MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Crocco - A Dream Come True (+1) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Crocco - A Dream Come True (+1) (/temat-uplifting-crocco-a-dream-come-true-1)



Crocco - A Dream Come True (+1) - crocco - 28.05.2013

Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy temat na forum więc prosiłbym o wyrozumiałość jakby powstały jakieś niedociągnięcia. Zamieszczam ostatnie 2 produkcję, jedną całkowicie moją i jedną wykonaną poprzez współpracę. To nic, życzę miłego słuchania i liczę na komentarze co w przyszłości poprawić i nad czym jeszcze popracować.

Crocco - A Dream Come True


Crocco & Robert Kotulski - Light (original mix)


Pozdrawiam, Crocco.


RE: Crocco - A Dream Come True (+1) - RaNi/Works - 29.05.2013

przy pierwszym kawałku: Fajne wejście Bro! Jednak Ten Bass powinieneś troszkę schować pod kiczkiem bo koliduje, podtem sidechain... no w trance to nie zbyt... powinieneś popracować nad masteringiem.

przy drugim: To albo mi się zdaje albo mam zryty mózg że kick jest głośniej... to trochę blokuje bass... powinieneś go skrócić i zmniejszyć mu sub w tailu... w punchu ma zostać.

no cóż oba kawałki mi się podobają więcej zastrzeżeń nie mam ale przydało by się jednak co nieco poprawić.

Trzymaj się!


RE: Crocco - A Dream Come True (+1) - pikol1979 - 29.05.2013

nie slucham tego na monitorkach tylko na sluchawkach razer charcharias wpietych w sb live i moze stad inne odczucia przez roznice w sprzecie ale powiem szczeze ze chyba ten drugi kawalek ma kick jak najbardziej w porzadku ale pianinko wg mnie za bardzo sie wybja ,utwor jest pociagniety wg jakiegos konkretnego planu co bardzo fajnie sklada sie w calosc a co do pierwszego kawalka pady bym sprobowal wygladzic reszta ok,ale jestem nowicjuszem w fl jak i na forum wiec moge sie mylic,zreszta sa gusta i gusciki :D


RE: Crocco - A Dream Come True (+1) - T-Sted - 31.05.2013

W jedynce brakuje mocy i dynamiki, bas faktycznie koliduje ze stopą. Moim zdaniem za mało góry w stosunku do środkowych i niskich częstotliwości - całość sprawia wrażenie ciężkości. Ogólnie popracuj jeszcze nad miksem, jest trochę niedociągnięć.

Dwójka wygląda lepiej, może trochę pomogła współpraca, miks wydaje się jaśniejszy i czystszy. Melodia wprawdzie nie porywa, ale jest w porządku, daje radę. Jeśli chodzi o poziomy głośności to rzeczywiście pianino może wydawać się nieco za głośno.

Pozdrawiam.


RE: Crocco - A Dream Come True (+1) - Andy Darren - 4.06.2013

1 Utwór:
Kick podbij. Bass'u praktycznie nie ma. Sub bass straszny. Ubogie trochę te wprowadzenie do brejku.
Brak dynamiki. Nie najlepszy dobór dzwieków. Miks do poprawy. Melodia dobra.
6/10

2. Utwór:
Ładny dynamiczny początek. Piano za głośne. Ładnie się rozkręca.
Melodia dobra. Ogólnie dobry uplift. 8/10

Powodzenia w następnych produkcjach.
Pozdro.