MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] (/temat-progressive-yes-i-am-yesterday-still-today-album-song)



Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Yes I Am - 14.04.2013

Artysta: Yes I Am
Tytuł: Yesterday Still Today
Gatunek: Progressive-House/Electro-House

Komentarz: Od razu uzasadnię, czemuż to P-H. Otóż kilka podobnych stylistycznie utworów miałem okazję słuchać i owe piosenki znajdywały się w tejże sekcji na Beatport'ie.
Flagowa piosenka z wydanego 31.01.2013r albumu solowego "Yesterday Still Today" w RGMusic Records. Co tutaj pisać więcej... Zachęcam do wyrażania opinii :).




Do nabycia:
http://www.beatport.com/release/yesterday-still-today/1025866

Lajkujcie także mój fanpage na Facebook'u:
http://www.facebook.com/yes.i.am.aka.tommyb


Tracklist:
1. Yes I Am - We Fly So High
2. Yes I Am - Love Me Or Leave Me
3. Yes I Am - I'm Back (Let's Roll)
4. Yes I Am - Never Say Never
5. Yes I Am - Once Upon A Time
6. Yes I Am - Music Box
7. Yes I Am - Load It
8. Yes I Am - El Chica
9. Yes I Am - Unknown
10. Yes I Am - Simply
11. Yes I Am - Only I
12. Yes I Am - Yesterday Still Today
13. Yes I Am - Crack It





RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - matex206 - 17.04.2013

Bardzo dobra robota ! Zajebiście czyste dźwięki ;)


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Revnotes - 17.04.2013

Ciekawy jestem jak Ty znalazłeś czas na to wszystko ;)
Bardzo pozytywnie brzmią te numery najbardziej do gustu przypadł mi - I'm Back (Let's Roll).
Nic tylko życzę jak najlepszej sprzedaży i promocji rzecz jasna.


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Audionectic - 19.04.2013

Bardzo na czasie numerki i barwy.Co do mega czystych dzwiekow to bym polemizowal :) Natomiast ludziom napewno sie spodoba.Bardzo przypomina innych Avicich itd. Fajnie ze analizujesz hity swoich mistrzow i robisz podobnie,korzystasz z tych samych trikow... Dobra.Mi sie podoba Love or... oraz El Chica,Unknown jest spoko,przyjemny,no i Crack it :)
Zycze powodzenia na przyszlosc
Pzdr


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Alex fat - 22.04.2013

Odemnie , to powiem ze ladna komercja , lubie czasem sobie tego typu muzy posluchac. ;0 Pozdrawiam


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - fonzze - 27.04.2013

Też muszę przyznać, że trochę za dużo komercji..


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Yes I Am - 27.04.2013

Cytat:Też muszę przyznać, że trochę za dużo komercji..

śmiem wątpić powoli w ludzi... Taką muzykę lubię i taką robię. Nie powiesz mi chyba, że powinienem robić niszowe gatunki tylko po to, żeby nie było komercji.


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - piral - 27.04.2013

Hmm komercja tu w dźwiękach. W niczym więcej jak na razie... z resztą nie wiem jakie to ma znaczenie, każdy robi to co lubi.


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Castiel - 27.04.2013

Więc tak.. wszystkie utwory są bardzo ładne melodyczne, większość z nich mi się podoba ale musik box jakoś najbardziej ;) wysztkie kawałki mają swoje klimat.Cieszy mnie tez taka ilosc i różnorodność utworów od polskiego producenta :)


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - FL FAN - 27.04.2013

Yes I Am z góry wybacz dygresję w wątku.

(27.04.2013, 11:50)fonzze napisał(a): Też muszę przyznać, że trochę za dużo komercji..

Tam zaraz za dużo, raczej utwory tutaj są pozbawione tego nacisku, a taki komentarz to kolejne polowanie na czarownice i pompowanie wydumanych problemów pozbawionym argumentów równoważnikiem zdania. Muzyka w stylu autora. Też chcąc ją sprzedać musi brać pod uwagę dzisiejsze trendy muzyczne. Zresztą myślę, że ma ciekawe podejście i charakterystyczny dla swojej osoby klimat nagrań, jak każdy tutaj zresztą spośród indywidualności producentów. Nie mogę się zgodzić, bo znam jego wcześniejsze balladowe nagrania, które przypadły mi do gustu więc wiem na ile go stać. Wyżej zamieszczony utwór jak i faragmenty albumu również są odpowiednikiem słonecznych rytmów, jest w nich radość i młodość, są motywacje i są przeistaczane w muzykę.


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Divine Frequency - 28.04.2013

(27.04.2013, 11:50)fonzze napisał(a): Też muszę przyznać, że trochę za dużo komercji..

...


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - RaNi/Works - 28.04.2013

Powiem tyle że nie odwalasz fuszery, wszystko na serio. Kolejny stos pożądnie wykonanych utworów.


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - Lubie To - 7.05.2013

Lajt jest od początku do końca ;) generalnie średnio mi podeszły twoje utwory ale jest jeden który mnie urzekł Only I ^^


RE: Yes I Am - Yesterday Still Today [Album song] - eimear - 7.05.2013

(17.04.2013, 16:35)Elnanter napisał(a): do gustu przypadł mi - I'm Back (Let's Roll).
podpinam się :) dobry kawałek