MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór (/temat-muza-ktora-aktualnie-robi-na-tobie-najwieksze-wrazenie-jeden-post-jeden-utwor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Mat.Mor.Raw - 9.06.2014

Nero - Satisfy

Zapowiada się na najlepszy elektroniczny kawalek 2014 roku.
Potężna linia basowa, zmysłowy wokal, klimat, emocje, solidny bit, dynamika, ciary na plecach, a do tego spójna kompozycja trzymająca w napieciu od poczatku do konca. Jest tutaj duża moc, ale z drugiej strony brak tu sztucznego pompowania energii, ani modnych ostatnio do bólu świdrujących, przesłodzonych, nachalnych brzmień. W zamian otrzymujemy urozmaiconą, spójną, mięsistą aranżację.
Jak dla mnie najlepszy elektroniczny/taneczny utwór od czasu "Hey boy, Hey girl - Chemical Brothers"
Zdecydowanie polecam.




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Rafau - 10.06.2014

To będzie coś ode mnie może. :)



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - ZOOn'r - 17.06.2014

Definicja miażdżącego dropu




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Vampir3 - 19.06.2014

Może nie aktualnie ale zawsze od samego początku ten utwór robił na mnie największe wrażenie.

Jako fan nr1 deadmau5'a ;P




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - FL FAN - 23.06.2014

Cytat:Motherfu*kers gonna drop the pressure
Motherfu*kers gonna drop the pressure
Motherfu*kers gonna drop the pressure
Motherfu*kers gonna drop the pressure
Motherfu*kers gonna drop the pressure

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=8tb3RLqY9Xo[/video]


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Squirrel wax - 23.06.2014

sometimes things get complicated


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Bicas - 30.06.2014

Nowość, która wpadła w ucho :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - greentruster - 30.06.2014


:)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - ElectricOdyssey - 1.07.2014

Dzisiaj tylko to!!



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Thomas - 1.07.2014

Dzisia, wczoraj, rok temu, od dnia premiery i aż do końca życia ten utwór zawsze będzie robił na mnie ogromne wrażenie i nie znudzi się nigdy. Urzekł mnie prostotą, która powala na kolana. Armin odwalił kawał dobrej roboty!




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - NeoTag - 1.07.2014

A u mnie coś innego...




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Rush Raw - 2.07.2014

Utwór, który zrobił na mnie największe wrażenie to Showtek & Ookay - Bouncer. :)


RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Bounceteck - 2.07.2014

Skoro kolega wyżej pojechał już mocno komercyjnie, to ja nie będę się czuł się głupio wrzucając Aokiego xd Jak dla mnie potęga prostoty w tym utworze jest :D



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 2.07.2014

Same mainstreamowe EDMy (oprócz Ajron Majdena) dajecie ostatnio. Więc ja dam coś niszowego:




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Quantum Spark - 3.07.2014

Ostatnio coś klasyczny house wraca do łask, przynajmniej w mainstremowych mediach typu ESKA.
No i bardzo dobrze. Po Discolure, Duku i Route teraz rządzi SecondCity idealna muza do auta na lato.
A w zanadrzu są jeszcze Bakermat i Kaszha czy Kiesza czy jakoś tak. Taką muzę w założeniu zawsze chciałem robić ale nigdy się nie udało.

Secondcity - I Wanna Feel:



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Revnotes - 3.07.2014

Mnie ostatnio urzeka EDX, bardzo podoba mi się sound design i klimat jaki potrafi zbudować, a poniższy numer chodzi za mną już od dłuższego czasu. Polecam wszystkim fanom progressive house, ale nie tylko :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Thomas - 3.07.2014

Skoro już mowa o EDX, to na pewno przypadnie niektórym do gustu ten kawałek :) Ten gość w każdym utworze tworzy wręcz genialny, niepowtarzalny klimat :)




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Nelldie - 3.07.2014

Gwałcę replay xd



___[Knifeman]______________
filmy wstawiamy w playerze <lejca>



RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Zirds - 3.07.2014

(3.07.2014, 9:55)Quantum Spark napisał(a): Ostatnio coś klasyczny house wraca do łask, przynajmniej w mainstremowych mediach typu ESKA.
No i bardzo dobrze. Po Discolure, Duku i Route teraz rządzi SecondCity idealna muza do auta na lato.
A w zanadrzu są jeszcze Bakermat i Kaszha czy Kiesza czy jakoś tak. Taką muzę w założeniu zawsze chciałem robić ale nigdy się nie udało.

Secondcity - I Wanna Feel:

To jak dajesz SecondCity to do auta też zajebiście pasują Gorgoni




a zwłaszcza Russ Chimes




RE: Muza, która aktualnie robi na tobie największe wrażenie - jeden post jeden utwór - Thomas - 4.07.2014

Son Of Kick ;) (teledysk cudo)