MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Bebe - Tenebris - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Bebe - Tenebris (/temat-hardstyle-bebe-tenebris)



Bebe - Tenebris - BEBE - 22.03.2013

jako, ze nie dawno odbyl sie konkurs na anthem na hardforum i go nie wygralem to udostepniam Wam kawalek, ktory byl moja propozycja :D
zapraszam do sciagania, sluchania i komentowania :)



RE: Bebe - Tenebris - Hola Flavio - 22.03.2013

Baaaardzo spadł poziom na hf :/
Kick potrzebuje więcej subba, ogólnie nie przepadam za early ;P


RE: Bebe - Tenebris - The Timbrer - 22.03.2013

Słabiutki kick. W gl nie ma mocy ciekawe dźwięki ale jakoś tak nie przekonało mnie. Technicznie bardzo słabo. Mix kuleje bardzo. Melodia też mnie nie przekonała zupełnie. Ogólnie propozycje na hymn HFu to była jakaś porażka... W sumie to mogłem wziąć udział ale do dupy moment akurat i czasu nie miałem wystarczająco dużo


RE: Bebe - Tenebris - Herman - 24.03.2013

Oj nie dziwie sie, ze nie wygrałes tego konkursu, produkcja bardzo przeciętna. Nie znam sie na tym gatunku, ale tu po prostu to słabo brzmi, kompozycja drażni, a co najważniejsze jak juz wypomniano kick nie ma kompletnie energii.


RE: Bebe - Tenebris - BEBE - 24.03.2013

(22.03.2013, 19:25)Papajovsky napisał(a): Baaaardzo spadł poziom na hf :/
Kick potrzebuje więcej subba, ogólnie nie przepadam za early ;P
sub poprawiony :D i zmieniony link w pierwzym poscie

(22.03.2013, 19:43)The Timbrer napisał(a): Mix kuleje bardzo.
a mozesz mi napisac konkretnie gdzie? bo jestes pierwsza osoba, ktora mi zarzucial cos do mixu

(22.03.2013, 19:43)The Timbrer napisał(a): Ogólnie propozycje na hymn HFu to była jakaś porażka...
no niemoge sie zgodzic bo ADEN jak dla mnie to rozjebal swoja propozycja


RE: Bebe - Tenebris - The Timbrer - 24.03.2013

No proszę Cie 0:54 to mix kicka i tego screecha to porażka. Kick gdzieś w tle chowa się za wszystkim nie ma to wszystko mocy a przecież nadanie kawałkowi mocy to właśnie część mixu. 2:45 wchodzi kick lead się kładzie kompletni nie słychać go w ogóle. Słyszę tylko bardzo szeroko grający reverb. Kick za mocno wyeksponowany. Kick przymulony słabo grający a to też jest część mixu.

Propozycja ADENa? Nie znam typa ale ten utwór który wygrał być może to on słyszałem i o ile aranżacyjnie nie jest źle to technicznie słabo. Z resztą jak u 90% producentów RAW... A każdy kto Ci nie powiedział że z mixem jest źle to albo nie miał słuchu albo po prostu nie chciał Ci powiedzieć prawdy. Ja nie owijam w bawełnę i mówię jak jest i sam co prawda nie jestem niewiadomo kim ale swoją wiedzę i słuch mam i (nie)stety takie rzeczy wychwytuję.


RE: Bebe - Tenebris - BEBE - 24.03.2013

(24.03.2013, 17:37)The Timbrer napisał(a): No proszę Cie 0:54 to mix kicka i tego screecha to porażka. Kick gdzieś w tle chowa się za wszystkim nie ma to wszystko mocy a przecież nadanie kawałkowi mocy to właśnie część mixu.
ten kick akurat specjalnie byl zrobiony tak zeby byl mocno zdistowany a zarazem delikatny

(24.03.2013, 17:37)The Timbrer napisał(a): 2:45 wchodzi kick lead się kładzie kompletni nie słychać go w ogóle. Słyszę tylko bardzo szeroko grający reverb. Kick za mocno wyeksponowany. Kick przymulony słabo grający a to też jest część mixu.
z tym sie zgodze, ze troche za mocno wyeksponowalem kick

(24.03.2013, 17:37)The Timbrer napisał(a): Propozycja ADENa?
to ten ktory zrobil wersje frenchcore

(24.03.2013, 17:37)The Timbrer napisał(a): A każdy kto Ci nie powiedział że z mixem jest źle to albo nie miał słuchu albo po prostu nie chciał Ci powiedzieć prawdy
no nie sadze zeby ktos taki jak Noisyboy, Regain, ADEN czy Chaotic Spirit mialby mi nie mowic, ze mam slaby mix gdy prosze ich o rzetelna ocene traka
oczywiscie zwracali na uwage na poszczegolne dzwieki ale zaden z nich nie powiedzial, ze konkretna czesc traka jest zle zmiksowana

(24.03.2013, 17:37)The Timbrer napisał(a): Ja nie owijam w bawełnę i mówię jak jest i sam co prawda nie jestem niewiadomo kim ale swoją wiedzę i słuch mam i (nie)stety takie rzeczy wychwytuję.
no i chyba w tym przypadku chciales byc za bardzo krytyczny
peace <piwo>


RE: Bebe - Tenebris - The Timbrer - 24.03.2013

Sorry jeżeli odebrałeś to jaki hejt ale taki już jestem. No i wersji ADENa nie słyszałem jeśli zrobił Frenchcore fajnie by było jakbyś mi podlinkował na PW :)


RE: Bebe - Tenebris - BEBE - 24.03.2013

(24.03.2013, 18:37)The Timbrer napisał(a): Sorry jeżeli odebrałeś to jaki hejt ale taki już jestem. No i wersji ADENa nie słyszałem jeśli zrobił Frenchcore fajnie by było jakbyś mi podlinkował na PW :)
nie no co Ty :D nie odebralem jako hejt, przeciez wiadomo, ze nie wszystkim sie bedzie podobac :)
to dobrze, ze napisales bo dla mnie kazdy, nawet taki koment pod trakiem sie liczy :D
TUTAJ caly temat na hf o anthemach
a TUTAJ kawalek ADEN'a :)


RE: Bebe - Tenebris - folley - 24.03.2013

słaby kick,lead prawie całkiem zagłuszony :/


RE: Bebe - Tenebris - tebes - 3.05.2013

nie znam tematu z anthemem, za świeży tu jestem, ale melodyje są spoczko. wolę early hs, jeśli już hs, ale tu brakuje powera jednak trochę;/
brzmiałoby to ciekawie chyba w klasycznie gabberowym ujęciu ;)


RE: Bebe - Tenebris - Wave - 3.05.2013

kawałek mógłby być naprawdę świetny, niestety całość kuleje technicznie.

screech bardzo sympatyczny :) kick słabiutki :(

czuć klimat. szkoda, że w main parcie jest nu kick a nie taki early.


RE: Bebe - Tenebris - NathanielWhite - 21.05.2013

dźwięki i układ melodyjny jest bardzo dobry, wpadł mi w ucho. Kick w sumie nie jest najgorszy dobry klimat to najważniejsze. Myślę że jak byś przyspieszył tempo do 180 to był by to całkiem niezły hardcore :)