MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Blue Hawkins - Sensibile Motions - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Blue Hawkins - Sensibile Motions (/temat-blue-hawkins-sensibile-motions)



Blue Hawkins - Sensibile Motions - BlueHawkins - 4.03.2012

czesc zapraszam do odsluchania mojego najnowszego utworu
jest to utwór krótkometrażowy zastanawialem sie wlasnie nad dodaniem go do
dema lub previewów lecz uznałem ze tymczasowo zostanie on w takiej dlugosci jak jest teraz :)
za kazdy komentarz postaram sie wysluchac wasze utwory :)
soundcloud :
EDIT :

[Obrazek: zj9nw2.jpg]


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Yes I Am - 4.03.2012

Coś widzę ala Avicii "Levels" taki mini backspin jakby bądź po prostu element perki :D ale rzuciło się mi tak...

Szczerze... Nie mam do czego się doczepić może jedynie, że perka trochę przygaszona melodią, prostą a jakże efektowną...


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Skulim - 4.03.2012

Wg mnie: zmienilbym kick i clap, bass lead i piano graja za glosno w prownaniu do reszty. Haty sa nie wyrazne przez co cierpi na tym dynamika.Kick zagluszony od 0;59. Do poprawy wejscie z breaka ale to nie jest duzy problem. Brzmieniowo fajnie Ogolnie good :)


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - ttss - 4.03.2012

swieetny kawalek! lubie te klimaty. Rzeczywiscie, perke malo co slychac, ale ciekawie to wszystko gra, mix nie jest zly, utwor ma moc :D czekam na weersje dluzsza ;)


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - sowa - 5.03.2012

weź go rozbuduj, wydłuż bo szkoda żeby się to zmarnowało :)


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - BlueHawkins - 5.03.2012

hej :) wybaczcie że podbijam
ale wrzucilem wlasnie dluzsza wersje :)


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Alex fat - 7.03.2012

Koniecznie popraw mix bas ci zaglusza stope , kwestia odopiedniego ustawienia eq albo filtra , zreszta ogulnie mix mogl by byc lepszy . Utwor jest melodyczny ma to cos ale niema to jak dobze brzmiacy mix wtedy jest moc jak to porawisz to ow moc bedzie :) Pozdrawiam


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - 9lives - 7.03.2012

Tak jak Alex powiedział bass zagłusza stopę, poza tym bardzo fajne melodie i dzwięki. Fajnie się tego słucha i nawet w klubie by się nadawało :)


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Basic 64 - 8.03.2012

jak już wcześniej wspomniano ciekawy utwór, a najbardziej mi sie podoba melodia :) pluusik dla cb :D


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - shadowfinder - 8.03.2012

zaczyna się dobrze, wchodzi typowy arp na fortepianie...hmmm...

jest power w sumie w tym wszystkim, panorama w porządku. lead jest całkiem całkiem, ale o ciut za głośny dla mnie, zagłusza nieco pady w tle. Melodia fajna. Jestem na tak, dobry utwór, a to wielkie osiągnięcie, bo na ogół nie lubię takiego fortepianu...:-)

troszkę więcej bym dodał niskich tonów, i trochę mocniejszy kick również wchodzi w grę jak dla mnie, ale ogólnie bardzo fajne!


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Condi - 8.03.2012

Nie mój styl. Przyznam, że zrobione ciekawie aczkolwiek za spokojne i brzmi trance'opodobnie.


RE: Blue Hawkins - Sensibile Motions - Audionectic - 21.03.2012

Jak dla mnie zamula.Nie jestem milosnikiem wiec sie nie wypowiem