MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Billions Stupid Things - Out Of My Mind - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Billions Stupid Things - Out Of My Mind (/temat-drum-bass-billions-stupid-things-out-of-my-mind)



Billions Stupid Things - Out Of My Mind - Chrased - 1.04.2013

Billions Stupid Things - Out Of My Mind

Dancefloor DnB / 8.64 Mb / 3.46 / Free Download


Kolejny numer ode Mnie. Chciałem zrobić to jak najbardziej cukierkowo się da. Mam nadzieję że wywoła to w Was jakieś emocję (bez względu czy "Ale super techniawka" czy "O mój Boże, co to za przesłodzone gówno").


Mirror Download:
http://www40.zippyshare.com/v/17323136/file.html

Również zapraszam do polubienia Mojej strony na Facebook'u ( www.facebook.com/BillionsStupidThings ) bo trochę mi smutno jak patrzę na ilość moich fanów, przez co jak zostaje sam w domu, kładę się do łóżka, przykrywam kołderką i płaczę w poduszkę krzycząc przez łzy: "Dlaczego nikt mnie nie kocha?". Serio.



RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - piral - 1.04.2013

Masz 8 lajków więcej ode mnie, ciesz się, jest świetnie! :D
Cukierkowe plucki. To jest to co bardzo u Ciebie lubię. Bardzo śmieszny, delikatny ten lead w dropie. Pokazujesz jak dobrze robić Drum & Bass, który może przyjąć się w pop kulturze. Nie nudzi jak inne produkcje tego typu. Już nie przypomina tak bardzo "Faces" i innych twoich kawałków swoją budową, dźwiękami itd. Perkusja jest za to typowa. :)

Tak czy inaczej super techniawka :D


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - artefakt - 1.04.2013

Widzę że lubisz robić remixy (?) swojego autorstwa lol , jest cukierkowo tak jak chciałeś , pozdrawiam


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - hipotensja - 1.04.2013

Techniawka 10/10.

A tak poważnie, to miało być coś innego w końcu :( Jest technicznie perfekt, ale panie pomysłów, to Ci brak chyba?


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - Chrased - 1.04.2013

(1.04.2013, 11:29)artefakt napisał(a): Widzę że lubisz robić remixy (?) swojego autorstwa lol , jest cukierkowo tak jak chciałeś , pozdrawiam

Nie rozumiem. Wokal jest z tajnej paczki sampli którą dostałem na urodziny od samego Tiesto, więc możliwe że ktoś już to użył.


Perkusje też zmieniłem (no dobra, kick jest ten sam ale reszta jak clapy czy haty to już nówki sztuki Vendzyns torrent). Cieszę się że już mi nie jedziecie że cisnę cały czas na Faces :P


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - piral - 1.04.2013

Przynajmniej masz swój styl, którego wcześniej chyba nie słyszałem. Nie jest o a a foloł a foloł ju ani bęęęęę bęęęęę. :)


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - pika - 1.04.2013

masz wiecej fanów niz ja xD ale bez kitu robisz wałki wedlug jakiegos schematu? bo juz nie chodzi o brzmienia stopy lub werbla, ale kazdy twoj kawalek zaczyna sie od takiego samego uderzenia perki, i pozniej ten pattern sie caly czas powiela.
z tego wokalu mogłes zrobic taka kozacka aranżacje ze szok, ale niestety przez to wałeczek mnie nie porwał, a synth melodii bardzo ciekawy :)


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - Chrased - 1.04.2013

Mam pewien schemat robienia kawałka, robienia build upu, który staram sie modyfikować w każdym nowym kawałku, jednoczesnie zostawiając pewną idee.


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - satl - 2.04.2013

mi sie podoba ale musze powiedziec kilka słow na temat twojego stylu, mianowicie nie wiem czemu masz taki dziwny nawyk zaczynania tak utworów dziwnie, perka też wciąż ta sama prawie ale pomysły ciekawe... w tej nucie nie podoba mi sie męski wokal ;P

ogólnie na plus :D


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - digital-es - 5.04.2013

Bardzo pozytywny tjun!! Fajny hradkorowy wokalik, zaraz jest banan na ryju! :)Bass mógł by być odrobinę głębszy, i perka tez mogła by bardziej pierdyknąć. Fajny styl Czekam na kolejne! :)


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - stoneagepl - 5.04.2013

no troche brakło pierdolnięcia w zwrotce bo może dynamiki nie ma (pacze na wykres) a tak to wixa na 3 rano yeah


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - Sebastian K - 7.04.2013

Faktycznie jest cukierkowe. W ostatniej fazie mogłeś dać więcej dołów lub bardziej dynamiczna perkusję, aby efektownie zamknąć mix, ale to tylko moje zdanie, tak bym próbował. Ogólnie fajne syntetyczne brzmienia.


RE: Billions Stupid Things - Out Of My Mind - SecretRank - 12.04.2013

Mix do poprawy bo gra słabo :D