MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP V!D!- Classic Cello - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP V!D!- Classic Cello (/temat-hip-hop-v-d-classic-cello)



V!D!- Classic Cello - V!D! - 7.04.2013

;) co o tym sądzicie???





RE: V!D!- Classic Cello - Sebastian K - 7.04.2013

Tak jak napisałem w swoim profilu - uwielbiam klasyczną, folka, naturalne brzmienia. Mogłeś spróbować dodać jakiegoś pada lub chórek w końcówce (2:30) lub wcześniej to sygnalizować i może nawet ja wydłużyć to outro, ale ty tu rządzisz. Ogolnie beat podoba mi się jak cholera.


RE: V!D!- Classic Cello - hipotensja - 7.04.2013

Pocięte mega amatorsko, w drugiej minucie już lepiej to brzmi, jak zrobiłeś mały glitch. Kick podły, nie pasuje w ogóle, powinien być bardziej miękki, albo temu obetnij okolice 100Hz, bo łupie. Więcej zabawy hatami i dodatek ride'ów doda dynamiki beczkom. Podorzucaj jakieś tło, bo same skrzypce, to mało.

No i gdzie tu cello? :D


RE: V!D!- Classic Cello - V!D! - 7.04.2013

hmmm wiesz co powiem tak: cello to chyba wiolączela o ile mi się dobrze kojarzy, a są tam pady cello z vst może za cicho ustawione więc może faktycznie tytuł poweinien brzmieć Classic Viola :) ale nie o tytuł tu chodzi ale o to że jestem własnie amatorem który dopiero pracuje nad tajnikami mixu, wiec każda rada się przyda na przyszłość ;) i dzieki za tak surową opinie ale jak będe chciał być pro to oficjalnie to ogłosze wtedy bedziesz mi mógł zarzucić że "pociętę MEGA amotorsko" do minuty bo w 2minucie brzmi tak samo jak w 1;30 :D :D od 56s-1;06 moje cuty reszta to z automatu ze slicexa...tak jestem amatorem i nie widzę w tym nic profesjonalnego ale cieszy mnie to XD


RE: V!D!- Classic Cello - Magflo - 8.04.2013

ma klimat!!!a ja tam nie lubie pisać o tym czego brak i coby polepszyć...nie jestem expertem więc sie nie wypowiadam:Dale ogólnie jak mówie kawałek ma w sobie klimat i na pewno można by dopracować go ,co zapewne nastąpi:)
pozdrówki:)


RE: V!D!- Classic Cello - hipotensja - 8.04.2013

Sam jestem amatorem i wiem, że każda porada, nawet najbardziej banalna i od największego laika, ale rzucająca inne światło na sprawę jest cenniejsza, niż dosypanie cukru do tematu, co jest przyjemne dla ego, ale niesie ze sobą mniejszą wartość merytoryczną. Nawet będąc amatorem można robić amatorszczyznę z punktu patrzenia amatora :P
Generalnie nie powinieneś iść na łatwiznę (np. używając slicera), ale bardziej skupić się na szczegółach.


RE: V!D!- Classic Cello - Audionectic - 8.04.2013

Z poczatku czczeka mi opadla bo myslalem ze tak w vst poustawiales wybrzmiewanie nut tej violki :)
Bicik mi sie podoba.Moze hacik lekko odstaje.Co do pociecia tego sampla to slychac wlozona prace.Sporo roboty tak mysle,natomiast przydaloby sie wyraziste tlo.Jakies traby moze bo walek dosc agresywny.Po prostu momenty ciszy sa jak dla mnie nie do przyjecia :)


RE: V!D!- Classic Cello - Midnight - 11.04.2013

Dobry instrumenatal. Mozna by nagrac sztos pod to. Pozdrawiam 5


RE: V!D!- Classic Cello - Black - 11.04.2013

Nie wiem co Cie skłoniło do tak drastycznego ciecia tego sampla, aleee nie rób tego wiecej. :D


RE: V!D!- Classic Cello - jerzymorys - 13.04.2013

Świetny beat, świetny klimat. Jedyne do co mi nie pasuje to werbel. Jakoś tak średnio bangla, ale może to po prostu jakaś moja osobista fanaberia. Dobra robota! Jaramy się z moją dziewczyną :)