MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. David Zinsky - Beautiful emotions - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. David Zinsky - Beautiful emotions (/temat-progressive-david-zinsky-beautiful-emotions)



David Zinsky - Beautiful emotions - davidzinsky - 1.06.2013

Zapraszam wszystkich do przesłuchania mojej najnowszej produkcji, sporo nad tym siedziałem i chcę się tym z Wami podzielić. Miłego odsłuchu!
David Zinsky - Beautiful emotions



:)


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - eimear - 1.06.2013

no nareszcie coś co do mnie trafia
już z początku czuć lekkość, pady świetne, choć brakuje im nieco dołu, plucki fajnie pływaja, nie są za ostro :)
lead jak dla mnie za ostry
w 1:14 klimat staje się lekko dyskotekowy, zbyt wyraźny, mam wrażenie że jest za ubogi
brakuje mi tu masywnego basu i ciepłego wykończenia
na plus zasługuje początek, można by więcej wycisnąć z tego utworu
myślę, że nastepny kawałek od Ciebie mnie zaskoczy :)
powodzenia !


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - davidzinsky - 2.06.2013

Dzięki za opinię i kilka wskazówek, właśnie czegoś takiego mi potrzeba :) Co do kawałka chciałem go właśnie podzielić w taki sposób, że z początku wchodzi spokojnie a później dostaje lekkiego kopniaka, stąd tytuł. Ale rzeczywiście słucham teraz intro i aż sie pali by coś z niego wycisnąć :D Niebawem wrzuce coś nowego, pozdrawiam!


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - Herman - 2.06.2013

Mi jednak to jakoś nie pasuje... jest sporo chaosu wg mnie, brakuje granicy miedzy basem a synthami. Kompresja też jest troche przesadzona. Nie wiem jak to wygląda u innych, ale u mnie zdecydowany brak dołu. Jest ciekawie, ale bardzo brudno w miksie przede wszystkim.


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - Divine - 2.06.2013

W sumie to melodia, oraz pomysł fajny, lecz nie wiem jak innych, ale jak dla mnie strasznie tu wszystkiego nawalone (1:14). Gdybyś to poprawił to mogłoby być coś fajnego. Rób dalej. Pozdrawiam. :)


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - Castiel - 2.06.2013

Melodie są ładne w pierwszej części wszystko ładnie gra ze sobą ten lead mi się podoba
Motyw drugi faktycznie jest pustawy można było czymś go jeszcze wypełnić
Ja również nie czuje dołu
Mimo to ciekawy track projekt na plus
Myślę,że kolejne Twoje produkcje będą jeszcze lepsze :)


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - davidzinsky - 2.06.2013

Z dołem u mnie tak często jest, muszę nad tym popracować to fakt. Dzięki za konstruktywne wypowiedzi, dobrze się to czyta bo daje mi kopa by działać z kolejnymi produkcjami :)


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - bobass - 2.06.2013

Brakuje sidechain'u na tym leadzie w refrenie ;)


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - Revnotes - 6.06.2013

Strasznie dziwne to gwałtowne przejście w intro, a tak się miło rozpoczął track.
Technicznie wyglądało dobrze do momentu wejścia dropa.
Jest trochę zgrzytów np. bass i piano.
Ogólnie fajny motyw.


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - kijek2008 - 11.06.2013

Zgadzam się z kolegami wyżej :) lead za ostry i za dużo dołu w padzie po pierwszym wejściu


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - OProject - 11.06.2013

Przejścia, rzeczywiście nie pasują trochę za szybkie, za ostre ja bym trochę je wydłużył, może byłby lepszy efekt.
W 1:40 ten motyw pojawia się znikąd, nie podoba mi się :/
Perkusji trochę mało, mało wyraźna (Może to wina playera?) :(
Końcówka dobra :D
Dołu jakoś mi nie brakowało :D
Jakbyś dopracował bardziej to był by nawet bardzo dobry utworek :D
Najbardziej mi jednak przeszkadzają przejścia, i trochę za ostro ogólnie jest zrób z tymi coś a będzie git :D
Ekspertem nie jestem więc mogę się mylić :D


RE: David Zinsky - Beautiful emotions - CJ Seven - 18.07.2013

Motyw dosyć komercyjny choć nie zły, najbardziej rzuca się brak jakiegoś konkretnego bassline'u :)