkować powiemy,że to taki nowy techno-industral ale jak się sami przekonacie to zbyt wąskie określenie w tym przypadku.Kawałek fajnie wali po uszach w określonych miejscach (zalecane słuchawy).


Fajnie buja.
Ja taki gatunek - pochodnych industrialu, noise'u i ambientu - przedstawiałem w mojej audycji radiowej o nazwie Dustrialcore Cafe w radio break.fm. Przede wszystkim oscylowały u mnie utwory z wytwórni Tympanik Audio, Hymen Records czy Warp Records.

Polecam przesłuchać artystów z Tympanik Audio, takich jak na przykład Totakeke



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mazzir - 29.04.2014

Martin Garrix - Proxy


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 29.04.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - piral - 29.04.2014

(29.04.2014, 21:31)Sivelis napisał(a): Martin Garrix - Levels
W remiksie Swedish House Mafia jest dużo lepszy, a remake Dimitri Vegas & Like Mike'a to poezja.