MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Helsveal - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Helsveal - ID (/temat-progressive-helsveal-id)



Helsveal - ID - Afterthought - 9.04.2013

Siemanko, co myslicie o takim, bigroomowym traczku ?? Przyjmie sie ?? :D Narazie tylko wstep, wiecej posluchacie wam jak skoncze ^^



ENJOY;]



RE: Helsveal - ID - Castiel - 9.04.2013

od 1:13 w chodzi bardziej taki hands upowy motyw bardziej niz trance ;) dobrze się zapowiada bas bym nieco po prawił bo słabo go słychać i to w sumie tyle czekam na dalsze efekty ;)


RE: Helsveal - ID - Peter O'ski - 9.04.2013

Znacząco dominuje prawa strona, co lekko odwraca uwagę od całości utworu. Moment 0:22 - 0:37 tutaj czuję lekki niedosyt, można by urozmaicić to jakąś okrojoną wstawką bassową, bo sam subb jakoś nie satysfakcjonuje, ale to kwestia gustu (a perkusja chyba z loopa, ale to nic :D) A sam bass bym urozmaicił, ale tylko urozmaicił, bo nie jest zły. Snare na kicku powinien być bardziej płynny, a jakoś jak dla mnie za bardzo na niego wchodzi. Tam dalej wpływa pad - około 2:04 - ale jest jakiś niewyraźny i barwą trochę nieprzyjemny.

- Dosyć rzadko słucham big roomowych transów (czyli jak to dzisiaj mówią; trance 2.0 albo trouse), ale ten kawałek zapowiada się na prawdę porządnie. Miks wydaje się być bardzo ładny, podoba mi się niezmącony, wyważony dół.
- No cóż, motyw mnie nie porywa, mało melodii, ale nie oczekuję tego, bo na parkiecie na pewno by ruszał i o to raczej chodzi w tej odmianie.

Inspiracja Mainstage'm widzę, podoba mi się całokształt, także kończ i pokazuj :)


RE: Helsveal - ID - Afterthought - 9.04.2013

ARRRR!! Ja nigdy nie uzywam gotowych loopow !! NIGDY !! :P Wsio co u mnie slyszycie to wytwor moj lub sampling (malo kiedy) To dopiero Poczatek, jeszcze duzo sie zmieni wiec spokojnie :)


RE: Helsveal - ID - cinekkk1 - 10.04.2013

Ogólnie kawałek robi dobre wrażenie. Miks i motywy są spoko, więc czego chcieć więcej. Mam tylko wrażenie, że miks jeszcze można by było czymś wypełnić, może dać szerzej lead, więcej delayu, revebu i jakiś pad plus więcej close hatów, to tylko takie moje spostrzeżenie :)


RE: Helsveal - ID - T-Sted - 13.04.2013

Jak na parkiet to dobre, dałoby radę się pokołysać, ale tak do posłuchania to jeszcze bardziej mógłbyś przestrzeń wypełnić, trochę mało melodii jak to Delta napisał. No i może jeszcze jakaś dodatkowa linia hatów by się przydała. Poza tym ok, miks w porządku, czekam na fulla. Pozdrawiam.


RE: Helsveal - ID - SecretRank - 15.04.2013

Ładnie brzmi, ale za mało się dzieje.Propsik w każdym bądź razie L:D


RE: Helsveal - ID - Matt Eray - 16.04.2013

Tak jak kolega wyżej. Koncepcja tzn. stopa/bass itd. jest jak najbardziej przednia. Brakuje mocnego leada jakiegoś, który by jeszcze podrasował to wszystko. Pracuj nad tym, bo może coś ciekawego wyjść. :)

Pozderki.


RE: Helsveal - ID - Squarz Kamel - 9.05.2013

Fajnie wszystko utrzymuje się w klimacie ale dał bym na bassy jakiś wysoki mocny bass który by nadawał może i więcej dynamiki i większego klimatu (moje zdanie tylko) Ogólnie jest spoko :)