MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Condi - Sweet Nights - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Condi - Sweet Nights (/temat-house-condi-sweet-nights)



Condi - Sweet Nights - Condi - 23.04.2013

Ludzie biją do mnie bym robił oldschool. Chcecie Old'a? Macie go!:) Kobiety, balety, inspiracje, tańce i flirty...




RE: Condi - Sweet Nights - FL FAN - 24.04.2013

No i to bardzo ciekawa propozycja jest, dla kogoś kto lubi posłuchać zróżnicowanej muzyki zwłaszcza - czyli mnie na przykład. Lubie takie ciepłe klimaty, bardzo urozmaicony kawałek, ciekawie poprowadzony, przyjemna melodia, wokalne wstawki pasują i całość prezentuje się całkiem elegancko. Końcówka utwierdziła mnie w moich poprzednich domysłach iż kawałki zawierają pewien pierwiastek muzyki funk. Pozdrawiam !


RE: Condi - Sweet Nights - Frashby - 24.04.2013

zastanawia mnie co się dzieje w 2.47 hmm, totalna zmiana melodii? Nie chce krytykować ponieważ na gatunku się nie znam, ale jakoś mi się to nie klei :( Ale ogólnie nuta bardzo dobra, podoba mi się choć nie słucham takich klimatów, widać że nutka trzyma poziom :) Fajny mix tak ogólnie ;) Powodzenia


RE: Condi - Sweet Nights - FL FAN - 24.04.2013

To taki funk'owy break. Posłuchaj takiej muzy to sam zobaczysz.


RE: Condi - Sweet Nights - Sebastian K - 24.04.2013

Naprawdę zajebista nutka. Dla mnie to dobre oderwanie od poszarpanego dubstepu czy trapu. Od 2:47 to faktycznie typowa dla funku wstawka. Może zbyt wiele monotonii jak na dzisiejsze czasy, ale naprawdę dobry kawałek.:)
Pozdrawiam


RE: Condi - Sweet Nights - Chrased - 25.04.2013

Fajnie to brzmi, dobry sampel wybrałeś. Niemniej jednak słuchając tego kawałka mam poczucie że czegoś brakuje, jakiegoś wypełniacza, czegos co by to wszystko skleilo. Ciezko mi powiedziec co, ale w klubie na bank by to dobrze chodzilo.


RE: Condi - Sweet Nights - Matthew Vertino - 26.04.2013

Pomysł fajny, gorzej z wykonaniem. Też odczułem, że czegoś w tym kawałku brakuje.


RE: Condi - Sweet Nights - Condi - 8.05.2013

(24.04.2013, 10:26)FL FAN napisał(a): Końcówka utwierdziła mnie w moich poprzednich domysłach iż kawałki zawierają pewien pierwiastek muzyki funk. Pozdrawiam !
W swoich produkcjach głównie opieram się właśnie na Funk'u i Soul'u. Lata 90:) Dziękuję.


RE: Condi - Sweet Nights - Tyllo - 11.05.2013

Od pierwszych dźwięków wiadomo czego się spodziewać - muzyki do dobrej zabawy i utwór nie zawodzi. Nie kombinujesz nie udziwniasz , prosto, konkretnie, konsekwentnie i za to duży plus. Zmiana klimatu, sampla - jak kto woli - na początku mi się nie podobała, ale potem się do niej przekonałem i to też na plus, ale jest też i bardzo duży minus, który chyba przesłania mi wszystkie plusy mianowicie - bas. Po pierwsze dlaczego przez pierwsze półtorej minuty go nie ma ? ! Za długo ! Jak się pojawia też nie za dobrze : źle dobrane brzmienie, nieczysto - chyba , że tak miało być . Jeśli tak to przynajmniej dobrze, że słyszysz :) , ale mi to tutaj akurat zupełnie nie pasuje. Tak naprawdę trzy elementy składają się na ten utwór. Beat, bas i sample. Sample są jakie są. Beat - bardzo dobry. Jakbyś dodał do tego dobry mięsisty bas z fajną funkową linią melodyczną było by bardzo dobrze a tak utwór traci 30 % na wartości. Szkoda.