MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) (/temat-progressive-ledo-squarz-kamel-drifting-original-mix)



Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Squarz Kamel - 31.03.2013

Siemka, oto mój nowy utwór który robiłem wspólnie z Łukaszem

Wytwórnia: Unearthed Suliminal

Remixy od jednych z lepszych polskich producentów Matt Eray i M.D.K



Zapraszam


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Airva7 - 31.03.2013

Podoba mi się ładnie sie prezentuje całość, klimat zachowany, polecam, technicznie również poprawnie.


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Afterthought - 31.03.2013

Calkiem przyjemny, mroczny klimat ktory, jednak przejscie z ostatniej czesci do dropu nie spodobalo mi sie. To samo w dropie, glowna melodia zbyt sucha i ta nexusowska barwa leadu nie podeszla mi zbytnio. Przemowil do mnie pad i bassline. Mix przyjemnie obrobiony, nie ma jakichs wiekszych technicznych niedociagniec. Jedyne co mnie u ciebie denerwuje to to ze jestes pijawa ;>


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Thomas - 1.04.2013

Ciekawy utwór. Wciągający klimat, ładny bulid up. Mix brzmi według mnie troche muliście. Bass o ładnej barwie i genialnej mocy. Motyw bardzo mi sie podoba, tylko według mnie ten pluck w dropie jest zbyt głośny i męczy strasznie uszy. Pozdrawiam


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - cinekkk1 - 1.04.2013

Fajny, zadziorny bassline, brzmi on ciekawie. Ogólnie kawałek brzmi jak nowoczesny progressive, motyw nawet przypadł mi do gustu.


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - oscardo - 2.04.2013

Bassline - miód na uszy! Mnie też się wydaje że pluck nieco za głośny w break'u. Nie podoba mi się też ten clap (ale to mało ważna kwestia mojego gustu :D). Kawał dobrej roboty. Czekam na release!


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Peter O'ski - 4.04.2013

Inna barwa clapu zdała by się, ale ta nie jest zła. Świetny bass, zarówno barwa jak i ułożenie. Melodia coś mi przypomina... Tak czy siak wpada w ucho i jest na prawdę dobra.

Ogólnie kawałek mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Jest moc, niezły miks i złożona aranżacja, która płynnie przechodzi w poszczególne elementy kompozycji.

Original Mix najlepszy z całej epki, aczkolwiek remixy nie są złe (podoba mi się zupełnie inna intepretacja M.D.K). Po prostu wolę klimat pierwowzoru :)
Gratuluję wydania i pozdrawiam :)


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Dj Złodziej - 5.04.2013

Hmm Unearthed Suliminal z gwiazd lub rozpoznawalnych producentów to Abstract Vision, Manuel Le Saux, Trance Arts no i Yuri Kane... Śmiało startować do HCR...


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Stiopa - 6.04.2013

Bass tlusty, taki lubie, zgodze sie z przedmowcami odnosnie clapu, taki cieniutki i suchutki.
Jesli chodzi o plucki, mysle, ze inne nie pasowalyby tutaj. :/
Energiczny, dynamiczny, niezle.
Pozdrawiam


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - T-Sted - 7.04.2013

To i ja się powtórzę - świetny bas - dynamiczny, potęgujący wrażenie "wielkości" miksu. Część do breaka bardziej przypadła mi do gustu, znaczy potem też jest ok, ale ta pierwsza część zrobiła na mnie większe wrażenie. Tak czy inaczej całość zdecydowanie na plus. Pozdrawiam.


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - 2to2 - 8.04.2013

Melodyjnie jest jedynie dobry. Podobają mi się momenty bez tego pianina, wtedy jest power. Ogolnie nie powiem że jest to słaby numer ale bez szału.


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - Matthew Vertino - 26.04.2013

Numer na poziomie. Bardzo podoba mi się melodia. Bardzo dobra robota :)


RE: Ledo & Squarz Kamel - Drifting (Original Mix) - ThomasWoodworm - 26.04.2013

jak dla mnie kawałek MEGA!!! :)