MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) (/temat-hardstyle-nathaniel-white-defqon-1-2013-unofficial-anthem)



Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - NathanielWhite - 14.06.2013



Więcej info: http://www.hard-base.pl/zaprzyjazniony-producent-nathaniel-white-i-jego-koncepcja-hymnu-defqon-1-australia-free-release-klip/


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Castiel - 14.06.2013

Filmiki z festiwalów zawsze dodają klimatu utworowi,
Lead i dropy można by jeszcze poprawić ale nie jest najgorzej.
Ciekawy motyw,
Jak dla mnie całkiem dobrze wykonany :)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - The Timbrer - 14.06.2013

Kick mi się nie podoba mix taki sobie słychać fałsz o ile się nie mylę. Wokal tak dziwnie Ci się zgrywa. Ogólnie jest całkiem spoko ale nie powala jakby mogło, bo melodia ma potencjał


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Wave - 14.06.2013

Wszystko jest lepsze od hymnu Frontlinera.


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - NathanielWhite - 14.06.2013

Przecież to jest wersja youtube nie ma jak miks dokładnie oceniać, słyszałem różne opinie na temat fałszu kicka i ci bardziej doświadczeni powiedzieli że tak ma być bo na innych oktawach kompletnie nie pasował.


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Delize - 14.06.2013

Ciekawy, przyjemny utworek, kick w porządku, melodia fajna tylko slaby lead do niej dałes ;)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - The Timbrer - 14.06.2013

No i co z tego ze wersja Youtube? Miks ma dobrze brzmiec wszedzie nawet w jakosci 96 kbps. Utwor w takiej jakosci calosciowo bedzie brzmial jak kupa ale mix sciezek bedzie zachowany... Do tego nie rozumiem hejtu na hymn Frontlinera jest moim zdaniem najlepiej wyprodukowanym hymnem DefQonu od lat... ale to tylko moja subiektywna opinia. Jak na innych oktawach chyba poltonach chciales powiedziec... Bo nie wyobrazam sobie grajacego kicka np na G4. No gra nieczysto mozliwe ze masz kicka troche 'out of key' i to powoduje wrazenie falszu sprawdz go dokladnie i dokrec...


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Castiel - 15.06.2013

(14.06.2013, 14:24)Wave napisał(a): Wszystko jest lepsze od hymnu Frontlinera.

Śmiem w to wątpić
Porównaj sobie te dwa utwory,bo chyba nie słuchałeś w takim razie anthemu od Frontliner 'a
Moim skromnym zdaniem tez jest to najlepszy póki co anthem jaki dano mi usłyszeć w tym roku jak i
w poprzednich latach



RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Wave - 30.06.2013

Hymn Frontlinera jest dla mnie całkowicie bez mocy, przesłodzony (cukier i jeszcze raz cukier), końcówka melodii dosłownie ucięta. Gdzie temu do hymnów tj Biological Insanity, Get Wasted, Colour of the Harder Styles czy nawet Scrap Attack. No ale to nie temat o hymnie Fronty'ego. ;)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - tebes - 1.07.2013

choćbym chciał rzetelnie ocenić, nie potrafię;) nienawidzę hardstajlu ...
Twój jednak wydaje się być bardzo typowy jak na moje niewprawne w gatunku ucho, jednak absolutnie do mnie nie przemawiają te melodie melodyjki ;)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - sowa - 2.07.2013

bomba! :D mnie się bardzo podoba :) na pewno dobrym pomysłem było dodać filmik robi to razem niezłe wrażenie.... melodia bardzo fajna, wpada w ucho a kawałeczek do gibania się :D muszę częściej do tego działu zaglądać :)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Trusted - 3.07.2013

Melodia jest naprawdę dobra i strasznie wpada w ucho :D myślę, że zagrana trochę inaczej nadawała by się na oficjalny anthem. Mi osobiście kick się podoba, może jest minimalny fałsz, ale przeciętny słuchacz by tego nawet nie zauważył ;)


RE: Nathaniel White - (Defqon.1 2013 unofficial Anthem) - Castiel - 10.07.2013



no dobra zrobię mały offtop tutaj XD
Anthem który zrobił B-front razem z Adaro,który nie jest zdecydowanie '"so cute" tylko jak najbardziej RAW
Chyba najlepiej przyjęty atnhem w tym roku