MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) (/temat-electro-static-revenger-vandalism-vegas-damian-urbanski-remix)



Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - damian1997 - 10.04.2013

Witam!
To mój już trochę stary remix piosenki kojarzonej raczej z przeróbką od slaybacka. Przedstawiam wam moją wersję ;)

Zapraszam do odsłuchu <slucham2>




RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Revnotes - 12.04.2013

Bass/lead, który wchodzi w intro na filtrze ma chyba zbyt duży rezonans, w każdym bądź razie te subowe częstotliwości są źle zmiksowane. Zwrotki są nudne niewiele się tam dzieje, ale później wszystko wraca na swoje tory, tylko że zabiłeś całą dynamikę, do tego zupełnie odpuściłeś sobie przejścia, po prostu nie ma ich. Pomysł fajny, skoczne rytmy. Tak przy okazji to jest Electro House, nie Electro. Szlifuj skill, bo pomysły masz, nie jeden wixiarz by to zagrał, gdybyś to przyzwoicie wykonał.


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - damian1997 - 12.04.2013

Ten filter na początku.. wiem wiem. Wtedy jeszcze używałem do tego free filtera z Fl'a i tylko freq automatyzowałem. Dzięki za opinie!


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Mich - 13.04.2013

No całkiem ciekawy pomysł:)Fajny rytm, basy też mi się podobają. Dobrze by się do tego tańczyło. Ogólnie dosyć przypadł mi do gustu, jak dla mnie dużo lepszy od twojego poprzedniego utworu.
Wolałbym jednak w już w 1 zwrotce więcej perkusji niż sam kick. Trochę za dużo powtórzeń, chciałbym więcej zmian. Jak dla mnie lead od 4:11 za głośny.
Najbardziej spodobała mi się część od 2:02 do 3:30
Powodzenia:)


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Divinity - 13.04.2013

napewno musisz porpacowac nad technika:) ale moze cos z tego wyjdzie;P


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Gra-ba - 20.04.2013

Fajny Kawalek.... Niezly pomysl


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - Bassinessman - 24.04.2013

Bardzo miłe dla ucha, gdyby nie to na początku :( Ciekawe synthy. Mimo powtarzającego się motywu całkowicie wyeliminowałeś monotonię co jest nie lada wyczynem. Ogólnie świetne z tendencją do niesamowite. Może to tylko moja opinia ale mógłbyś odrobinę zmniejszyć bas.


RE: Static Revenger & Vandalism - Vegas (Damian Urbanski remix) - BanHeaD - 30.04.2013

Chciałem coś napisać o początku utworu, ale nie ma po co. Już zostało to wyżej dobrze ujęte ;)
A co do całego utworu, miły dla ucha. Przyjemnie się słucha i wciąga a myśle że to najlepsza strona tego utworu :)
Troche wkurzają te przerwy między przejściami niestety.

Przyda się do auta. Zasysam!