MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
2to2- Dynamo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: 2to2- Dynamo (/temat-2to2-dynamo)

Strony: 1 2


2to2- Dynamo - 2to2 - 5.06.2013

Witam,
podrzucam nową produkcje, mam nadzieje że się spodoba. :)

format: Wave
tilte: 2to2- Dynamo




RE: 2to2- Dynamo - ThomasWoodworm - 5.06.2013

mix do poprawki, bo wszystko jest stłumione :/


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 5.06.2013

Nie odnoszę takiego wrażenia, nie wiem czy pobrałeś czy słuchałeś z Playera Zippyshare. Jeżeli z Playera to pobierz bo to może być własnie tego efekt. Palyer z zippyshare bardzo pogarsza jakośc. pzdr


RE: 2to2- Dynamo - ThomasWoodworm - 5.06.2013

Po pobraniu i odsłuchaniu pozostaję przy swojej ocenie. Jedyne co mogę dodatkowo stwierdzić po ponownym odsłuchu to to, że bass zagłusza cały kawałek.


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 5.06.2013

hehe :D no dobra dobra sprawdzę może coś z moim odsłuchem jest nie orrajt. Też mam takie skłonności że przebassuje lubie mocny bas.


RE: 2to2- Dynamo - Andy Darren - 6.06.2013

Początek dziwnie i sucho się zaczyna. Później mało dołu. Zmień ten mid bass... Perkusja nie podoba mi się.
Urozmaić kawałek, bo nudny później się staje. Miks słaby, ale nauczysz go się z biegiem czasu robić ;)
Pozdro.


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 6.06.2013

Jeden pisze za mało dołu drugi za dużo dołu :d. Założe się że nie pobrałeś tylko z Playera zippyshare słuchałeś stąd ten twój brak dołu.


RE: 2to2- Dynamo - Andy Darren - 6.06.2013

Sorry za offtop.
Tak, słuchałem na playerze :D Pobrałem i przesłuchałem, mój błąd, sorry:) Jednak za mocny bass:)


RE: 2to2- Dynamo - Yes I Am - 6.06.2013

O ja jebie... <załamka> mix jest okrutny. Jakby na sumie puścić 50% high pass'a brak dołu, brak środka, gra tylko góra
Może i z melodii coś by było, ale mix nie pozwala nawet na ocenienie i tego aspektu tej produkcji. Poczytaj pierw o korekcji eq, mixie, panoramowaniu, kompresji.

Potem zacznij tworzyć.


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 6.06.2013

To wszystko przez ten chuj.. player. Myslałem że na soundclod bedzie lepiej brzmiało ale jest gorzej w inna stronę. Musze inaczej wrzucać te produkcję. Mało kto sciąga a póxniej błednie ocenia.

Zassijcie nie słuchajcie z PLAYERA!

http://www6.zippyshare.com/v/94196543/file.html


RE: 2to2- Dynamo - Herman - 6.06.2013

Ogarnij się i weź krytykę na klate. Uszanuj to, że chłopaki mówią Ci jak jest w rzeczywistości. Technicznie ten utwór leży, dla 200% pewności pobrałem (mogłeś jeszcze cięższy plik wrzucić, przecież w mp3 320kbps też straty byłyby tak duze, że oceny byłyby błędne....) Troche pokory i weź się do pracy, jeżeli chcesz otrzymywac pozytywne, a zarazem szczere opinie ;)

I nie pogrążaj się zrzucając wszystko na kompresję soundcloud.


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 6.06.2013

Jestem pokorny tylko zrozum to że chyba nie czytałeś tych komentarzy każdy piszę co innego. Jeden zaprzecza drugiemu, więc albo jesteś masz wrodzony debilizm i nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo w ogóle nie czytałeś komentarzy panie Hermiona. I zamiast mi pisać co mam brać i ile na klatę było po prostu przesłuchać i napisać coś na temat utworu, a jak masz pisać że utwór ci leży technicznie to lepiej nic nie pisz, bo świadczy to tylko o twoim poziomie. Pozdro


RE: 2to2- Dynamo - OProject - 7.06.2013

Ściągnąłem i przesłuchałem kilka razy na słuchawkach i głośnikach żeby nie było wątpliwości.
To ma być Hard Trance?! :P
Rzeczywiście za dużo basu, bas za głośny, trochę całość brzmi muliście.
Ja bym bardziej uwydatnił melodię, żeby grała głośniej.
Ten kick trochę za słaby, za krótki i chyba za wysoko gra, tak sobie tylko tyka i tyka :D
4:30 to trochę krótko jak na trance, gdzie intro?
Nie jest aż tak źle nawet dobrze się słucha, wpada w ucho :D


RE: 2to2- Dynamo - Estrax - 7.06.2013

Aranżacja:
Prosto, nudno nieciekawie. Tyle na ten temat.

Technika:
Nieodpowiedni balans głośności ścieżek, brak dynamiki przez limiter na sumie. Utwór jest kompletnie przebasowany (co już zauważyli koledzy wyżej), a jego panorama stereo jest biedna (polecam zainteresować się obróbką mid-side, ale najpierw są ważniejsze sprawy typu odpowiednie wyważenie pasm).

Motyw:
Melodia jest IMO słaba, całość nie zachęca mnie do ponownego odsłuchu.

Ocena subiektywna:
Mnie to nie porwało - musisz jeszcze wiele dopracować, w szczególności postaraj się zrobić czysty miks i przygotować jakąś ciekawą kompozycję.

Pracuj ;) Może coś kiedyś z tego wysiłku będzie.


RE: 2to2- Dynamo - Soulmate - 8.06.2013

Mix naprawdę daje po uszach i wcale nie muszę tego pobierać na dysk, żeby stwierdzić, że z miksem jest coś nie tak.
Perkusja moim zdaniem jest na plus jeśli chodzi o ułożenie.
Taką melodię raczej chciałbym słyszeć w tech-house'ie.

Jak będziesz dalej tak podchodzić do sprawy, że My wszyscy jesteśmy debilami bo słuchamy z playera, to daleko nie zajdziesz, nawet nie masz co liczyć na pomoc od innych MP. Miej troszkę więcej odwagi i przyjmij do siebie te komentarze od kolegów z większym stażem, którzy lepiej się znają na miksie bo dobrze Ci mówią co jest nie tak.

Peace ;)


RE: 2to2- Dynamo - Alex fat - 12.06.2013

No tak , jak też taki byłem hahahah . ;) Chcialem prubowalem , niewychodzilo napinalem się , zganialem wina na kota ze to on nasral w pokoju :D, ale przeszlo mi. Herman gdzie mu zaplanowales te wakacje ?? :) Apropo S.C. , to jak już wypoczniesz to zobacz co nasza Gosia wyprawia na fl , https://soundcloud.com/aitra/reikla Pozdrawiam

Ps . Wszyscy jesteśmy z toba ale , bo naprawdę masz potencjal , ale pamiętaj wszystko wymaga czasu !!!


RE: 2to2- Dynamo - Sounds Attack. - 13.06.2013

Nie, nie podoba mi się, szczególnie ten bass, który wszystko zagłusza...


RE: 2to2- Dynamo - Delize - 14.06.2013

Wiele rzeczy do poprawy, głównie mix


RE: 2to2- Dynamo - davidzinsky - 16.06.2013

Mimo pobrania utworu na dysk podtrzymuję opinię kolegów wyżej. Straszliwie stlumione brzmienie, jakbym zamknął się w pokoju i słuchał go przez ścianę. Każdy ma prawo bronić swojej twórczości lecz kiedy wiele opini zlewa się w całość i są one zgodne to jednak coś jest nie tak :) Dzięki ludziom na tym forum można wynieść wiele lekcji, których sam też doświadczyłem tak więc pokora kolego i jeszcze raz pokora. Pozdrawiam


RE: 2to2- Dynamo - 2to2 - 22.06.2013

HAHA nigdy !! rozmawiałem z Teisto powiedział że jest ok! i będzie na jego nowej płycie!