MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) (/temat-progressive-yes-i-am-summer-love-thomas-woodworm-remix)



Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - ThomasWoodworm - 3.06.2013

Witam :)
Dawno już nic nie wrzucałem tutaj, ale w końcu udało mi się coś sensownego zrobić (mam taką nadzieję) :D




RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - RaNi/Works - 3.06.2013

Za-Je-B-Sty WStęp BRO!

Tylko później to tak trochę sztucznie... tzn brakuje tego takiego kopa...

Ale nuta naprawdę... poziom jest.


RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - Bloom - 3.06.2013

Intro naprawdę bardzo dobre,jednak potem jakoś to zamula wszystko... :(


RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - Castiel - 3.06.2013

Intro jest naprawdę świetne daje dużego "kopa" ;) później pierwsza część do brejka też jest dobra.
Później w brejku za głośny jest ten "noise". i ten lead na wysokich częstotliwościach bym ściszył albo po prostu obciąłbym je trochę.W main parcie już jest bardziej spokojnie niż w pierwszej części ale też się fajni słucha.
Outro jest zbyt krótkie ale jest dobre
Klimat jest bardzo fajny ;)


RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - Yes I Am - 3.06.2013

Łoooo dziena za remiksora :)

Intro ciekawe nie powiem za sprawą tych plucków czy co to jest :). Haj hety dałbym bardziej na bok i ściął super high Hz, ja mam ich za dużo u siebie trochę.
Ale czy jest to House ? Mi na początku od razu zaleciało trancem. Noize w brejku za mocny. Łooooj skrzypeczki :)), wiesz co lubię :)
Gdyby nie noize (chyba od sawa powstał) byłoby pięknie.
Bardzo ładny brejk, ale przester wpadł mi na plucku.
Ogólnie technicznie jest całkiem dobrze, trochę jedynie głośności źle dobrane, niektóre plucki za cicho inne za głośno.
No i przestery się trafiły w paru miejscach.
Dobra przybliżam się, że to classic soft House :)... Ogólnie fajnie to wyszło


RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - ThomasWoodworm - 3.06.2013

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tak przychylnych opinii :)

Co do szumów w breaku to od Saw Pad'a się zrobił. Chciałem zapełnić przestrzeń tymi padami, ale trochę przedobrzyłem :P

A co do przesterów to wyłapałem je dopiero mniej więcej po tygodniu jak któregoś razu puściłem sobie głośniej w słuchawkach, ale tyle mnie zdrowia psychicznego kosztował (zmęczenie materiału) ten remix, że już nie chciało mi się tego poprawiać :-P

Po breaku faktycznie trochę dynamika mi spadła, ale tak do końca nie miałem pomysłu na tą partię i więcej nie byłem w stanie zdziałać :)


RE: Yes I Am - Summer Love (Thomas Woodworm Remix) - Revnotes - 3.06.2013

Faktycznie pluck jest piękny, ale perkusja trochę jak pod tech house, do tego stylu moim zdaniem nie pasuje.
Pady brzmią żywcem jak preset Anjuna, ale pasują do klimatu, więc się dalej nie czepiam.
Motyw zawsze mi się podobał, więc dobrze że nie próbowałeś wynaleźć koła na nowo.
Znów wraca drop i ta matowa, ciemna perkusja, poza hatami oczywiście.
Ogólnie jest na plus, jak dla mnie, ale nie bój się tak tej góry spektrum.