MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL Studio 11 Out Now! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: FL Studio 11 Out Now! (/temat-fl-studio-11-out-now)

Strony: 1 2


FL Studio 11 Out Now! - ProCkers - 24.04.2013

Dziś premierka FL11 :)

Ogarnijcie co nowego:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SYx-rH5yjA4

Ciekawe zmiany i nowości :) Zaczynają się bardziej starać panowie z IL.

A te projekty dołączone do programu będą miażdżyć :D

https://soundcloud.com/fl-studio/fl-studio-11-newstuff-seamless :D


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Squirrel wax - 24.04.2013

sometimes things get complicated


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Simonus - 24.04.2013

No nieźle to wygląda ;) fajne opcje tam widzę ;)


RE: FL Studio 11 Out Now !! - FL FAN - 24.04.2013

Nowe nadchodzi....

Utworek demonstracyjny na SoundCloud super. Koniecznie warto zajrzeć na stronę producenta Image Line gdzie znajdują się informacje na temat wprowadzonych nowości jak i zaktualizowanych części wprowadzonych w 10. Ciekaw jestem czy wprowadzone zostanie multu Undo ? Bo jak na razie chyba tylko jeden ruch można cofnąć. Została wprowadzona ciekawa możliwość "malowania" na Piano Roll (Monophonic brush mode) 199 tracków na Playliście, nowe wtyczki i wiele wiele więcej. Dlaczego więc nie pobrać DEMO ?


Super info !


RE: FL Studio 11 Out Now !! - belothar - 24.04.2013

Cytat:Bo jak na razie chyba tylko jeden ruch można cofnąć.

Chyba nie.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - FL FAN - 24.04.2013

Nie wiem mi w demo "undo" tylko jeden ruch cofa albo znów go nakłada, gdy wciskam kombinację klawiszy CTRL + Z, można to regulować ?

A-ha ja odpadam z gry, nie da rady uruchomić DEMO. Szkoda ;( za słaby już komputer. Zresztą instalator mnie o tym już na początku poinformował, że komputer nie spałnia wszystkich wymagań programu. Trudno.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - piral - 24.04.2013

Zakładka history w browserze.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - F3edo - 24.04.2013

ja się zatrzymałem na FL 9 i bardzo mi dobrze z tą wersją. Mikser w FL10 zabija moją kreatywność, nie potrafię tego jednoznacznie wytłumaczyć ale tak po prostu mam. Ciekawy jestem jednak tej 11-tki


RE: FL Studio 11 Out Now !! - piral - 24.04.2013

Performance mode zmusza mnie do pobrania 11-tki jak najszybciej. :)


RE: FL Studio 11 Out Now !! - ProCkers - 24.04.2013

Nie mój DAW, ale chyba pobiorę tego FL'a tylko do obadania tych projektów :D Zauroczyły mnie :D


RE: FL Studio 11 Out Now !! - K - 24.04.2013

Tak teraz lukam to ciekawą nowością w 11 wydaje się też być NewTone 2.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - FL FAN - 24.04.2013

(24.04.2013, 15:13)ProCkers napisał(a): Nie mój DAW, ale chyba pobiorę tego FL'a tylko do obadania tych projektów :D Zauroczyły mnie :D



FL zawsze (dawniej Fruity Loops także) cechowały bardzo ciekawe projekty, zawsze mi się podobały, były ciekawsze niż propozycje radiowe dla mnie. Jeden widzę w 11 to nawet remix który wygrał konkurs o którym wrzuciłem kiedyś info. (Jayce Lewis 'Solitaire' remix contest) Po liście utworków na sc sądząc. I chyba mają jakąś obniżkę 50 % na kilka wtyczek z tego co widziałem z okazji jedenastki.


(24.04.2013, 14:36)piral napisał(a): Zakładka history w browserze.


Dzięki piral za to "Undo", wszystko prześwietliłem, a ta drobnostka mi "umkła" ;)

Strasznie żałuję, że się nie pobawię tą jedenastką, widziałem w plikach folderu "Artwork" nowe ładne logo na start'up.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Bootyplayerz - 24.04.2013

czy ta wersja fl'a jest 64 bitowa??


RE: FL Studio 11 Out Now !! - FL FAN - 24.04.2013

(24.04.2013, 17:08)Bootyplayerz napisał(a): czy ta wersja fl'a jest 64 bitowa??

Nie wiem ale w wymaganiach jest napisane, że może być system 64 bitowy, a w nowościach jest napisane, że obsługuje 64 bitowe wtyczki.


(Wymagania) 32 or 64 Bit versions of Windows 8, Windows 7, Vista, XP (with service pack 3)
(co nowego) Synthesizer & effect plugin hosting VST 32 & 64 bit, DX and FL Native formats.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - ProCkers - 24.04.2013

Jest wersja 64 Bit.


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Divine Frequency - 24.04.2013

Free update czeka :P
Musze zassac i looknac :D


RE: FL Studio 11 Out Now !! - AndreVegas - 25.04.2013

Wiecie może czy projekty z fl studio 10 bedzie mozna otworzyc w 11?Mogłby ktorys z was opisac najwazniejsze zmiany jakie odczuliscie podczas przesiadki?


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Johnny - 25.04.2013

zainstaluj demo i sam sie przekonaj


RE: FL Studio 11 Out Now !! - skibot - 25.04.2013

no i dylemat. mam do tej pory 9kę do której poinstalowałem mnóstwo dodatków typu nexusy srusy kontakty i inne bzdety, a kiedyś przekonałem się sam, że nainstalowując nowszą wersję część tych plugsów mi się posypała. A dylemat dlatego że mam od cholery otwartych projektów ale ta 11 mnie mega ciekawi. Chyba pozamykam te projekty i kupuję 11tkę:)
Jest już wersja xxl?


RE: FL Studio 11 Out Now !! - Johnny - 25.04.2013

w sklepie Image-Line są wszystkie wersje