MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Mikołaj Kula - Pistachio - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Mikołaj Kula - Pistachio (/temat-trance-mikolaj-kula-pistachio)



Mikołaj Kula - Pistachio - MixPL - 4.03.2012




Oceny i komentarze mile widziane ;)

NeoN: Kolega zapomniał o regulaminie? :> Masz 24h na poprawę inaczej temat ląduje w koszu.


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - ThomasWoodworm - 5.03.2012

ale się wynudziłem<ziew> perka w ogóle nie pasuje:/ break też mnie nie porwał:( i jeszcze jedno... mix, mix i jeszcze raz mix... Popracuj nad tym, bo połowa (albo i więcej) dobrego kawałka to mix ;)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - MixPL - 6.03.2012

(5.03.2012, 22:02)ThomasWoodworm napisał(a): ale się wynudziłem<ziew> perka w ogóle nie pasuje:/ break też mnie nie porwał:( i jeszcze jedno... mix, mix i jeszcze raz mix... Popracuj nad tym, bo połowa (albo i więcej) dobrego kawałka to mix ;)


Dzięki za feedback, już wolę szczery i negatywny niż naciągany i pozytywny ;) Pozderka! :D


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - Chrased - 6.03.2012

Ciezko tutaj cos oceniac. Jest pusto i nudno. Nie mam dla Ciebie dobrej porady. Po prostu siedz w programie i grzebaj.


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - Progsiv. - 6.03.2012

Baaas nie pasuje mi do melodii która też zdaje sie byc jakas bez plciowa. Fakt Smętnie! ukrucilbym tak do 4minut max i popracowalbym nad melodiami.. Tyle ode mnie
Back to Work! ; )


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - MixPL - 8.03.2012

Dzięki wszystkim bardzo, też myślę, że po prostu muszę dużo siedzieć w programie i z czasem samo przyjdzie ;)
Jak mówiłem wolę szczerze i negatywnie, niż naciąganie i pozytywnie! :D


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - cinekkk1 - 9.03.2012

Bass chyba nie zgrywa się z tą melodią na początku. W głównym motywie ten snare jest za głośno w stosunku do reszty. Przede wszystkim brak tu wypełnienia, więcej reverbu daj, daj na niektore ściezki delay i dodaj oczywiscie wiecej dźwiekow, bo pusto jest.


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - Paul van Perllo - 9.03.2012

Perke zmien ... Clapa zmien bo sucho ....Kicka zmien na bardziej miekkiego..hmm...moze by jakas panorama ??
bo wszystko na srodku jest i bez zadnych efektów oddali ani zblizenia .... w transie to bardzo wazne :). Nie zgrywa sie pad z tym bassem.. No i ogolem suuuchooo. Popraw to co Ci napisalismy tutaj wyzej i bd lepiej :)
Pozdro ! =)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - piotrawm - 10.03.2012

Monotonnia, kiepskie dzwieki. Sporo pracy przed toba, pobaw sie efektami roznymi i słuchaj profesjonalnych utworów, jak sa zrobione.


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - SFN - 11.03.2012

Praca, praca i jeszcze raz praca ...Nie od razu Rzym zbudowano :)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - MixPL - 9.04.2012

Dzięki wszystkim za feedback, posłucham się Waszych rad i na pewno będę ćwiczył ;)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - das2sin - 10.04.2012

No zdecydowanie kolega dopiero zaczyna z muzyka ale nie jest tragicznie:), jeszcze troche pracy trzeba wlozyc:)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - Aitra - 13.04.2012

kick fajny ale wali po uszach i troche fałszy... ale mysle ze nastepne Twoje produkcje beda o wiele lepsze;)


RE: Mikołaj Kula - Pistachio - Matt O'neill - 1.06.2012

Dużo efektów, wszystko gra - ale nie koniecznie melodyjnie. Powodzenia!