MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dj Tommy B. (Odrzucono) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Dj Tommy B. (Odrzucono) (/temat-dj-tommy-b-odrzucono)



Dj Tommy B. (Odrzucono) - Yes I Am - 4.03.2012

No cóż Kay ,,trza" próbować ;). Nie będę na forum "Userem" hehe... To lecimy z tym schematem.

Tomasz Banaszek, lat 20(w zasadzie 5 bo ja jestem z 29.02). Urodzony w Radomiu.
Coś o sobie? Lubię bawić się muzyką, eksperymentować z wtyczkami, spotykać się ze znajomymi, gadać o pierdołach. Lubię także moją byłą pracę agenta sprzedażowego, choć czasami wydawała mi się brutalna. Nie lubię natomiast fałszywych ludzi i rozpisywania się na temat swojej osoby.
Osiągnięcia... Cóż wiele tego nie ma. Wydałem swojego czasu(dawne dzieje) dwa kawałki w Dantom Records(cóż label niczym nie zaskakujący) - na tamte czasy to był i tak dla mnie szok, bo małolat był ze mnie i jarałem się byle czym. Stwierdziłem jednak, że nie chce, póki co wydawać.
Wolę aby komercja mnie jeszcze nie pochłonęła. Tak więc robię dla pasji i przyjemności oraz ku ogólnej uciesze znajomych. Chciałem też wydać kawałek w Bad Boys Recordings i nawet wszystko by było ok, tylko, że się rozmyśliłem i tak jak poprzednio stwierdziłem... Nie dla komercji, aczkolwiek uświadomili mi to znajomi...
Dobra czas na utwory:

nr1(starszy, lekki)



nr2(siła wieku, energiczny)


nr3(młodziak, z przytupem)


Wszelkie informacje są wpisane na soundcloud do każdego tracka(rok powstania, etc.), więc nie będę jeszcze tutaj tego pisał.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania... Proszę także zwykłych userów, o nie zabieranie głosu w tejże sprawie.

Dziękuję.




RE: Dj Tommy B. - xplasm - 4.03.2012

Mimo, że nie porwały mnie Twoje utwory (inny gust muzyczny), to jednak nie mogę powiedzieć że jest źle, bo jest bardzo dobrze. Tracki grają czysto, trzymają poziom, nie ma się do czego przyczepić. Teraz szukaj dobrego promotora. Masz mój głos +.


RE: Dj Tommy B. - Herman - 4.03.2012

Napewno są uzytkownicy forum o wyzszym poziomie produkcji, natomiast ja swoim głosem usera apeluje do komisji o pozytywne głosy ;) Po pierwsze motywacja, po drugie mimo nawet sporych niedociągnieć w mixie (szczególnie perkusja i wokale) poziom jest dość wysoki i napewno nie jeden moze sie czegos nauczyćod kandydata ;) Ponadto Użytkownik jest bardzo aktywny i uważam, że jest idealnym kandydatem aby dostac tą range jako pierwszy.


RE: Dj Tommy B. - Bootyshine - 4.03.2012

Dokladnie... mix dobry, pomysly i kompozyje rowniez ^^ Trzeci utwor mi sie najbardziej podoba ;) Rowniez jestem na TAK


RE: Dj Tommy B. - Andy Elliass - 4.03.2012

Ogólnie nie jest źle ale wydaje mi się że to jeszcze nie wystarczająco na rangę gold... Gold musi się wyróżniać całkowicie mieć osiągi a tutaj ich brak niestety... Jestem na nie...


RE: Dj Tommy B. - Cammel - 13.03.2012

Witam ;)
Tez jestem zwykłum Userem niedlugo tez bd probowal sil o otrzymanie rangi Gold.
bardzo elegancki Mix nic sie nie wyglusza itd.
Widac ze sie chlopak stara jestem na ..TAK ;D
Tak jak wiele innych komisyjnych uzytkownikow tak jak userow xD
Pozdrawiam ;D


RE: Dj Tommy B. - Mixee - 14.03.2012

Jedynka zaczyna się dobrym beatem nawet, ale ten lead zdecydowanie za daleko na panoramie. Nie brzmi to zbyt spójnie z resztą i zdaje się być bardziej na lewym kanale. Przekombinowana panorama to najgorszy błąd w tej części mixu :(. W takim stylu przydałby się porządnie wybity dół. Tego troszkę brakuje, bo lewo EQ leczy tutaj jedynie kick. Kawałek poprawny, ale bardzo słychać, że amatorski.

W dwójeczce clap nie siedzi z kickiem za bardzo, vocal rapowany za głośno zdecydowanie i znów ten pluck za daleko. Po minucie bassik z ułożeniem i barwą bardzo pasującą do klimatu, za to propsy. 1:24 przejście odstrasza. Zero głębi i dynamiki. Zdecydowałbym się albo na totalne wyciszenie, albo zjazd do jakiegoś porządniejszego rozpędu. W późniejszych częściach kawałka leci to samo, tylko kick się gubi coraz bardziej. Mix do poprawy tutaj.

W trójeczce znowu vocal za głośno. 1:30 dwie możliwości - albo wyciszasz szum z tła i wzmacniasz suba, albo dodajesz jakiś porządny bass, co by pierdolnięcie wzrosło. Najsłabiej tu jak dla mnie. A w 3:16 straaaasznie piszczeć zaczyna.

Yyyy... no jak dla mnie na materiał dla Gold Producera jest zdecydowanie za słabo :). Styl na pewno ma wielu odbiorców, bo jest uniwersalny - i do poskakania i do posłuchania, więc tutaj dyskusji o gustach raczej nie ma. Utwory nie są zbytnio przekompresowane, za co plus, bo to jest zmora dzisiaj ;x, ale mix jest nadal do poprawy. Z panoramą nie ma co kombinować - znaleźć miejsce tego, tego i tego i zostawić w spokoju ;). Wiele Ci chyba nie brakuje, może troszkę doświadczenia? :)


RE: Dj Tommy B. - Yes I Am - 15.03.2012

Dzięki Mixee za rzeczową opinię... Nr1 jak po dacie można sądzić to starszy już kawałek ;), więc trochę inszy poziomem... Ale dzięki wielkie za rady co do przejść... Nr3 3:16 powiem Ci, że efekt zamierzony, może trochę inaczej to widzieć można ale cóż ;)... A z wokalem to jak z wokalem... Jeszcze się uczę...
Jeszcze raz dzięki za rzeczową opinię...


RE: Dj Tommy B. - Tommy Reid - 16.03.2012

Dziwne zabiegi z panoramą, głośność ścieżek jak dla mnie też losowo ustawiona (wokale, bas, pad).
duzo pisac nie musze gdyz Mixee już ładnie posta napisał, a ja się spokojnie pod nim podpisuje
Na gold producera to zdecydowanie za mało,
pozdro ;)