MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) (/temat-film-monomike-corridor-of-time-chrono-trigger-theme)



MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - MonoMike - 3.06.2013

Autor - MonoMike
Tytuł - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme by Yasunori Mitsuda)
Czas - 3.06

Kompresja - Wav 24 bit 44100 Hz

Note.
Wybaczcie niską aktywność na forum. Nie chcę wyjść na pijawkę.
Staram się zaglądać do działów najbardziej mnie interesujących a brak komentarzy wynika z braku czasu związanym z pracą jako realizator dźwięku.
Z czasem wszystko nadrobię.

Zbierałem się do tej aranżacji od paru lat.
Chrono Trigger Heart



Zachęcam do pobierania, download dostępny


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Castiel - 3.06.2013

Bardzo ładny klimat,Wszystko gra jak należy.
Utwór nadaje sie do jakiejś gierki pzygodowej albo jako tło :)
dobrze wykonany utwór :)
Pozwoliłem sobie go ściągnąć ;)


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - RaNi/Works - 3.06.2013

Normalniee.... zawodowo... ciekawy utwór, pasuje do filmu bez dwóch zdań.


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Simonus - 5.06.2013

Bardzo bajkowo i działająco na zmysły :) Jakbym widział świat w głowie fantastyczny :)


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - HybridRaven - 7.06.2013

Swietny klimat, przyjemnie sie słucha. Wszystko dograne i zadbane w najmniejszym szczegole :)


pzdr.


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - FL FAN - 7.06.2013

Mnie się kojarzyło nagranie z oczekiwaniem, na coś nieuniknionego i nieznanego. Prawdziwie filmowe ujęcie tematu, bardzo poważnie i poniekąd oszczędnie ale z mocnymi akcentami i doniosłością środków wyrazu. Warto podkreślić także wspaniale zrównoważony rytm i umiejętnie wplatane kolejne wątki. Utwór robi wrażenie.


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - eimear - 8.06.2013

ten utwór zagościł na moim dysku :)


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Burning Car - 10.06.2013

Miłe, fajne no i nie ma tej wszystkourywającej stopy. Podoba mi się.


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - robert prime - 16.06.2013

Pisałem już na konkurencyjnym forum że kompozycja jest genialna ;) I tak jak pisałeś to czekam na reszte soundtracków z tamtych pięknych gierek.. final fantasy,chrono chross itp. moje ulubione ;D Pozdrawiam Cię i dzięki za przypomnienie tamtych dzięcięcych lat ;)


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Yes I Am - 16.06.2013

No fakt, klimat jest... Technicznie wszystko się trzyma kupy. Nie ma co się rozpisywać, tylko wspierać takie produkcje.


RE: MonoMike - Corridor Of Time (Chrono Trigger Theme) - Dash Drown - 21.07.2013

Świetny klimat. Leci na dysk. Co do twoich produkcji, mógłbyś zrobic karierę produkując soundtracki do filmów. Just saying.