MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) (/temat-hands-up-calvin-harris-feat-example-we-ll-be-coming-back-dj-kludu-remix)



Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - DJ Kludu - 1.04.2013

Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix)

Z wszystkich dotychczasowych tracków, z tego jestem najbardziej zadowolony ;)
Troszkę 'ala' stary projekt z Hard'n'Loud z H3 :D

Zapraszam ;)



Edit: Okej, będę pamiętał ;)


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - Mich - 7.04.2013

Na pączątku całkiem spoko ale nie zapowiadało się na super remix. Za to od 1:50 po prostu Epickie! I aż do końca bardzo mi się podoba. Jest moc! Basy dobre, przejścia fajne.
COś bym zmienił? Nie wiem jakby to dokładnie brzmiało, ale na 2 i 4 dodałbym czasem jakieś hihaty zamkniete czy coś. Bo generalnie w rytmie to chyba sam kick.


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - DJ Kludu - 8.04.2013

Dzięki wielkie za komenta :)
Co do tych hihatów, w sumie racja przydałyby się, ale nie ukrywam że dopiero teraz zauważyłem że tam nic nie dałem :)
Dzięki!


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - karl323 - 9.04.2013

Kick dobrze nawala, ale ten lead co gra od 2;15 powiedzial bym ze ma za duzo dołu...


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - Yes I Am - 9.04.2013

Nie wiem jaka stopa musi być w HU, ale dla mnie za bardzo tłucze. Aplauz fx zbędny, w moim odczuciu nadaje niewysublimowanego stylu. Lead źle wymiksowany, przereverbowany. Perkusji brak. Trance'owy lead niezbyt przypasował do całej kompozycji. Fajnie, że widać próbę zmiksowania ze sobą dwóch styli ale no cóż do mnie nie trafiło to.
Ogólnie technicznie do poprawy, jak wspominałem lead głównie.


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - DJ Kludu - 9.04.2013

Na wstępie dzięki za komentarze ;)

(9.04.2013, 17:06)karl323 napisał(a): Kick dobrze nawala, ale ten lead co gra od 2;15 powiedzial bym ze ma za duzo dołu...

Za dużo ? Ogólnie nie wyszedł, aktualny lead wypada lepiej ;) Ten wyszedł bardziej pod jakiś house jak dla mnie, taki komercyjny. Trochę z*ebałem :D

(9.04.2013, 17:47)Yes I Am napisał(a): Nie wiem jaka stopa musi być w HU, ale dla mnie za bardzo tłucze. Aplauz fx zbędny, w moim odczuciu nadaje niewysublimowanego stylu. Lead źle wymiksowany, przereverbowany. Perkusji brak. Trance'owy lead niezbyt przypasował do całej kompozycji. Fajnie, że widać próbę zmiksowania ze sobą dwóch styli ale no cóż do mnie nie trafiło to.
Ogólnie technicznie do poprawy, jak wspominałem lead głównie.

Kawałek prawie cały zrobiłem podczas remontu na słuchawkach, po odsłuchaniu na różnych głośnikach rzeczywiście zauważyłem że chyba troche za bardzo tłucze ;) Ale to było już po "premierze" i nie chciałem tego poprawiać i mieszać w wersjach ;)
Co do fxu, hmmm. Crowds w HU to raczej norma jeżeli chodzi o jakieś zapełnienie tracka żeby nie był nudny ;) Ale tutaj po prostu nie wpasował się, szkoda :)
Co do leadu, tak jak pisałem wyżej. Nie wyszedł mi po prostu ;/ Nie ten gatunek xd Nowy wypada lepiej :)
Trance'owy lead ? Tu mnie zaskoczyłeś, pierwszy taki komentarz ;) O którą część utworu Ci chodziło ? :)
Tak samo próba zmixowania dwóch styli ? Nie do końca rozumiem o co Ci chodziło ;)

Dzięki panowie za komentarze ;)


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - Yes I Am - 9.04.2013

W takim razie się myliłem i wyszło Ci to przypadkowo... mocny gate dał efekt lekko trensowy ;) w moim odczuciu.


RE: Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (DJ Kludu Remix) - DJ Kludu - 9.04.2013

Z trance'm miałem doczynienia jedynie 4fun, nie chciałem mieszać tych styli. Wyszło tak w sumie może nie chcący ;D
Nie miałem tego na celu :)